1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Porto Riko Coffee House

Porto Riko Coffee House

Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Porto Riko Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen

Cafe

Kahve sektörü son yıllarda ülkemizin yüksek kazanç kaynaklarından biridir. Porto Riko Coffee açmak isteyen yatırımcılarımız için; tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz ile Porto Riko Coffee’yi seçmenizin avantajlarını aşağıda sizlere sunuyoruz.
 

Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Porto Riko Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen bilgilerle yatırımınızın nasıl kazanca dönüştüğü anlatılır.
 

Porto Riko Coffee emlak seçimindeki sektörel tecrübesiyle yatırımınızı en doğru lokasyona yapmanızı sağlar.

İnşaat / Proje : Doğru lokasyon tercihinden sonra profesyonel mimari ekibimiz mekan tasarımının ve planının ayrıca kahve sektörüne uygun bar tasarımının bulunduğu bir dosya sunar. Bu dosya da en ince ayrıntısına kadar kahve ekipmanları, inşaat malzemeleri, dekor ürünleri içeren bir liste bulunur. Yatırım yapılacak Porto Riko Coffee nin proje çizimi yapıldıktan sonra yatırımcımızın isteği üzerine anahtar teslim veya proje teslim seçeneği sunar.
 

Porto Riko Coffee şubelerinde misafirleri tarafından beğenilen kahvelerini ve tedariğini kendisinin yaptığı pastalarını en uygun fiyata alma imkanı sağlar.

 

Eğitim departmanı; sizlere sektörde önemli olan kahve ve yiyecek hazırlama, barista ve servis eğitimi, müşteri ilişkileri, dükkan yönetimi, yöneticilik gibi konularda eğitimler sunarak yapmış olduğunuz yatırımınızla ilgili her detayı sizlere sunmuş olur. Doğru kahveyi doğru ekipmanlar ile nasıl sunacağınız konusunda yardımcı olmuş olur.

Porto Riko Coffee başta doğru kavrulmuş, aromalı ve yöresel kahveleri olmak üzere, zengin içerikli soğuk kahveleri ile beraber misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz çeşitli enfes tatlılar sunar.
 

Operasyonel ve uzman destek sağlar. Açılış öncesi süreçten başlamak üzere ilk siparişinizi vermenizden, pazarlama ve eğitim konularına kadar birçok süreçte, şube de sizinle beraber çalışır.

Şubenize düzenli olarak yapılan ziyaretler ile Porto Riko Coffee nin yüksek standartlarını her seferinde gösterebilmek için, ürün kalitesi, ekipman kontrolü, servis, müşteri ilişkileri, satış, temizlik ve hijyen ile ilgili konularda denetim yapılır. Ayrıca şubelerdeki standardı korumak ve kurumsal bir firma olmak için her ay ‘ gizli müşteri’ denetimleri yapılır ve buna istinaden sizlere geri bildirimlerde bulunulur.
 

Açılacak olan her Porto Riko Coffee şubesi için o şehrin veya semtin koşullarına uygun reklam çalışmaları yapar ve tüm misafirlerine duyurur. Porto Riko Coffee’nin en özen gösterdiği konulardan birisi açılış olduğu için reklam ve organizasyon departmanı ile yeni franchise şubesinin açılmasını sağlar. İhtiyaç duyulan her alan da size reklam desteği sağlar.

  1. Kahve Dükkanları

Porto Riko Coffee House Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Porto Riko Coffee House Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör