1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. TOSTCUU TORKU

TOSTCUU TORKU

2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve ürünlerini Torku kalitesiyle birleştiren TOSTCUU Türkiye geneline büfe ve cafe-restoran bayilikleri veriyor.

Cafe

100000 ₺

TOSTCUU TORKU BAYİLİK

TOSTCUU Torku bayilik şartları ile ilgili TOSTCUU markası ortaklarından Bayi Organizatörü Yunus Caran ile sizler için bir söyleşi gerçekleştirdik. TOSTCUU bayilik şartları ve TOSTCUU Torku bayilik ücretleri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. 

Geleneksel tost lezzetini Torku güvencesiyle birleştiren ve hedef kitlesine leziz ürünler sunan TOSTCUU Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Girişimcilerine farklı konseptlerde bayilik alma imkanı tanıyan; yüksek karlılık vadeden ve ürün kalitesiyle ön plana çıkan TOSTCUU düşük bütçeli girişimcilere de kazanç kapısı sunuyor. 

Tostların yanı sıra bayilerine; döner, pizza, tavuk burger, hamburger ve kahve satışı imkanı da sunan TOSTCUU Torku geniş bir hedef kitleye hitap etmek isteyen girişimcilere büyük fırsatlar yaratıyor. Bölge koruması, eğitim, pazarlama ve yer seçimi destekleri ile yatırımcılarının her daim yanında olduğunu hissettiren marka yetkilileri, girişimcilerin işletmelerini geliştirmek için yenilikçi fikirlerine de açık olduğunun altını çiziyor. 

TOSTCUU Torku Bayilik Şartları

TOSTCUU Torku bayilik almak isteyen girişimcilerin iki temel seçeneği bulunuyor. Bu seçeneklerden ilki ürün bayiliği diğeri ise işletme açılmasına dayanan franchisee olmak. 

TOSTCUU Torku Ürün Bayiliği:TOSTCUU Torku ürün bayiliği vereceğinde herhangi bir FRANCHİSE İSİM BEDELİ talebinde bulunmuyor. Ürün bayiliği için temel gereksinimler arasında soğutucu cihaz sahibi olunması ve soğuk hava deposu bulunması şartları yer alıyor. Bu iki gereksinim haricinde firmanın ürün bayiliğini almak için ek bir yatırım yapılması  gerekmiyor. Deneyimli, istekli ve gıda sektöründe portföye sahip olan girişimciler okul yanlarında, kantinlerde, kahvehanelerde, yurtlara yakın yerlerde, yazlık beldelerde ve cafelerde TOSTCUU Torku ürün satışı yapabiliyorlar. Sipariş verilen ürün değerinde teminat yatırdıkları takdirde marka ile iş birliklerinin devamını sağlayabiliyorlar. 

TOSTCUU Torku Franchise: TOSTCUU Torku franchise sistemini iki ayrı konsepte oturtmuş durumda. Girişimcilere seçim kolaylığı sunan marka büfe bayilikleri ve cafe-restoran bayilikleri veriyor. Ürün bayiliğinden farklı olarak bu işbirliği modelinde yatırımcılardan Franchise isim bedeli ve yatırım bütçesi sahibi olunması bekleniyor. 

TOSTCUU Torku Büfe Bayilikleri: 

  • 8 m2 – 50 m2 alana sahip işletme bulan;
  • Kalabalık bir kitleye hitap edebilen,
  • 10 bin TL Franchise isim bedeli ödeyen,
  • m2 başına 2000 TL+KDV yatırım bedeline sahip olan girişimciler TOSTCUU Torku büfe bayiliği alabilirler. 

TOSTCUU Torku Cafe-Restoran Bayilikleri:

  • İşlek caddelerde ya da AVM’lerde en az 50 m2 alana sahip dükkan bulan,
  • 30 bin TL Franchise isim bedeli ödeyen,
  • m2 başına 2000 TL+KDV yatırım bedeline sahip olan girişimciler TOSTCUU Torku cafe-restoran bayiliği alabilirler. Bu bedelleri karşılayabilen yatırımcılara işletme anahtar teslim şekilde bırakılır. 

TOSTCUU Torku Bayilik Avantajları

TOSTCUU Torku bayilik almak isteyen girişimciler ortalama bir sermaye ile prestijli ve kısa sürede geri dönüşünü alabilecekleri bir yatırım yapmış olurlar. 

Firmanın lezzetli ve geniş menüsü hedef kitlesinden büyük ilgi görebilir. Doğru lokasyon seçimi yapıldığında yatırımcıların maksimum 12 ayiçerisinde yatırımlarını amorti edebilecekleri vurgusu Yunus Caran tarafından yapılmıştır. Bu sürenin kısalması az önce de belirttiğimiz gibi lokasyon seçimi ile mümkün olabilir. 

Marka bilinirliği giderek yükselen ve Torku kalitesini hedef kitlesiyle buluşturan TOSTCUU; cafe bayilikleri almak isteyen girişimciler tarafından yüksek talep görmektedir. Siz de marka bilinirliği giderek yükselen; yatırımcılarını destekleyen ve uygun fiyatlı ürünleri ile birçok kişinin tercihi olan ürünlerin satıldığı bir işletmenin sahibi olmak istiyorsanız TOSTCUU Torku bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

  1. Cafe & Restoran

TOSTCUU TORKU Bayilik Destekleri

TOSTCUU TORKU Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör