1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA

OTOSAUNACar Clean çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistemdir Son yıllarda küresel ısınmanın etkisini arttırması nedeniyle su kaynaklarında yaşanan ciddi azalma, suyun insanlar içi

Otomotiv ve Motosiklet

25000 ₺

MiSYONUMUZ;
Dinamik bir ekip Çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

ViZYONUMUZ;
OTOSAUNA, tasarımını ve imalatını yaptığmız yeni çevre dostu ürünler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi atılımları ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. Yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

OTOSAUNACar Clean çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistemdir.

  1. Oto Yıkama

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Şartlar & Koşullar

  • Bu İşin Ehli Heryerde Satış Yapabilicek Ortaklar Arıyoruz.
  • Bayilik Ücretimiz Mevcut Değildir. Sadece Bayilik Ağımıza Girmeniz Yeterlidir.

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör