Kahve Şahane

Yüksek Ciro Hedefiyle Yatırımcıları Cezbeden Iş Olanağı Sunuyoruz. Akıllı Yatırımcılara Yüksek Kazanç Sağlayan Yeniliklere Açık Kahve Şahane Projesi, Müşteri Memnuniyetini Sağlayıp Istihdamı Hedef..

Kahve Şahane Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* kapalı alan 55.000 tl İsim Hakkı Bedeli: Yok Hedef Bölgeler: Genel Ortalama Kar Marjı: %500 - %1000

Kahve Şahane Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Şahane Bayilik Şartları

Projenin Para Kazanarak, Yatırımcının Avm'de İstihdamını Sağlar. kaliteli Ve Lezzetli ürün çeşidi Sunar. şık Tasarımıyla Göz Alıcıdır. yediden Yetmişe Ger Yaş Aralığına Ve Her Kesime Hitap Eden Yatırım Aracıdır. kültürümüzde Kahvenin önemli Bir Yeri Olduğu, Kültürümüzü Yansıttığı Herkes Tarafından Bilinmektedir. Ön Görülen Uygulama Alanları – A.v.m.’ler – Plazalar – Altgeçitler – Metro İstasyonu İçi
4-4 Metre, 4-2 Metre, 5-2 Metre, 5-3 Metre, 5-5 Metre Gibi Dilediğiniz Ebatlarda üretim Yapabiliyoruz.

Kahve Şahane Bayilik Açıklaması

Tanıtım:

Türkiye’de kahve tüketimi hızla yükseliyor. Uluslararası Kahve Organizasyonu’nun istatistiklerine göre Türkiye’de kahve sektörünün pazar payı ortalama yüzde 15,6 oranında artış gösteriyor. Türkiye’de 2012-2013 döneminde kişi başına 595 gram olan kahve tüketimi, 2015-2016’da 920 grama ulaştı.

Her sene ciddi artış gösteren bu sektörde, zaten yüzlerce yıldır günlük hayatın ve kültürün vazgeçilmez bir öğesi olan kahve, son yıllarda yatırımcıları en çok cezbeden sektörlerden biri.

Biz Kahve Şahane olarak bu sektördeki potansiyeli gören, yüksek ciro hedefleri olan akıllı yatırımcılara hitap ediyoruz. Kahve Şahane küçük yatırımlarla, yediden yetmişe her yaş aralığına ve her kesim hitap eden ve hızla büyüyen bu sektöre giriş yapmanız için yatırımcı dostu bir kuruluştur.

Göz alıcı tasarımı, yatırımcısına büyük kâr sağlaması ve istihdam fırsatı yaratması sayesinde KOSGEB’in desteğini almış bir projedir ve Kahve Şahane’de yatırımcılar 50bin TL ye kadar geri ödemesiz hibe alabilmektedir.

 

Kahve Şahane’de satılan ürün çeşitleri:

Kahve Şahane kaliteli ve lezzetli ürün çeşitleri sunar.
Türk kahveleri: Klasik Türk kahvesi; Sütlü Dibek, Damla Sakızlı, Kakuleli, Çikolatalı, Karamelli, Fındıklı, Vanilyalı,Dağ Çilekli, Güllü Lokumlu, Menengiçli, Naneli Türk kahveleri.
Diğer kahveler: Espresso, Amerikano, Latte, Cappucino, Mocha, Sıcak Çikolata, Salep, 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada.
Soğuk içecekler: Milkshake çeşitleri, Limonata çeşitleri, İtalyan soda çeşitleri.
Ve zengin çikolata çeşitleri.

Konseptler: Kahve Şahane için tasarlanmış 3 tip konsept bulunmaktadır. Bunlar açık alan stant, kapalı alan stant ve kafe konseptleridir.

Kapalı Alan(indoor) Konsepti: İçinde maksimum 2 personelin görev yapabileceği genişliktedir ve 4 tarafından açık şekilde servis alanı bulunan bir stant şeklindedir.
Öngörülen uygulama alanları: AVM’ler, Plazalar, Altgeçitler, Metro istasyonları. Tüm kapalı alanlar için uygundur.

Açık alan(outdoor) Konsepti: Kapalı alan konseptine artı olarak ısıtma ve soğutma sistemleriyle donatılmıştır.
Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı bar, kafe sokakları.

Kafe Konsepti: Mekanın ölçülerine göre tüm ihtiyaçları hesaplanıp, ölçüler alındıktan sonra her şey kafe için özel olarak üretilir.
Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı bar, kafe sokakları.

 

Özellikleri:

4-4 metre, 4-2 metre, 5-2 metre, 5-3 metre, 5-5 metre gibi dilediğiniz ebatlarda üretim yapabiliyoruz.  Halojen yanmaz elektrik kabloları kullanılmıştır ve tüm konseptlerimizde 18KW gücünde 220V elektrik tesisatı ve damacana su dışında başka bir ihtiyacı bulunmamaktadır. Gıda ürünlerinin tamamı sertifikalı, tüm ekipmanlar TSE belgeli ve garantilidir. Güvenliği, elektrikli kepenkler ve gece görüşlü kameralar ile sağlanmaktadır.

Kahve Şahane şubesinin açılması ile birlikte yatırımcılarımızla beraber iş ortağı olarak ilerliyoruz. Problemleriniz, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda; reklam desteği, yaz ve kış sezonlarına özel kampanya desteği, makinaların teknik bakımı ve onarımı, açılış için özel etkinlik ve stant yönetimi, ekipmanların kullanımıyla ilgili 2 günlük eğitim desteğimiz olacaktır.

 

Yatırım:

Kahve Şahane %500-%1000 kâr ile satış yapmaktadır. Şimdiye kadar kurulmuş 20 Kahve Şahane şubesinden gelen istatistiklere göre, kurulduğu yer ve yönetim kalitesine bağlı olarak minimum 4, maksimum 15bin TL aylık kazanç sağlamaktadır.

Kahve Şahane projesi KOSGEB tarafından desteklenen bir projedir. KOSGEB, Kahve Şahane şubesi açmak isteyen yatırımcılara 50bin TL’ye kadar geri ödemesiz destek vermektedir.

İç mekân için yatırım bedeli: 55bin TL
Dış mekân için yatırım bedeli: 60bin TL
Kafe konsepti için yatırım bedeli: Mekânın ölçülerine göre yaklaşık 55-75bin TL arası.

Yurtdışı için fiyatlandırmalar değişmektedir.

 

İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Dilek Koçkara

Telefon: 0533 958 58 16

E-posta: kahve_sahane@hotmail.com

Web Sitesi: www.kahvesahane.com

Kahve Şahane Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR