1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Happy Moon’s Cafe Restoran

Happy Moon’s Cafe Restoran

Happy Moon’s, Türkiye ve yurt dışı ülkelerine franchise veren; farklı konseptlerde açtığı işletmelerle marka bilinirliğini hızla arttıran bir firmadır.

Cafe

Happy Moon Kahve Bayilik Hakkında

 

Modası da karlılığı da hiçbir zaman azalmayan kahve bayilikleri arayışında olanlar, Happy Moon kahve bayilik alarak hedef kitlelerine çeşitli ürünleri sunmanın avantajını yaşayabilirler. 

 

Türkiye genelinde bayilik veren Happy Moon; Cafe bayilik fırsatları ile uzun zamandır en çok takip edilen bayilik veren firmalar arasında yer almayı başarıyor. 

 

1999 yılından bu yana faaliyetlerini giderek genişleterek varlığını güçlendiren marka; kahve, atıştırmalık, başlangıçlar, salatalar, burgerler, sandviçler ve makarnalardan oluşan geniş menü alternatiflerini tüketicilerle buluşturuyor. Happy Moon Kahve bayilik almak isteyen girişimciler de marka tarafından sunulan bu hizmetleri hedef kitleleriyle buluşturma şansını yakalıyor. 

 

Profesyonel bir ekip tarafından belirlenen Happy Moon kahve bayilik şartları girişimcilerin seçimleri sırasında belirleyici hale geliyor. Uygun lokasyon seçimi yapıldığında ve marka tarafından talep edilen yatırım bedeli karşılandığında yatırımcılar dünya genelinde franchise vermeyi hedefleyen kurumsal bir sisteme dahil olabiliyor. 

 

Her yaştan kişiye hitap eden Happy Moon kahve bayilik  menü çeşitliliğinin yanı sıra özel lezzetleri ile talep görüyor. Yoğun ve işlek caddelerde ya da AVM bünyelerinde açılan Happy Moon kahve bayilikleri yatırımcılarına büyük karlılık sunuyor. 

 

Farklı konseptlerde bayilik veren marka;  Happy Moon kahve bayilik ve Happy Moon restoran bayilik fırsatları ile hedef kitlesine keyifli ve kaliteli zaman geçirme olanağı tanırken, girişimcilere de bu imajın karlılığını yaşama fırsatı sunuyor. Siz de kahve bayilikleri alarak kazançlı, prestijli ve bir o kadar da dinamik bir işe sahip olmak istiyorsanız Happy Moon kahve bayilik ilanlarını takip edebilirsiniz. 

 

Happy Moon Kahve Bayilik Bayilik Fırsatları

 

Happy Moon Kahve bayilik bayilik fırsatları gerekli yatırım bedeline sahip olan yatırımcılar için cazibesini sürdürüyor. Yüksek marka bilinirliği ve menü çeşitliliği kadar markanın farklı bayilik konseptleri sunması da Happy Moon kahve bayilik  seçimlerinin avantajlarını çoğaltıyor. 

 

Kahve bayilikleri almak isteyen girişimcilerin en büyük soru işareti olan ürün çeşitliliğini sorun olmaktan çıkaran marka, yüksek hizmet kalitesi ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen şube çalışanları ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefliyor. Yer seçimi, eğitim, bölge koruması, reklam ve pazarlama destekleri sunarak girişimcilerini yalnız bırakmayan Happy Moon kahve bayilik almak isteyenlere kapsamlı destekler sunuyor. 

 

Happy Moon kahve bayilik alan girişimciler sıcak ve soğuk kahve çeşitleriyle müşterilerine bol alternatifli bir sunum yapabiliyor; ek ürünleri ile de çapraz satış yapma olasılığını arttırıyor. Nezih, kaliteli ve ayrıcalıklı zaman dilimleri geçirmek isteyenler Happy Moon kahve bayilik ziyaretlerini yoğunlaştırabiliyor. 

 

Bayilik veren firmalar tarafından belirlenen büyüme hedeflerinin önemi açısından düşünüldüğünde Happy Moon kahve bayilik avantajları bir kere daha ön plana çıkıyor. Suudi Arabistan, Katar, Riyad, Dubai, Mısır, Amerika ve Türkiye’de bayilik açma planlarının yapılması markanın yenilikçi vizyonunu ortaya koymaya yetiyor. 

 

Happy Moon Kahve Bayilik Bayilik Şartları

 

Happy Moon kahve bayilik bayilik şartları arasında gerekli sermaye miktarı soru işareti olmayı sürdürüyor. Bu konuda marka tarafından yapılan net bir açıklama bulunmadığı için Happy Moon kahve bayilik almayı düşünenlerin firma yetkilileriyle birebir görüşme yapması gerekiyor. 

 

Happy Moon kahve bayilik almak için öncelikle web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunun doldurulması ve doldurulacak bilgilere odaklanılması gerekiyor. Firma; açılması düşünülen bayiliğin lokasyonun şehir merkezinde ya da AVM'lerde yer almasını istiyor. Aynı zamanda park yeri temini de firmanın şartları arasında yer alıyor. Lokasyondaki hedef kitlenin gelir düzeyi, lokasyonun açık ve kapalı alanlarının metrekaresi, deposu ve mutfağı da firmanın değerlendirdiği koşullar arasında yer alıyor. 

 

Happy Moon kahve bayilik almak isteyenlerin ticari sicillerinin temiz; sektör deneyimlerinin yüksek ve girişimciliklerinin gelişmiş olması da bekleniyor. 

  1. Cafe & Restoran

Happy Moon’s Cafe Restoran Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Happy Moon’s Cafe Restoran Şartlar & Koşullar

  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim deneyimine sahip olmak
  • Temiz bir ticari sicile sahip olmak
  • Girişimci bir ruha sahip olmak

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör