Waffle'ci Akin

1994 Yılında Yılında Kurulan Şirketimiz, Yıllarca Merkeze Bağlı 3 Şube Ile Faaliyet Gösterdi. 2014 Yılından Itibaren Yeni Konseptiyle Bayilikler Vermeye Başladı. İzmir Merkezli Olan Firmamızın..

WAFFLE'CI AKIN Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

WAFFLE'CI AKIN Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

WAFFLE'CI AKIN Bayilik Açıklaması

90'lı yıllarda yurdumuzda tanınmaya başlayan waffle, günümüzde irili ufaklı birçok firmanın faaliyet gösterdiği bir sektör haline gelmiştir. Tatlı hamur anlamına gelen waffle, Belçika kökenli bir yiyecektir ve zamanla Türk damak tadına uygun hale getirilmiştir.

1994 yılında yılında kurulan şirketimiz, yıllarca merkeze bağlı şubelerle faaliyet gösterdi. 2014 yılından itibaren yeni konseptiyle bayilikler vermeye başladı. İzmir merkezli olan firmamızın farklı illerde 28 adet franchise işletmesi bulunmaktadır.
Hürriyet gazetesinin yıllar önce en lezzetli waffle yapan mekanlar arasında gösterdiği WAFFLE'CI AKIN, 2015 yılında tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz sertifikasını, 2016 yılında Altın Marka ödülünü almıştır.

2017 yılında ITQI (International Taste & Quality Institute) tarafından verilen ULUSLARARASI ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ'ne layık görüldü. Waffle'cı Akın dünyada bu ödülü alan ilk waffle firması oldu. Ödülün waffle'ın ana vatanı Belçika'da alınmış olması ayrıca gurur verici olmuştur.

Konsept ve m2 ye göre değişkenlik göstermekle birlikte;

  • 50 m2 lik bir işyeri için 120.000 -250.000 TL yatırım gerekmekte.
  • Franchising bedelimiz 30.000 TL+kdv dir.

Bölge olarak yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklar, hareketli avm ler, üniversite kampüs çevresi v.s tercih edilmektedir.
 

WAFFLE'CI AKIN Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR