1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Gerçek Pilav

Gerçek Pilav

Gerçek Pilav Eskişehirin ilk ve tek tescil edilen PİLAV MARKASI olarak; kendine özgü ürün adlarıyla, tadıyla, başkalarında olmayan porsiyonlarıyla farklı bir yer edindi. Modern ekipmanları ve teknik donanımıyla kurumsal kimliği oturmuş bir işletmedir.

Cafe

Bizim yaklaşımımız klişe franchise ve bayilik sistemlerinden biraz farklı yalnız.

Şöyle ki;

Size Pilav satmayacağız, yapmayı öğreteceğiz.
Pilav ve yardımcı malzemelerini, en kaliteli ve ekonomik şekilde üretmenin yöntemlerini tüm detaylarıyla size öğreteceğiz. Mutfağınızı nasıl kurmanız gerektiğini, hangi ekipmanlara ihtiyacınız olduğunu, nasıl en ekonomik şekilde temin edebileceğinizi en açık şekilde anlatacağız. Sisteminizi kurmanız için süpervizörlük hizmeti sağlayacağız.

Size pazarlamasını öğreteceğiz.
Ürünlerin hangi yöntemlerle, nasıl pazarlanacağını, nasıl bir kar marjı elde edilebileceğini en gerçekçi haliyle sunacağız.

Size bu işin lojistiğini öğreteceğiz.
Hangi ürünün nereden, hangi fiyatlarla tedarik edilebileceğini tüm detaylarıyla size aktaracağız. Siparişlerin müşteriye sunumu ve teslim edilmesiyle ilgili tüm zorlukları nasıl aşacağınızı, karşınıza çıkacak tüm problemleri size aktaracağız.

Sizi dükkan sahibi değil, işletmeci yapacağız
Bu işin tüm zorluklarıyla ve karşınıza çıkacak tüm problemleriyle ilgili sizi önceden bilgilendireceğiz. Karşılaştığınızda hiç şaşırmayacaksınız. Her hangi bir yerden işletmecilik lisansı filan aldıysanız onu kaldırın bir kenara, biz sizi gerçek hayattan elde edilmiş, uydurma değil tamamı gerçek iş tecrübeleriyle donatacağız.

Kimseye mahkum olmayacaksınız.
Size vereceğimiz eğitim tamamlandığında; ürününü nasıl üreteceğini, gereken malzemeleri nereden, nasıl tedarik edeceğini, nasıl pazarlayacağını bilen bir işletmeci olacaksınız.
İşinize tam anlamıyla hakim olacaksınız.

  1. Cafe & Restoran

Gerçek Pilav Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Gerçek Pilav Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör