Cartoon Art Cafe

2015 Yılında Sektöre Girdiğimiz Günden Bu Güne Eğlenceli Konseptimiz Ve Zengin Menülerimizle Her Kesimin Takdirini Kazandık Ve Misafirlerimizin Eğlenceli Mekanlarda Lezzetli Saatler Geçirmesini..

Cartoon Art Cafe Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Anahtar teslim m2 birim fiyatı 2500 tl

Cartoon Art Cafe Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cartoon Art Cafe Bayilik Şartları

Cartoonartcafe&bistro Olarak Verdiğimiz Bilgi, Tecrübe Ve Deneyim Paylaşımları Sonucunda 2019 Yılı İçin Giriş Bedeli Talep Etmiyoruz.

Cartoon Art Cafe Bayilik Açıklaması

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması
Ekibimiz tarafından hazırlanan proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Cartoonartcafe ‘nin belirlediği standartlarda profesyonel ekipler yapmaktadır. Cartoonartcafe dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Cartoonartcafe şubeleri minumum 80 m2 dış mekan,70 m2 iç mekan yani toplamda 150mt2 ölçülerinde olmalıdır.Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

Ekipman ve Malzeme
Cartoonartcafe firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchise’lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standart ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği
Cartoonartcafe sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchise’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Ekibimiz açılış sonrası ve genel işleyişte her ay rutin olarak sizi denetlemektedir. Denetleme raporları siz değerli Franchise’lerimize yollanmaktadır ve bu sayede en iyi hizmet en iyi performans sağlanması hedeflenmektedir.

İşletme ve Karlılık
İşletme karlılığı ,ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %35-%45 olarak değişmektedir. Cartoonartcafe olarak açılacak olan noktaların, insan sirkülasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Franchise’lerden Beklenen :
Cartoonartcafe yerlerinin, iş merkezlerinin ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.
Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin durmaları önemlidir. Müdür olarak atanacak kişilerin işletme yeteneklerinin yüksek olması gerekmektedir.

Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak ,
1-Mağaza Tespiti
2-Sözleşme
3-Proje
4-Tadilat
5-Kendi Cafemizde personel Eğitimi , Sunumların öğretilmesi
6-Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.

Cartoon Art Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR