Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Ortalama kar marjı : %40 Kurulum Maliyeti : 400.000 TL – 700.000 TL arasında

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Açıklaması

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Hakkında

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi son yıllarda hızla büyüyen bayilikler arasında yer alan kurumsal bir marka.Kalitesi ve niteliği bakımından tanınmış bir markanın deneyimi ile işbirliği yaparak birlikte çalışmak yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlıdır. Ulusal bir kaliteye, prosedürlere ve standartlara sahip olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi reklam, tanıtım, malzeme, promosyon, personel bulma, işe alma, satın alma ve yetiştirme alanlarında bayilik alanlara karşı destek sağlamaktadır.

Bugün ülkemizin 72 ilinde 180’e yakın franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Markamızın tecrübesi bilinirliği ve güvenirliği ile yatırımcıların karşılaşacakları işletmecilik sorunları ve riskler en aza indirilmektedir. Kuruluş aşamasında işletmenin yerinin seçimi ,inşaat ve dekorasyon alanlarında tecrübeli ve konularında uzman ekibimizle konsept oluşturma çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır.

Franchise alındıktan sonra, konsept hakkında bilgi alışverişi, personelin sertifikalı eğitimi ve sürekliliğin sağlanması için uzman desteği, ürünlerin nasıl üretildiği ve nasıl sunulması gerektiğiyle ilgili detaylar tarafımızdan takip edilip desteği sağlanmaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR