Abant Kahveci̇si̇

Abant Kahvecisi Markası Ile Kahve Sektöründe Lider Marka Olma Yolunda Hızla Ilerlemekteyiz. &Quot; Türkiye'nin Kahvecisi &Quot; Sloganı Ile Hizmet Vermekte, 13 Franchise Vermiş Bulunmaktayız. Yeni..

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Aday işletmenin anahtar teslim edilmesi için gereken tutardır.

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Şartları

Abant Kahvecisi Olarak 40 Sayfalık Geniş Bir Franchase Bayilik Sözleşmesi Bulunmaktadır. Franchise Alan Kişi Kepenci Gıda Maddelerinin ürünleri Dışındaki Hiçbir ürünü Tedarik Edemeyeceğini Bilmelidir. Aldığı ürünlerin ödemesini Her Ay Sonu Gününde Nakit Ya Da Kredi Kartı İle ödemekle Yükümlüdür. Anlaşmalı Bankamızla Dbs Anlaşması Yapmak Zorundadır. 20.00 - 30.000 Tl Tanımlamak Zorundadır. Konsept Dışı Hizmet Ve ürün Bulunduramaz. Konsept Dışı Etkinlikler Yapamaz Canlı Müzik, Nişan, Düğün, Kına, Toplu Organizasyon Gibi. İsim Hakkını Bilgimiz Ve İznimiz Dışında Devredemez, Satamaz. Böyle Bir Durumla Karşılaşılığı Zaman Kepenci Gıda İle Görüşme Gerçekleştirir. Devreden Kişi İle Yeni Sözleşme Ve Koşullar Dahilinde Devir Gerçekleştirilebilir. Herhangi Bir İflas Durumunda , Problem Yaşaması Durumunda Kepenci Gıda İsim Hakkı Sahibi Olarak Kalacaktır. Vergi Levhasındaki Herhangi Bir Değişiliği Beyan Etmek Zorundadır.

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Açıklaması

 

KEPENCİ Gıda Maddeleri olarak piyasadaki tüm kafelere toptan kahve vermek amacıyla kuruldu. Batı Karadeniz ve Akdeniz Bölgesinde ciddi müşteri potansiyeline sahip olduktan sonra Abant Kahvecisi, Bolkahve ve Bolsy markaları ile Türkiye genelinde toptan kahve üretimini yapan, kahve şurupları üretimi sağlayan, kahve hammadde üretimi sağlayan Türkiye'de nadir bir firma olma yolunda ilerledi.

Türkiye'nin birçok ilinde toptancı ağı ile hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye'nin birçok iline kaliteli hizmet anlayışı ile soğuk zinciri bozmadan donuk ürünler üretmektedir. Kahve tedariği konusunda Adana, Adapazarı, Bolu, Karabük, Alanya, Uşak, İstanbul Anadolu Yakası, Balıkesir, Mersin depoları ile hali hazırdaki cafelere de Bolkahve markası ile kahve tedariği hizmeti veren bayileri bulunmaktadır. Bu nedenle franchise talep edilen illerde, operasyonel olarak kolay ve hızlı hizmet sağlanabileceğinin tüm yatırımcıların bilmesi gerekmektedir.

Abant Kahvecisi markası 2012 yılında Bolu ilinde faaliyetine başlamış olup, 2017 yılı itibariyle franchise vermeye başlamıştır. Abant Kahvecisi olarak, birinci yıl hedefi olan 12 franchise sayısını, 13 franchise vererek farklı illerde yer alıp, hedefine ulaşmıştır. Sayısal olarak çok franchise vermek yerine, kaliteli, prestijli işletmeler oluşturarak, profesyonel eğitimler ve ekipmanlar ile kaliteyi yaşatmayı amaçlamaktadır.

ABANT KAHVECİSİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR