1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. BUTZ-İ

BUTZ-İ

Dicke Butz markasının pazarlanması sadece bir RESTAURANT için marka yaratmak değil,aynı zamanda kurum içi çeşitli ürünler eventler work shoplar eğlence etkinlikleri sunarak bir yaşam tarzı anlamına gelmektedir.

Cafe

1000000 ₺

Dicke Butz markasının pazarlanması sadece bir RESTAURANT için marka yaratmak değil,aynı zamanda kurum içi çeşitli ürünler eventler work shoplar eğlence etkinlikleri sunarak bir yaşam tarzı anlamına gelmektedir.Piyasayı gözlemleyip argeler yaparak yeni trendler bulan 10 yıllık bir deneyime sahibiz. yaptığımız projeler ve işler gastronomiye yön verdiğimizin kanıtıdır.

Gastronomi yarının misafirlerinin beklentilerini anlaşılıp karşılanmasını beklemektedir.Frankfurt'ta 2 siegende 1 türkiyede 1 olmak üzere hali hazırda başarılı 4 şube ile yolumuza devam ederken 2023 yılı 4.veya 5. ayında ingilterede bir şube daha bünyemize eklenecektir.   Bölgesel olarak değişiklik gösteren ürün grupları araştırılıp kalite standartlarımızın izin verdiği heryerde bölgesel ürünlerle çalışıyoruz.Sağlık yiyecekler,soslar,etler ve ev yapımı ürünlerimizde iddialıyız  ve bu düşünce bizim ayrılmaz bir parçamızdır.Ürünlerimizde geleneksel ve MODERN yöntemler kullanarak tüm sınıfları birbirine bağlıyoruz.

Popüler BARBEKÜ,geleneği,karayiplerden güney amerika birleşik devletlerine ve ardından avrupaya yayılan gıda gelişiminin bir parçasıdır ve bu trend mükemmel tat,deneyim ve sevgiyle DİCKE BUTZ'da başarıyla uygulanmaktadır.Özelikle etlerimizi özenle ve dikkatle seçerek SMOKED yöntemle tütsüleyerek pişirmeyi ve tütsüleyerek aromalandırmayı tercih ediyoruz sığır eti,kaburga ,döş ve diğer bir çok barbekü klasiğini hazırlamak için orjinal amerikan tütsüleme fırınlarından yararlanıyoruz tabiki keyfi mükemmel kılmak için sadece en iyi etle DICKE BUTZ farkıyla sevgisiyle ve sabrıyla yavaş yavaş tütsülüyoruz burgerler bile tütsüleme yöntemiyle sunuluyor cazibe merkezi olacak barbekü masalarımızda misafirlerimiz kendi etlerini pişirebiliyor.

Tabikide bu GASTRONOMININ içerisinde kendi biralarımızı da anlatmak isteriz ancak şu bilgiyi paylaşmakta fayda var profesyoneller profesyonelllere ne zaman güveneceklerini bilirler. Bu yüzden seçimlerimizi yaparken dicke butz kalitesinde yapıyoruz dünyanın heryerinden 25 çeşit butik bira ;samuel adams'tan fuller's london&boston birasından berlin mitte'den brewdog'ave hanscraft'tan harika ve taze ''bavyera nice''ına kadar hepsi DİCKE BUTZ‘da.

Ürünlerimizin  kalitesine olan iddiamız tabikide sunumumuza yansıyor modern,rahat mobilyalar ve kesinlikle doğru iç dizayn dekorasyon. Misafirlerimizin estetik bir ortamda kendilerini rahat ve emin ellerde hissetmek istediklerini biliyoruz.Bizde gösterilen özen sadece mobilyada dekorasyonlada  değil konuklarımıza kendi evimizi ve şirketimizi yönettiğimiz titizlikle hizmet edip bilgiler sunarız.Canlı müzik dj performans BARBEKÜ partyler aile şirket ve kutlamaları ayrıca çok yönlü ve eğlenceli paketlerimizle misafirlerimize mutfak organizasyon desteği sağlıyoruz DİCKE BUTZ ile tüm etkinlikleri yılın 365 günü gerçekleştirebilirler.

  1. Cafe & Restoran

BUTZ-İ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BUTZ-İ Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör