Dry Car Care

Yaratıcısı Olduğu Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme Sistemi Ile Türkiye’De Sektöre Yenilik Katan Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Dry Car Care Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markanın bayilik bedeli seçilen konsepte göre 15.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Dry Car Care Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dry Car Care Bayilik Şartları

Perakende Sektöründe Deneyimli Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Dinamik Bir İşletme Kültürüne Sahip Olmak

Dry Car Care Bayilik Açıklaması

Dry Car Care Araç Yıkama Bayilik

Dry Car Care oto yıkama sektörü içerisinde yeni bir anlayış getiren hizmet kalitesi ile fark yaratmaktadır. Türkiye merkezli olmakla birlikte dünya genelindeki hizmet alanlarını genişletmeyi hedefleyen marka oto yıkama sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çevreci yaklaşımı ve nano teknoloji ürünleri sayesinde başarıyla yürüttüğü “Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği” konsepti ile her ekonomik seviyeye uygun oto yıkama ve araç temizliği hizmeti sunmaktadır. Markanın sahip olduğu nano teknolojik ürün yelpazesi yüksek düzeydeki müşteri memnuniyeti ve markanın vizyonu sayesinde sürekli olarak genişlemeye devam etmektedir. 

Dry Car Care Bayilik Şartları

Dry Car Care bayilik almak isteyen girişimcilerin taleplerini telefonla ya da markanın web sitesi üzerinden kabul etmektedir. Franchise adayının doldurduğu form marka yetkililerince değerlendirilmektedir. Yapılan ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylara Dry Car Care tarafından açılacak işletmenin bulunacağı lokasyon ve pazar araştırması gibi konularda iş planı desteği verilmektedir. En uygun lokasyon marka ve girişimci tarafından belirlendikten sonra bir ön protokol ya da franchise anlaşması imzalanmaktadır. Markanın girişimciye teslim edeceği malzeme içeriği belirlenerek; stoklu ürünler dışındaki makine, ekipman ve reklam materyalleri ile ilgili tedarik süreci başlatılmaktadır. Adayın yatırım tercihlerine göre işletmenin dekorasyonu ve resmi işlemleri Dry Car Care tarafından gerçekleştirilmektedir. Markanın bayilik bedeli seçilen konsepte göre 15.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi telefon ile alınabilmektedir. 

Mobil Bayilik Konsepti:Minimum yatırım sermayesine sahip bayilik konseptidir. Nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine dayanarak uygulanmaktadır. Küçük-orta sınıf ticari aracı olan ya da uzun dönemli araç kiralama yapabilecek olan yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Sabit işletme giderlerinin olmaması ve yüksek karlılık oranı nedeni ile oldukça ilgi görmektedir. Adreste bireysel hizmet verme ya da kurumsal firmalar ile periyodik toplu filo temizlik anlaşmaları yapma olanağı sunmaktadır. 

Sabit İstasyon Konsepti :Yeni nesil nano teknolojik susuz araç temizliğinin yanı sıra, işletme tercihine göre ruhsat yapısının da uygun olması durumunda klasik basınçlı oto uygulamalarını ve tüm profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını gerçekleştirebilen bayiliklerdir. 35.000 TL ve üzeri nakdi sermaye ya da karşılığı aracı olan yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. 

Semt Temsilciliği :Yatırımcı ile başlangıçta franchise sözleşmesi yapılmakta ve semt büyüklüğünde bir bölgenin işletim hakkı verilmekte, bölge koruması sağlanmaktadır. Yaya, motorize ya da ticari araçlı ekipler tarafından müşterilerin araçlarının park ettikleri noktalarda temizlenmesi olanağı sağlanmaktadır. 

AVM Temsilciliği :AVM işletme bünyesinde açılan, açık ve kapalı otoparklara hitap eden bayilik modelidir. Sabit ve mobil hizmetlerin yanı sıra detaylı temizlik, oto kuaför ve sektörün gerektirdiği tüm uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.  

Dry Car Care Bayilik Avantajları

Dry Car Care bayilik alan tüm işletmelerinde standart bir hizmet anlayışı uygulamaktadır. Kimyasal ürünlerinin performans kalitesi ve çeşitliliği, sektördeki yenilikçi çalışmaları ve bayilerine sunduğu destekler nedeni ile franchise almak isteyen girişimcilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. İsim hakkı, bayilik, franchise bedeli istemeden hazırlanan bayilik paketlerinden birini seçerek dahil olunan sistem yatırımcılara düşük maliyet ile yüksek kar elde etme olanağı sunmaktadır. 

Dry Car Care Bayilik Destekleri

Dry Car Care bayilik alan girişimcilerine pek çok farklı alanda destek sunmaktadır. Marka tüm bilgisini, pazarlama faaliyetlerini kullanarak franchise alan girişimcilerine destek vermektedir. Her uygulama istasyonunun kendi servis bölgesindeki potansiyel müşterilerine promosyon çalışmaları uygulanmaktadır. Sosyal medyada gerçekleştirilen aktif çalışmalar ile tanıtımlar ve farklı kurumsal firmalar ile sponsorluk çalışmaları yapılmaktadır. 

Gün geçtikçe genişleyen Dry Car Care ailesine dahil olmak için siz de firmanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak ya da telefon ile talebinizi iletebilirsiniz.

Dry Car Care Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR