Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Açıklaması

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Hakkında Açıklama : Hepimizin geçmişinin bir dönemine damga vuran bu efsane sokak şimdilerde lezzetli bir kahve ve eşsiz lezzetleriyle yeni bir form kazanıyor. Öyleki daha kapısından içeri adım attığınızda içinizi ısıtan bu kafeterya konsepti, sizleri Yeşilçam setlerinin tam ortasında hissettiriyor. 

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik ve Bayilik Şartları Yeşilçam Kahve evi Özenle seçilmiş görseller ve her noktası incelikle düşünülmüş dekorasyonu ile kendinizi bir anda bir rüyanın ortasında buluyorsunuz. 

Yeşilçam Kahve Evi’nin kapısından içeri girdiğinizde modern mimari ile bezenmiş buram buram nostalji kokan bir mekan sizleri karşılıyor.

Duvarlarında bir dönem damgasını vurmuş bize bizleri anlatan sıcacık film afişlerinin yeniden yorumlanmış halleri ile Yeşilçam’ın her biri kendi alanında efsaneleşmiş sanat emekçileri sizlere keyifle gülümsüyor. Tam da o anda bu mekanda kahvenin o müthiş kokusuna gizlenmiş bir tarihi hissediyorsunuz. Benzersiz menüsünde yer alan çeşitli kahve aromalarının yanı sıra Yeşilçam’ın unutulmaz sinema karakterlerinin adlandırdığı lezzetleri de tatma imkanı buluyorsunuz.

Örneğin Fosforlu Cevriye’nin yanında ince belli bardakta çay en favori tercihler arasında. Vizyonumuz Kültürümüzde kırk yıl hatırı olan kahvenin lezzetinde dünyanın en cefakar sinema kültürü Yeşilçam’ı harmanlayarak, yeni nesillere taşınmasında katkı sunmak. Misyonumuz Kaliteden ödün vermeden, hep lezzet ve sağlık ilkesinde yürümek, Müşteri kavramının yerine hep misafir kavramını geliştirmek, Oluşturulacak her noktada aynı güleryüz ve mutluluk ortamını yaratmak. 

Firma ismi:YEŞİLÇAM KAHVE EVİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 6 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise Giriş Bedeli 2016 yılı içerisinde yapılacak franchise anlaşmalarında 5000 USD (Amerikan Doları) Franchise Giriş Bedeli talep edilecektir. Bu bedel 3 yıllık kullanım hakkını kapsamaktadır. Franchise Satış Payı Bedeli Yeşilçam Kahve Evi franchiseelerinden satış payı veya cürodan pay almamaktadır.

Reklam ve Katkı Payı Yeşilçam Kahve Evi – Maxi 300 USD Yeşilçam Kahve Evi – Midi 250 USD Yeşilçam Kahve Evi – Mini 200 USD Aylık reklam ve katkı payı talep edilmektedir. Yatırım Bütçesi Yeşilçam Kahve Evi Franchise kuruluş aşamasında “Özel Dekorasyon” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda franchise yatırım bütçesi yaklaşık 700 USD M² olarak belirlemiştir.

 

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR