1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Pigro Coffee

Pigro Coffee

Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren Pigro Coffee bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

Cafe

100000 ₺

Pigro Coffee Bayilik

2003 yılında kurulan markamız gıda ve içecek sektöründeki faaliyetlerini franchise sistemi ile şube sayısını artırarak sürdürüyor. Bu kapsamda İstanbul başta olmak üzere pek çok noktadan gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Her zaman iyi ve taze kahve parolasını benimsiyor, sektördeki deneyimimizle klasik İtalyan kahvesini ve 3.nesil kahve anlayışını bir araya getiriyoruz. Tüm kahve aşıklarının beklentilerine cevap vermeyi hedefliyor ve mahalle ruhunun sıcaklığını kahvelerimizle buluşturup müşterilerimize eşsiz bir kahve deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. 

Pigro Coffee Bayilik Şartları

Pigro Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimizden bir süreliğine isim hakkı bedeli almıyoruz. Ayrıca işletmecilerimizin cirosundan pay almıyoruz. Pigro Coffee bayilik alan girişimcilerimize karşı katı kurallar uygulamıyoruz. Sistemimizi hem markamız hem işletmelerimiz için en faydalı sonuçların alınmasını sağlayacak esnek bir yapıda tutuyor ve bayilik almak isteyen girişimcilerimizin bütçelerine uygun çözümler sağlamaya çalışıyoruz. Ailemize katılacak olan girişimci adaylarımızın kahveyi sevmelerine, daha önceden bir ticari geçmişe ya da kurumsal bir firmada çalışma deneyimine sahip olmalarını istiyoruz. 

Pigro Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebiliyorlar. Markamızın yatırım maliyeti seçilen işletmenin metrekare olarak büyüklüğü gibi bazı faktörlere göre değişiklik gösterebildiğinden bu konuda bilgi almak isteyen girişimci adaylarının marka yetkililerimizle iletişime geçmelerini öneriyoruz. Açılacak olan işletmelerimizin yoğun insan trafiği bulunan lokasyonlarda ya da alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Açılacak olan cafelerimizde açık alanın bulunmasını zorunlu tutuyoruz.

Pigro Coffee Bayilik Avantajları

Pigro Coffee bayilik alan girişimcilerimize verdiğimiz destekler ile yeni açılan işletmelerde konseptin tamamen oturmasını ve süreçlerin aksamadan ilerlemesini sağlıyoruz. Bu sayede bayilerimiz kısa süre içerisinde hem elde ettikleri kazançları artırıyor hem de marka konseptinin kalitesi sayesinde sektörel başarıya kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Markamızın yüksek kar marjı sayesinde yapılan yatırım ortalama iki yıllık bir süre içerisinde geri kazanılabiliyor. Marka olarak girişimcilerimize sektör deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve tedarik sürecini kusursuz işleten altyapımız ile karlı bir işletmeye sahip olma olanağı sağlıyoruz. Lezzetli ürünlerimiz ile her damak tadına hitap ediyor ve bayilerimize geniş bir müşteri kitlesine hizmet verme imkanını sunuyoruz.

Markamız ürünlerinin lezzetinin yanı sıra ekonomik de olması her kitleden müşteriye hizmet verebilmeyi mümkün hale getiriyor. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz kurumsal ve hizmet standardını sağlamış bir marka ile işbirliğine gitmenin avantajlarını sözleşme imzaladıkları andan itibaren yaşamaya başlıyorlar.

Pigro Coffee Bayilik Destekleri

Pigro Coffee bayilik alan girişimcilerimize lokasyon seçimi, sürekli eğitim desteği, reklam desteği, personel desteği ve bölge koruması sağlıyoruz. Ayrıca; tüm barista eğitimlerini ve cafe danışmanlık desteklerini de veriyoruz. Yaptığımız bayilik sözleşmeleri kapsamında bayilik alan girişimcilerimize pek çok alanda süresiz destek sunuyoruz. İşletmelerimizde çalışacak olan baristaların ve diğer tüm personelin eğitimi merkezi olarak veriyoruz. Bayilerimizi sürekli denetliyor, karşılaşılan tüm sorunlarda gerekli aksiyonları en hızlı ve etkin şekilde alıyoruz. Bayilerimizin performanslarını titizlikle takip ediyor ve müşteri sayılarını artırmalarını sağlayacak fikirleri kendilerine sunuyoruz. 

Pigro Coffee alan girişimcilerimiz ile uzun vadeli işbirlikleri gerçekleştirmekte olup, merkezi denetimlerimiz sayesinde bayilerimizin hizmet kalitesini ve karlılığını da kontrol altında tutuyoruz. Yerel ve ulusal reklam desteklerimiz sayesinde bayilerimizin gelirlerinin yükseltilmesini ve müşteri kitlelerinin genişletilmesini amaçlıyoruz.

Markamızdan bayilik alan işletmelerimizde standart hizmet kalitesini kalıcı hale getirmeyi hedefliyoruz. Bunun için de markamızın uzman operasyon ekibi aracılığı ile işletmecilerimize düzenli olarak destek oluyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

 

  1. Kahve Dükkanları

Pigro Coffee Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Pigro Coffee Şartlar & Koşullar

  • Mağazanın, Alışveriş Merkezi içerisinde ya da müşteri trafiğinin yoğun olduğu ana cadde üzerinde yer alması ve maksimum 2 kattan oluşması.
  • Minimum 300 metrekare olması gerekmektedir.
  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olunmalıdır.
  • Markamızın değerleri benimsenmelidir.

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör