Sonax

Geliştirdiği Araç Bakım, Detaylı Temizlik Ve Boya Koruma Hizmetlerini Sunduğu Konsept Ve Sahip Olduğu Kurumsal Kimlik Ile Türkiye’de Sektörünün Öncü Markalarından Olan Sonax Girişimcilere Bayilik..

Sonax Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sonax Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Sonax Bayilik Açıklaması

Sonax Bayilik

 

Sonax araç bakım sektörü içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler ile Türkiye’de sektörünün öncüsü durumunda bulunmaktadır. Alman Hoffman Group’a bağlı bir şirket olan Sonax’ın Türkiye’de uygulama merkezlerinin yanı sıra, binden fazla zincir market ve akaryakıt istasyonunda satış noktaları bulunmaktadır. Dünya çapında prestijli bir marka olan Sonax araç bakım sektöründe ülkemizin en geniş bayi ağına sahip markaları arasında yer almaktadır. ISO 9001 ve 14000 belgelerine sahip olan Sonax kullandığı nano teknoloji sayesinde farklı müşteri kitlelerine hizmet sunmakta ve yüksek karlılığı nedeni ile Sonax araç bakım sektöründe bayilik veren firmalararasında yer almakta ve yatırımcılarının karlılığı yüksek bir iş sahibi olmalarını sağlamaktadır yatırımcıların dikkatini çekmektedir. 

Sonax Bayilik Şartları

Sonax bayilik alan girişimcinin işletmesini açmak istediği bölgede mevcut bir Sonax bayiliği var ise iki işletme arasında en az 5 km mesafe bulunması gerekmektedir. Açılacak işletmelerin en az 350 m2 kapalı 50 m2 açık alana sahip olması istenilmektedir. Sonax uygulama ve cam filmi uygulama bölümlerinin araç yıkama alanından bağımsız olarak konumlandırılması talep edilmektedir. Ayrıca çalışma alanlarının Sonax hizmet ve kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak düzenlenmesi zorunlu tutulmaktadır. Sonax bayilik alan girişimcilerin gerekli ruhsat ve izinleri alması beklenilmektedir. İşletmenin açılacağı yerin tespitinde lokasyondaki araç sayısı, konut ve iş yeri yoğunluğu, oto yıkamacı sayısı gibi faktörler dikkate alınmaktadır. Sonax bayiliği almak için gereken yatırım bedeli 40.000-50.000 EUR civarında olmakla birlikte güncel ve detaylı bilgiler markanın yetkililerinden alınabilmektedir. 

Sonax Bayilik Avantajları

Sonax bayilik alan girişimcilerine sürekli yeni teknolojik alt yapı kullanılarak hazırlanan yeni ürünleri müşterilerine sunabilme olanağı sağlamaktadır. Sonax hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı ürünleri ve yüksek kalitedeki hizmet standardı ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmakta ve bayilerinin sadık bir müşteri kitlesi edinmesine yardımcı olmaktadır. Sonax bayilik alan girişimciler yeni atıldıkları sektörde en güçlü organizasyona sahip olan firma ile çalışmakta böylece bayiliğin kurulması, yönetilmesi ve yürütülmesi için uzman kadroların desteğinden yararlanabilmektedir. Markanın merkezi tarafından reklam faaliyetleri ile desteklenen bayiler geniş müşteri kitlelerine ulaşabilmekte ve yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabilmektedirler. 

Sonax Bayilik Destekleri

Sonax  bayilik alan girişimciler marka tarafından yıllık olarak planlanan reklam kampanyaları, sponsorluklar ve fuar etkinlikleri ile desteklenmektedir. Bayilerin satış personelleri yıl boyunca Sonax’ın uzman kadrosu tarafından Sonax ürünlerinin satışı ve pazarlanması için en güncel teknikler ile eğitime tabi tutulmaktadır. 

Sonax bayilik alan girişimcilerin işletmeleri kalite standartlarının korunması, hedeflerin ulaşılmasına yardımcı olunması ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması amacı ile periyodik olarak denetlenmekte ve gerekli görülen iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir.

Sonax bayilik alan girişimcilerine mimari, dizayn, işletme yönetimi, işletmede kullanılacak malzeme, alet ve ekipmanların temini gibi pek çok konuda destekler sunmaktadır. Sonax bayilik alan girişimciler işletmelerini hazır bir şekilde teslim alabilmektedir.   

Siz de araç bakım sektörüne girmeye karar verdiyseniz bu güçlü markanın avantajlarından yararlanarak sektördeki rakipleriniz arasında avantaj sağlayabilir ve her adımda yanınızda olan güçlü bir marka ile çalışmanın ayrıcalığı ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Sonax Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR