1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Ayaküstü Kahve

Ayaküstü Kahve

Türkiye’nin Yeni Nesil kazandıran kahve zinciri

Cafe

2000000 ₺

3. nesil kahve akımı dahilinde varlığını güçlendiren Ayaküstü Kahve bayilik verdiği girişimcilere yüksek karlılık sunan bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana kahve tutkunlarının beklentilerini karşılamak için şekillendirdiği hizmet politikasıyla hedef kitlesine lezzetli ve bir o kadar da özel zaman dilimleri yaşatmaktadır. 

Kahveye saygı duyan, tüm Ayaküstü Kahve bayilik verilen noktalarda güler yüzlü personelleriyle hizmet veren marka girişimcilerden marka değerlerini yansıtmasını beklemektedir. Cafe konsepti ve dekorasyonuyla da oldukça nezih bir ortam sunan Ayaküstü Kahve bayiliklerigiderek ülke geneline yayılmaya başlamıştır. Her yıl ortalama olarak %220 gibi ciddi bir büyüme oranı yakalamış ve sadece kahve içmeyi sevenlerin değil kahveye değer veren kitlenin de beğenisini kazanmıştır. Güvenilir ve sürdürülebilir karlılık ilkeleriyle bayilik veren firmalar arasında da önemli bir yer edinen Ayaküstü Kahve bayilik almayı düşünen girişimcilerin öncelikli tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. 

Kahve içerken her bir yudumda kahve çekirdeklerinin tadını almak isteyenlerle dolan Ayaküstü Kahve bayilikişletmeleri sıcak ve soğuk içecek alternatifleriyle hedef kitlesinin beklentilerini karşılamaktadır. Kahve kültürüne haiz olan yatırımcılarla yola devam etmeyi tercih eden marka franchise bedeli kapsamında işletmenin açılacağı lokasyon, işletme alanı ve bölgedeki satış potansiyeli doğrultusunda farklı alternatifler sunabilmektedir.

Ayaküstü Kahve bayilik almak isteyen girişimcilerin firmanın web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurmaları gerekir. Marka girişimcilerine lokasyon seçimi, dekorasyon, eğitim, reklam ve pazarlama desteği sunarak başarılarını arttırmayı hedeflemektedir. 

Ayaküstü Kahve bayilik almayı düşünenlerin birçok avantajı bulunur. Öncelikle Türk toplumu tarafından çok sevilen bir içeceği; kahveyi hedef kitleleriyle buluşturma şansı yakalarlar. Kahve çeşitliliği noktasında sıkıntı yaşamazlar ve kahve kültüründen anlayan geniş bir kitleye hitap etme şansı yakalarlar. 

Ayaküstü Kahve bayilikalındığı zaman markanın büyüme hedeflerinin bir parçası haline gelinir. Yüksek karlılık vadeden marka yatırımcıları kazanç noktasında da memnun etmektedir. Yatırımcılar, butik kahve dükkanı konseptiyle özel bir kitleye hitap edebilirler ve kahve kültürüne haiz çalışanları ile çapraz satış yapma fırsatı yakalarlar. 

Markanın girişimcilerine sunduğu farklı destekler de yatırımcıların avantajlarını arttırmaktadır. Bayilik veren firmalar tarafından sunulan tüm destekler Ayaküstü Kahve firması tarafından da sunulmaktadır. Sosyal medya, yazılı basın ve viral reklamlar marka bilinirliğini giderek yükseltmektedir. Dolayısıyla Ayaküstü Kahve bayilik alan girişimcilerin hedef kitleleri tarafından tercih edilme yüzdesi yükselmektedir. Kahve çekirdeklerinin nerede yetiştirildiği, nasıl kavrulduğu ve en iyi aromanın nasıl verildiği konusunda farkındalığın artmasının da Ayaküstü Kahve bayilik fikirlerinin cazibesini arttırmaktadır. 

Ayaküstü Kahve Bayilik Maliyetleri

Ayaküstü Kahve bayilik maliyetleri işletmenin açılacağı bölge ve lokasyon alanı doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Anahtar teslim bayilik konseptini işleten marka yatırım maliyetlerini tabela bedeli 50 bin TL; m2 fiyatını ise 2500-3500 TL olarak açıklamıştır. 

  1. Kahve Dükkanları

Ayaküstü Kahve Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ayaküstü Kahve Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör