Coffee House Bookstore

Kitap, Kahve, Huzur

Coffee House Bookstore Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Coffee House Bookstore Bayilik Şartları

Minimum 100 M2 İç Ve 100 M2 Dış Olan Dükkanlara Bayilik Veriyoruz. Dükkanı Kiralamadan önce Gelip Yerinde İnceliyoruz Ve Size Bir Fiyat çalışması Yapıyoruz. Yer Uygunsa Fiyatta Anlaşırsak Sözleşme Yaparak İlerliyoruz.

Coffee House Bookstore Bayilik Açıklaması

Halihazırda mevcut olan coffee shop’ları incelediğinizde yoğunluklarının çok fazla olduğunu,fakat işletmecileri ile görüşüldüğünde cirolarının yoğunluğa ters orantılı olduğunun tespitinde bulunacaksınız.
Takdir edilir ki bistro-restaurant ağırlıklı yemek çeşitlerinin hem malzeme hem işçilik maliyetleri göz önüne alındığında işletmenin kar marjı düşük, giderlerinin yüksek olduğunu göreceksiniz.
Bu sebepten dolayı hem misafirlerimize daha kapsamlı hizmet vermek buna paralel ciroları arttırmak ve karlılığı yükseltmek adına coffee shop’lar ilebistro-restaurant sistemleri arasındaki kopukluğu yumuşak bir köprü bağlantısı kurarak coffee shop’lara uygun yemek alternatifleri zenginleştirip işler hale getirdik.
Ayrıca son dönemde kahve gurmelerinin tadım lezzetine varabileceği 3.nesil kahve seçeneği ve dingin bir ortamda geniş kitap yelpazesinin bulunduğu book storelarıda konsepte ilave ederek bu yenilikleri ve bu işlerliği Coffee House işletmelerinde siz değerli yatırımcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

Coffee House Bookstore Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç