1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. ABANT KAHVECİSİ

ABANT KAHVECİSİ

Abant Kahvecisi markası ile kahve sektöründe lider marka olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. " Türkiye'nin Kahvecisi " sloganı ile hizmet vermekte, 13 franchise vermiş bulunmaktayız. Yeni hedeflerimiz ile global marka olma yolunda hızl

Cafe

1000000 ₺

 

KEPENCİ Gıda Maddeleri olarak piyasadaki tüm kafelere toptan kahve vermek amacıyla kuruldu. Batı Karadeniz ve Akdeniz Bölgesinde ciddi müşteri potansiyeline sahip olduktan sonra Abant Kahvecisi, Bolkahve ve Bolsy markaları ile Türkiye genelinde toptan kahve üretimini yapan, kahve şurupları üretimi sağlayan, kahve hammadde üretimi sağlayan Türkiye'de nadir bir firma olma yolunda ilerledi.

Türkiye'nin birçok ilinde toptancı ağı ile hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye'nin birçok iline kaliteli hizmet anlayışı ile soğuk zinciri bozmadan donuk ürünler üretmektedir. Kahve tedariği konusunda Adana, Adapazarı, Bolu, Karabük, Alanya, Uşak, İstanbul Anadolu Yakası, Balıkesir, Mersin depoları ile hali hazırdaki cafelere de Bolkahve markası ile kahve tedariği hizmeti veren bayileri bulunmaktadır. Bu nedenle franchise talep edilen illerde, operasyonel olarak kolay ve hızlı hizmet sağlanabileceğinin tüm yatırımcıların bilmesi gerekmektedir.

Abant Kahvecisi markası 2012 yılında Bolu ilinde faaliyetine başlamış olup, 2017 yılı itibariyle franchise vermeye başlamıştır. Abant Kahvecisi olarak, birinci yıl hedefi olan 12 franchise sayısını, 13 franchise vererek farklı illerde yer alıp, hedefine ulaşmıştır. Sayısal olarak çok franchise vermek yerine, kaliteli, prestijli işletmeler oluşturarak, profesyonel eğitimler ve ekipmanlar ile kaliteyi yaşatmayı amaçlamaktadır.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ABANT KAHVECİSİ Şartlar & Koşullar

  • Özel şartlar telefonla bildirilecektir.

ABANT KAHVECİSİ Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör