1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Carismax

Carismax

En üst düzey teknolojik uygulamalar ile müşterilerine hizmet veren Carismax bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Otomotiv ve Motosiklet

50000 ₺

Carismax Bayilik 

Otomobil koruma sektörünün öncü isimlerinden biri olarak sektördeki faaliyetlerimize farklı bir isimle başlamış olup 2012 yılından bu yana Carismax ismi altında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sektörümüzün en iyisi olmak için sürekli olarak araçlar üzerinde denemeler yapıyoruz. Araçların boya yüzeylerindeki kusurların ve zamana bağlı olarak oluşan problemlerin çözümlenebilmesi için araştırmalar yapıyor, yeni kimyasallar, metodlar ve makineler deniyoruz. Ulaşmış olduğumuz üst düzey teknolojiyi ve bilgi birikimini otomobil koruma sektöründe bayilik almak isteyen girişimci adaylarımız ile paylaşıyor, bayilik vererek hizmetlerimizi daha geniş alanlara ulaştırmayı hedefliyoruz.

Carismax Bayilik Şartları

Carismax bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sektörde deneyimli olması şartını aramıyoruz. Bununla birlikte bayilerimizin; yönetim becerisine sahip, motivasyonu yüksek, hedef odaklı, empati yeteneği gelişmiş, vizyon sahibi, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyebilecek kişiler olmalarını istiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın yatırım bedeli ile ilgili bilgileri bizlere telefonla ulaşarak markamız yetkililerinden öğrenebiliyorlar. Açılacak bayiliklerimizin ana caddede bulunmasını zorunlu tutmuyoruz. Ancak ana caddeye yakın, yerleşim yerlerine ve iş merkezlerinin yoğun olduğu lokasyonlara ulaşım kolaylığı olan bölgelerde konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Carismax bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini bayi koçlarımız tarafından hazırlanan zamanlama planı ile yaklaşık olarak 2 ile 4 hafta arasında hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizden isim hakkı bedeli, reklam katkı payı bedeli ve gelirden pay almıyoruz. 

Carismax Bayilik Avantajları

Carismax bayilik alan girişimcilerimiz Türkiye’nin en kapsamlı araç temizlik, bakım ve koruma bayi ağının bi parçası olarak müşterilerine hizmet verme ayrıcalığını elde edebiliyorlar. Carismax markalı amatör ve profesyonel ürün gamımız ile en kaliteli ve etkili hizmetleri sunabiliyorlar. Marka gücümüzün ve güvenilirliğimizin yüksek olması sonucunda bu sektörden hizmet almak isteyen müşterilerin ilk tercihi olan bayilerimiz kısa sürede karlı bir işletmenin sahibi olabiliyorlar. Markamızın bayileri olan yatırımcılarımız düşük yatırım bedeli ile yüksek karlılığa ulaşabilmenin avantajlarından yararlanabiliyorlar. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimize açılışlarına özel olmak üzere kendi bölgeleri içerisinde oluşturulmuş 100 potansiyel müşteriyi kapsayan veri tabanı sunuyoruz. Kullandığımız ürünlerin resmi kuruluşlardan onaylı olması, tüm personelimizin eğitimli olması ve ülkemizde yaygın bir bayi ağına sahip olmamız sonucunda geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz de sektöre rakiplerinden avantajlı bir konumda adım atıyor ve % 250 oranındaki kar marjımız sayesinde yatırım sermayelerini en fazla 12 ay içerisinde geri kazanabiliyorlar. 

Carismax Bayilik Destekleri

Carismax bayilik alan girişimcilerimize yıl içerisinde düzenli olarak uygulama, satış, teorik ve pratik eğitim programları düzenliyoruz. Kadıköy’de bulunan 500 metrekare kapalı alana sahip eğitim merkezimizde alanının en iyileri olmaya aday personellerimizi yetiştiriyoruz. Tüm bayilerimizin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak için kendileri tarafından verilen tüm hizmetleri web tabanlı özel programımız aracılığı ile kayıt altına alıyoruz. Açılışa özel olarak bayilerimize potansiyel müşterilerin yönlendirmesini yapıyoruz. Bayilerimize özel olarak 3 aylık şube satış ve pazarlama planlarını hazırlıyoruz. Ülke satış müdürümüz ve ekibi ile birlikte müşteri ziyaretleri ve satış konusunda bayilerimize destek sağlıyoruz. Şubelerimizin açılışından önce tüm süreci takip eden operasyon yöneticilerimiz ile şubelerin açılışından sonra da ihtiyaç duydukları her alanda bayilerimize destek sağlıyoruz. Bunun dışında bayilik alan tüm girişimcilerimize personel desteği, proje desteği, yer seçimi, pazarlama desteği, ödeme desteği, ortak reklam, el kitabı ve bölge koruması konularında destek sağlıyoruz.

 

  1. Oto Yıkama

Carismax Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Carismax Şartlar & Koşullar

  • Bayilik alacak firmalar güvenilir olursa bizim için daha iyi olur

Carismax Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör