Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

Bayilik veren cafe restoran işletmeleri tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak cafe restoran bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri” sektöründe 52 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Nut Waffle 500.000 ₺

Nut Waffle

ŞEHİR BİZE HEP TATLI

Bisquitte 1.000.000 ₺

Bisquitte

Biraz Fransız menüsü, biraz İtalyan mutfağı ve eşsiz lezzetlerle Türk damak tadımızı karıştırarak İzmir’de hamurumuzu yoğurmaya başladık.

Gerçek Pilav

Gerçek Pilav

Gerçek Pilav Eskişehirin ilk ve tek tescil edilen PİLAV MARKASI olarak; kendine özgü ürün adlarıyla, tadıyla, başkalarında olmayan porsiyonlarıyla farklı bir yer edindi. Modern ekipmanları ve teknik donanımıyla kurumsal kimliği oturmuş bir işletmedir.

Daddy's Sandwich

Daddy's Sandwich

Sandviç dünyası

BUTZ-İ 1.000.000 ₺

BUTZ-İ

Dicke Butz markasının pazarlanması sadece bir RESTAURANT için marka yaratmak değil,aynı zamanda kurum içi çeşitli ürünler eventler work shoplar eğlence etkinlikleri sunarak bir yaşam tarzı anlamına gelmektedir.

Adıyaman Biberzade Çiğköfte 25.000 ₺

Adıyaman Biberzade Çiğköfte

2005 yılında bu güne farklı markalar altında kaliteli, sağlıklı, doğal, katkısız ve lezzetli gıdalar üretmeyi ilke edinerek tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.

Little Pilot cafe

Little Pilot cafe

2015 yılında Cafe sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan MKM Ticaret – Mustafa KÜÇÜKMERAL ticari ünvanlı işletmemiz LİTTLE PİLOT CAFE & BİSTRO tescilli markası ile bu güne kadar Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Cartoon Art Cafe 500.000 ₺

Cartoon Art Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık.

Waffle'cı Akın 500.000 ₺

Waffle'cı Akın

ULUSLARARASI ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLLÜ TEK WAFFLE MARKASI

Yemen Kahvesi 1.000.000 ₺

Yemen Kahvesi

Yemen Kahvesi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Yemen Kahvesi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Happy Moon’s Cafe Restoran

Happy Moon’s Cafe Restoran

Happy Moon’s, Türkiye ve yurt dışı ülkelerine franchise veren; farklı konseptlerde açtığı işletmelerle marka bilinirliğini hızla arttıran bir firmadır.

Kahve Sokağı 500.000 ₺

Kahve Sokağı

Sektörde yer almaya başladığı günden bu yana zirveye ulaşmak için çalışan Kahve Sokağı Türkiye genelinde bayilik vererek büyümeye devam etmektedir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi 1.000.000 ₺

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

2009 yılından bu yana vazgeçilmez lezzetimiz kahveyi müşterilerine sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Soulmate Coffee & Bakery

Soulmate Coffee & Bakery

Soulmate Coffee & Bakery bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Soulmate Coffee & Bakery bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

TOSTCUU TORKU 100.000 ₺

TOSTCUU TORKU

2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve ürünlerini Torku kalitesiyle birleştiren TOSTCUU Türkiye geneline büfe ve cafe-restoran bayilikleri veriyor.

Son Eklenen Firmalar

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

Cafe & Restoran bayilikleri almak istiyorsanız, öncelikle hangi yaş aralığı kitleye hitap edeceğinizi ve daha sonrasında ise sizlere bayilik hizmetleri sunan markaların Franchise isim haklarını araştırmanızı önermekteyiz. Bu sayede hem kendi firmanızı öne çıkartmak, hem de daha kısa süre içerisinde ciddi gelirler elde etme durumu söz konusu olabilmektedir.

Ülkemizde bilindiği gibi cafe & restoran bayiliği veren firmalar, kısa vade de sizlerin marka değeri taşıyan bir işletmeye ulaşabilmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır. Girişimciler de, Türkiye’de tanınan bir marka ile çalışabilmek ve aynı zamanda kazançları kısa sürede ileri aşamalara taşıyabilme hususunda da sizlere ayrıntılı bir bilgi sunmayı ihmal etmemektedir. Var olan markalara istinaden siz de fiyat ve aynı zamanda konsept araştırmalarını yapın, kendi firmanızı oluşturma fırsatlarına ise doğrudan sahip olun. Bu noktada birçok firma, sizlere alternatif olarak ücretsiz cafe & restoran bayiliği veren firmalar kapsamında yer almaktadır. Bir restoran veya cafe açarken;

  • Mutlaka konsepti kafanızda oluşturun veya hazır konsepti olan markalara yönelin!
  • Çevrenizde yer alan rakip cafe ve restoranları araştırın.
  • Rakip cafe ve restoranların satış fiyatlarına göz atın.
  • Hitap edeceğiniz yaş aralıklarına göre menünüzü zenginleştirin.

Böylelikle hem marka değerini ön plana çıkartabilecek, hem de cafe & restoran bayilikleri satın alarak daha yukarı aşamalarda yer alan bir restoran konumuna ulaşabileceksiniz! Tabii ki markaların ülke bazında popülerliği ve tanınırlığı da çok önemlidir. Yani sizler hem yemek, hem de içecek satan bir firma olacaksanız; bu noktada mutlaka Franchise isim hakları satın alınırken markalar arası kıyas yapmayı ihmal etmemelisiniz. Cafe & restoran bayiliği veren firmalar kıyaslamaları buna göre yapılabilir ve tercihler buna istinaden kendilerini ön seviyeye çıkartabilir!

Alternatif olarak bir diğer önemli nokta ise sizlere ücretsiz cafe & restoran bayiliği veren firmalar kıyaslamalarını da gerçekleştirmektir. Böylelikle hem marka kimliğiniz daha tanınır hale dönüşecek, hem de ücretsiz alacağınız isim haklarıyla beraber bu markanın konseptini kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Kategorimiz üzerinden tüm Franchise markaları eşleştirebilirsiniz!