1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

2009 yılından bu yana vazgeçilmez lezzetimiz kahveyi müşterilerine sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Cafe

1000000 ₺

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik     

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak kahve kültürünü günümüze taşımayı ve kahvenin lezzetini halkımızla buluşturmayı hedefliyoruz. Kahve sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere bayilik imkanı veren Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi müşterilerine en üst kalitede hizmeti sunabilmek için tüm ekibi ile birlikte çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Benzersiz bir marka deneyimi sunmak amacında olan markamız ile dünya çapında tüketicilerin sevdiği, sahiplendiği ve güven duyduğu bir marka haline gelmek istiyoruz. 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Şartları

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin öncelikli olarak; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gebze, Bolu, Bursa, Birleşik Arap Emirlikleri, Avrupa ve İran için olan taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Markamızın kar marjı %30 - %40 civarında olup markamızdan bayilik almak için gereken toplam yatırım bedeli 800.000 TL - 1.300.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bayilik alacak girişimcilerimizin işletmelerinin en az 200 metrekare büyüklüğe ve açık alana sahip olmasını istiyoruz. Uygun lokasyonlarda bulunması durumunda, farklı ölçüleri ve konseptleri de değerlendirmeye alıyoruz. tadilat, dekorasyon ve konsept maliyetimiz mekana göre değişiklik gösterebiliyor. Bununla birlikte metrekare başına ortalama maliyetin 3.000 tl+KDV olduğunu söyleyebiliyoruz. Yeni açılacak olan işletmelerimize mekanın büyüklüğü ile orantılı olacak şekilde ortalama 75.000 tl+KDV değerinde ilk gıda gönderimini yapıyoruz. Ayrıca makine grubu, sarf malzeme, temizlik malzemesi ve otomasyon sistemi gibi ortalama 130.000 TL+KDV değerindeki ürünlerimizi de gönderiyoruz. Markamızın franchising bedelini 115.000 TL+KDV olarak uyguluyoruz. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan işletmelerimizden aylık ciro üzerinden % 3 oranında reklam ve lojistik hizmetleri bedeli tahsil ediyoruz. 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Avantajları

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan girişimcilerimiz; Türkiye’de geleneksel kahve kültürümüzün en önemli temsilcilerinden biri olan markamızın özgün konsepti, geniş ürün yelpazesi ve kendine özgü dekorasyon anlayışı ile müşterilerine hizmet verme imkanını elde edebiliyorlar. Şu anda Türkiye genelinde 175 franchise işletmesi ile hizmet veriyoruz. Ülkemizin dört bir yanında tüm müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunabilmek için bayilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Soğuk ve sıcak ürünlerin yanı sıra unlu mamül satışı da yapıyor ve bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinde farklı damak tadlarına sahip misafirlerini ağırlayabilme avantajını sunuyoruz. Bayi adaylarımız için kazançlı ve prestijli bir iş fırsatı sunuyor, hızlı yatırım geri dönüşü, operasyon, eğitim ve pazarlama desteklerimiz ile sektördeki rakiplerimiz arasında ön plana çıkıyoruz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Destekleri

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan girişimcilerimizin açacakları işletmelerin konsept tasarımını, dekorasyon ve kurulum işlemlerini A’dan Z’ye kadar üstleniyoruz. Uygulamaya koyduğumuz yeni dekorları ve konsept değişikliklerini de markamız bünyesinde bulunan görsel atölyemiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. İşletmelerimizin anahtar teslim şekilde hizmet vermeye hazır hale gelebilmesi için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel ekipmanları Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak temin ediyoruz. Markamızın portföyünde yer alan tüm ürünlerimizi, belirlenen süreler içerisinde tedarik ediyor ve kendi ulaşım ağımız vasıtası ile Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan işletmelerimize ulaştırıyoruz. Markamızın uzman eğitmen kadrosu aracılığı ile Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan girişimcimizin işletmesinin bulunduğu şehirde, işletmenin yetkililerine ve çalışanlarına yönelik olarak 1 hafta süren Makine ve Teçhizat Eğitimi, Servis Eğitimi ile Kasa ve İdari Eğitim veriyoruz. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik alan tüm işletmelerimizde markamızın standartlarının sağlanması ve korunması adına, gizli müşteri ve denetim ekibi aracılığı ile periyodik kontroller gerçekleştiriyoruz. Marka merkezi olarak hem dijital hem de geleneksel reklam mecralarında tanıtım çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürüyoruz.

  1. Cafe & Restoran

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Şartlar & Koşullar

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör