Kahve Sokağı

Sektörde Yer Almaya Başladığı Günden Bu Yana Zirveye Ulaşmak Için Çalışan Kahve Sokağı Türkiye Genelinde Bayilik Vererek Büyümeye Devam Etmektedir.

Kahve Sokağı Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Firmanın isim hakkı bedeli 20.000 USD’dir. Toplam yatırım bedeli ise yaklaşık 600 bin TL dolaylarındadır.

Kahve Sokağı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Sokağı Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetine önem Vermek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın Genel Prensiplerine Uygun Olmak
Yönetim Tecrübesi Bulunmak
Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmak

Kahve Sokağı Bayilik Açıklaması

Kahve Sokağı Bayilik

Kahve Sokağı cafe sektörü içerisinde faaliyetlerine başladığı günden bu yana zirveye ulaşabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Tecrübesi ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Kahve Sokağı, ilkelerine bağlılığı sayesinde bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Yaptığı istikrarlı çalışmalar ile müşterilerinin güvenini, bağlılığını ve ticari itibarını sağlamlaştırmaktadır. Hedefi Avrupa’ya ve dünya geneline açılmak olan marka alanında uzman profesyonellerden oluşan kadrosunu genişleterek başarılı projelere imza atmayı hedeflemektedir. 

Kahve Sokağı Bayilik Şartları

Kahve Sokağı bayilik almak isteyen girişimcilerden bilgi ve deneyim paylaşımları karşılığında (Know-How) giriş bedeli talep etmektedir. Kahve Sokağı bayilik için isim hakkı alma bedeli 20.000 USD’dir. Tüm Türkiye’de bayilik veren firmanın metrekare başına ortalama kurulum bedeli 2.500 TL olarak bilinmektedir. Ortalama şube açılış maliyetinin 600.000 TL civarında olduğu Kahve Sokağı’nın aylık ciro primi %3 olarak uygulanmaktadır.

Kahve Sokağı bayilik verilen işletmelerin ortalama kurulum süresi 2 aydır. Şubelerin minimum 80 m2 dış mekan, 100 m2 iç mekan standartlarına uygun olması beklenmektedir. Firma bayilik verdiği işletmelerin iş merkezlerinin ve insan trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde, bu merkezlere yakın bölgelerde ya da müşteri yoğunluğu kanıtlanmış olan alışveriş merkezlerinde yer almasını talep etmektedir. Franchise adaylarının eğitim alması ve işletmelerin başında kendilerinin durması beklenmektedir. Bunun mümkün olmadığı durumlarda eğitim almak koşulu ile girişimci ile akrabalık bağı olan kişilerin işletmenin başında durması talep edilmektedir. 

Firma kendisine gelen franchise taleplerini uzman ekibi aracılığı ile incelemekte, yatırımcı ile yapılan ilk görüşmede sistemin işleyişi ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Daha sonra şubenin açılması planlanan lokasyonun fizibilitesi ve finansal analizleri gerçekleştirilmektedir. Bu görüşmelerin olumlu sonuçlanması durumunda franchise sözleşmenin hazırlanması ve imzalanması aşamasına geçilmektedir.

Kahve Sokağı Bayilik Avantajları

Kahve Sokağı şubelerinin kar marjı %30 - %55 - %100 gibi oranlarda değişiklikler göstermektedir. Kahve Sokağı bayilik alan yatırımcılar işletmelerinde firmanın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak kullanmaktadır. Böylece tüm şubelerde üst düzey ürün kalitesinde bir standardizasyon sağlanmaktadır. Firma sektördeki büyüme kapasitesi, marka bilinirliği, iş deneyimi, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel yatırımcılara son derece karlı bir yatırım olanağı sunmaktadır. Yatırımın geri dönüş süresi yaklaşık olarak 18-20 ay kadar sürmektedir. İşletmelerin ticari döngüsünü sağlayabilmek adına mal stok takibinin mağaza cirosuna göre tespit edilmesi, mağazaların karlılığını artırmaktadır. Firma kaliteli ürünleri ve üstün müşteri memnuniyeti anlayışı sayesinde gittikçe büyüyen bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Firmanın sektörde büyümeyi, bayilerinin tüm istek ve şikayetlerini dikkate alarak maksimum kazancı elde etmelerini destekleyen stratejisi sayesinde girişimciler yüksek ölçüde kar eden bir işletmeye sahip olabilmektedir.

Kahve Sokağı Bayilik Destekleri

Kahve Sokağı bayilik alan girişimciler firmanın kendilerine sunduğu lokasyon seçimi, mimari projelendirme, operasyonel destek, personel seçimi, personel eğitimi ile reklam ve pazarlama desteklerinden yararlanabilmektedir. Franchise verilen işletmelere proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Kahve Sokağı’nın standartlarında profesyonel ekipler gerçekleştirmektedir. Firma dekorasyon işlerini üstlenmekte ve girişimcilerine dükkanlarını anahtar teslim olarak vermektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ekonomik çözümlerden yararlanmak için Kahve Sokağı’nın anlaşmalı olduğu firmalar ile çalışılmaktadır. 

Firma sözleşme tarihinden itibaren bayilik alan girişimcilerine her konuda destek vermekte, kendi uzman kadrosu ile periyodik olarak şubelerini denetlemektedir. Denetleme sonucunda düzeltilmesi gerekli görülen noktalarda aksiyonlar alınmakta, bayilik alan girişimcilere karlılıklarını artırmaya yönelik yol gösterici yerel pazarlama aktiviteleri paylaşılmaktadır. 

Türkiye genelindeki bayilik sayısını artırmayı hedefleyen Kahve Sokağı bayilik alan girişimcilerden biri olmak için siz de firma ile iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz.

Kahve Sokağı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR