Pigro Coffee

2003 Yılında Her Zaman Iyi Ve Taze Kahve Parolası Ile Yola Çıkan Şirketimizin Yeni Projesi Olan Pigro Coffee, 14 Yıllık Tecrübesi Ile Klasik İtalyan Kahvesini Ve 3.nesil Kahve Anlayışını Bir Araya..

Pigro Coffee Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Hedef mekan metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Pigro Coffee Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pigro Coffee Bayilik Şartları

Ailemize Yeni Katılacak Olan Kişilerde Aradığımız Yegane özellik, Kahveyi Sevmeleri Ve Kurumsal Bir Yerde çalışm Ya Da Ticari Geçmiş Aranmaktadır.

Pigro Coffee Bayilik Açıklaması

2003 yılında her zaman iyi ve taze kahve parolası ile yola çıkan şirketimizin yeni projesi olan Pigro coffee shop, 14 yıllık tecrübesi ile klasik İtalyan kahvesini ve 3.nesil kahve anlayışını bir araya getirerek tüm kahve âşıklarının beklentilerine cevap vermek için İstanbul Maltepe’nin şirin mahallesi Beşçeşmeler’de ilk mağazasıyla kahve severlere merhaba dedi.

Mahalle ruhunun sıcak, huzurlu kahvecisi konseptini benimsemiş mağazalarımızda misafirlerimize eşsiz bir kahve deneyimi yaşatmak ve bunu tüm şehirlerimizdeki kahve tutkunlarına ulaştırmak için çalışıyoruz.

İsmimizden anlaşıldığı gibi bir grup kahve aşığı tembeliz.

Fakat söz konusu kahve olduğunda; bu tembellikten sıyrılıp yorulmak bilmeden dünyanın en iyi kahve çekirdeklerini özenle seçiyor, kavuruyor ve sizlerle buluşturuyoruz.

Pigro Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR