Crepes Suzette Türkiye ve Dünya Franchising Sistemine Bambaşka Bir Soluk Getirdi

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 04:46

Crepes Suzette Türkiye Ada Boztaş Gıda San.Tiç.Ltd.Şti tarafından kurulan Crepes Suzette; 2014 yılında The Crepes Suzette Markasını Fransa’dan Türkiye’ye getird

Crepes Suzette Türkiye ve Dünya Franchising Sistemine Bambaşka Bir Soluk Getirdi
İlyas Özkurt user

Crepes Suzette Türkiye

crepessuzetteparis.comAda Boztaş Gıda San.Tiç.Ltd.Şti tarafından kurulan Crepes Suzette; 2014 yılında The Crepes Suzette Markasını Fransa’dan Türkiye’ye getirdi ve ilk şubesini Adapazarı Çark Caddesinde açtı. The Crepes Suzette Franchising sistemine yeni sistemler uygulayarak,  Crepes Suzette Türkiye bir marka çatısı altında ulusal ve uluslararası sektörünün lider firmaları ile yollarını birleştirdi. 

Crepes Suzette Türkiye

Crepes Suzette konseptine uygulanacak diğer bir marka ise İtalyan Soft Dondurma Grubu olan Happy İce Cream Yelpazesini genişleten firmamız, soft dondurma sektörünün büyük şirketleri arasında bulunan, değişik tarzı ve meyveli soslarıyla iddialı yürüşüne Crepes Suzette ile devam etmeye karar verdi. Crepes Suzette ve Happy İce Cream firmasının yaptığı bu  anlaşma sonucunda Soft dondurma ve doğal meyveyi bir araya getirdik ve biz buna Suzette Fruit Bar adını verdik. Konseptimizin içinde yer alacak olan Suzette Fruit Bar ile müşterilerinize soft dondurmanın tadını, doğal meyveli soft dondurmanın muhteşem birleşimini, baklavalı soft dondurma ve Nutellalı soft dondurma fikrini ve meyve tabaklarını bayilerimizde sunma imkanına sahipsiniz.

Böylelikle; Crepes Suzette  Franchising ailesine katılan bayilerine sunduğu hizmeti ve kalitesi ile bayilerine sezonsuz iş imkanı sağlamaktadır. Crepes Suzette , Deluxe sisteminde yaptığı dekorasyonla kahve sektöründe lider olan Lavazza firması ile de anlaşma sağlanmıştır. Bu konseptimiz Türkiye’de sınırlı sayıda ( 20 adet ) verilecektir. Planlanan delux konseptinin ilk mağaza açılışı Adapazarı Çark Caddesinde yapılmıştır. Görsel paylaşımlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Crepes Suzette Türkiye Anlaşma Yapılan Firmalar

Crepes Suzette

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler