1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Yeşilçam Kahve Evi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cafe

1000000 ₺

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Hakkında Açıklama : Hepimizin geçmişinin bir dönemine damga vuran bu efsane sokak şimdilerde lezzetli bir kahve ve eşsiz lezzetleriyle yeni bir form kazanıyor. Öyleki daha kapısından içeri adım attığınızda içinizi ısıtan bu kafeterya konsepti, sizleri Yeşilçam setlerinin tam ortasında hissettiriyor. 

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik ve Bayilik Şartları Yeşilçam Kahve evi Özenle seçilmiş görseller ve her noktası incelikle düşünülmüş dekorasyonu ile kendinizi bir anda bir rüyanın ortasında buluyorsunuz. 

Yeşilçam Kahve Evi’nin kapısından içeri girdiğinizde modern mimari ile bezenmiş buram buram nostalji kokan bir mekan sizleri karşılıyor.

Duvarlarında bir dönem damgasını vurmuş bize bizleri anlatan sıcacık film afişlerinin yeniden yorumlanmış halleri ile Yeşilçam’ın her biri kendi alanında efsaneleşmiş sanat emekçileri sizlere keyifle gülümsüyor. Tam da o anda bu mekanda kahvenin o müthiş kokusuna gizlenmiş bir tarihi hissediyorsunuz. Benzersiz menüsünde yer alan çeşitli kahve aromalarının yanı sıra Yeşilçam’ın unutulmaz sinema karakterlerinin adlandırdığı lezzetleri de tatma imkanı buluyorsunuz.

Örneğin Fosforlu Cevriye’nin yanında ince belli bardakta çay en favori tercihler arasında. Vizyonumuz Kültürümüzde kırk yıl hatırı olan kahvenin lezzetinde dünyanın en cefakar sinema kültürü Yeşilçam’ı harmanlayarak, yeni nesillere taşınmasında katkı sunmak. Misyonumuz Kaliteden ödün vermeden, hep lezzet ve sağlık ilkesinde yürümek, Müşteri kavramının yerine hep misafir kavramını geliştirmek, Oluşturulacak her noktada aynı güleryüz ve mutluluk ortamını yaratmak. 

Firma ismi:YEŞİLÇAM KAHVE EVİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 57

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise Giriş Bedeli 2019 yılı içerisinde yapılacak franchise anlaşmalarında 100.000 TL Franchise Giriş Bedeli talep edilecektir. Bu bedel 5yıllık kullanım hakkını kapsamaktadır. Franchise Satış Payı Bedeli Yeşilçam Kahve Evi franchiseelerinden satış payı veya cirodan pay almamaktadır.

Reklam ve Katkı Payı Yeşilçam Kahve Evi – 2500 TL  Aylık reklam ve katkı payı talep edilmektedir. Yatırım Bütçesi Yeşilçam Kahve Evi Franchise kuruluş aşamasında “Özel Dekorasyon” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda franchise yatırım bütçesi yaklaşık 3.000 TL M² olarak belirlemiştir.

 

  1. Kahve Dükkanları

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Yeşilçam Kahve Evi Şartlar & Koşullar

Yeşilçam Kahve Evi Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör