1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. KAWAX Oto Yıkama

KAWAX Oto Yıkama

Oto yıkama koruma sektörünün lider markalarından olan markamız bayilik vererek ülke genelindeki büyümesini sürdürüyor.

Otomotiv ve Motosiklet

250000 ₺

Kawax Oto Yıkama Bayilik

Aile şirketi olarak kurduğumuz Kawax Oto Yıkama oto yıkama koruma sektöründe en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunabilmek adına faaliyetlerini sürdürüyor. Aile şirketi olarak girdiğimiz sektörde kurumsal yapılanmamızı ve organizasyonumuzu tamamlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kawax Oto Yıkama olarak oto yıkama koruma sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcılarımıza sağladığımız olanaklar ile ön sıralarda geliyoruz. Sektöründe Türkiye’nin en iyi ismi olmayı hedefleyen markamız bu hedefe ulaşabilmemiz için bayilerimizin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup büyük bir titizlikle seçtiğimiz bayilerimiz ile birlikte büyümeyi planlıyoruz.

Kawax Oto Yıkama Bayilik Şartları

Kawax Oto Yıkama bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabiliyorlar. Başvuru sonrası markamız yetkilileri ile başvuru sahibi arasında telefon ile ön görüşme yapılıyor. Ardından yatırımcı adayımızın seçmiş olduğu bölgenin fizibilite raporu hazırlanıyor. Seçilen bölgenin markamız tarafından onaylanması ve tüm koşullarda karşılıklı görüş birliğine varılması durumunda gerekli evraklar tamamlanarak ödeme tahsil ediliyor ve bayilik sözleşmesi imzalanıyor. Açılacak işletmenin mimari projesinin hazırlanması ve tadilatın başlaması ile eş zamanlı olarak markamız merkezinde bayilik alan girişimcimize teorik ve pratik eğitimler veriliyor. Kurulum paketi açılacak olan işletmeye sevk edildikten sonra yerinde eğitim ve denetim süreci başlatılıyor, bu süreci başarı ile geçen işletmelere de marka tarafından yetki belgesi veriliyor.

Türkiye’nin her bölgesi markamız tarafından gelir gruplarına göre ayrılmış olup her bölge için belirlenen istasyon tipi ve franchise bedeli farklılık gösteriyor. Bu nedenle Kawax Oto Yıkama bayilik almak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duydukları yatırım bedeli ile ilgili olarak markamız yetkililerinden bilgi almasını öneriyoruz. Kawax Oto Yıkama bayilik verdiğimiz işletmeler arasında en az 5 km mesafe olmasını ve işletmenin en az 200 – 500 metrekare arası kapalı alana sahip olmasını koşullarımız arasında bulunduruyoruz. Ayrıca araç yıkama, kuruma, uygulama alanlarının bağımsız olarak bölünmesi ile çalışma alanları için gereken izinlerin alınıp bu alanların belirli standartlara uygun olarak hazırlanması markamız tarafından ön koşul olarak öne sürülüyor.

Kawax Oto Yıkama Bayilik Avantajları

Kawax Oto Yıkama bayilik alan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerini markamızın yüksek karlılık oranları sayesinde ortalama 12 ile 18 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Markamız alanında uzman kadrosu, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedeflemekte olup bu ilkelerine uygun gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde bayilerimizin de kısa sürede kara geçmesine ve büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermesine katkı sağlıyoruz. Oturmuş bir bayilik sistemine sahip olan Kawax Oto Yıkama bayilerimize ihtiyaç duydukları her alanda destek veriyor, karşılaşılması olası sorunlar için önceden önlem alıyor ve oluşan sorunların çözümü için de hızlı ve etkili çözümler üretiyor. 

Kawax Oto Yıkama Bayilik Destekleri

Kawax Oto Yıkama bayilik alan girişimcilerimize işletmenin açılışından önce ve sonra gerekli teknik yardım ve destekler markamızın uzman ekibi tarafından sağlanıyor. İşletmede görevli personelin ihtiyaç duyduğu teknik ve pazarlama eğitimleri markamız tarafından düzenli olarak veriliyor. İşletmenin açılışında ve sonrasında bayilik alan girişimcilerimize reklam faaliyetlerinde de destek sağlıyoruz. Ayrıca işletmelerin cirolarının artırılmasına yönelik gerekli analizler markamız tarafından yapılıyor ve gerekli hareket planları işletme ile paylaşılıyor.

  1. Oto Yıkama

KAWAX Oto Yıkama Bayilik Destekleri

KAWAX Oto Yıkama Şartlar & Koşullar

  • ŞİRKET MERKEZİNDEN BİLGİ ALINABİLİR.

KAWAX Oto Yıkama Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör