Otosauna Buharli Oto Yikama

Otosaunacar Clean Çevreye Duyarlı Oto Temizleme Sistemi Nasıl Olmalı Sorusundan Yola Çıkılarak Ortaya Çıkarılan Teknolojik Sistemdir Son Yıllarda Küresel Isınmanın Etkisini Arttırması Nedeniyle..

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* SABİT OTO YIKAMA İÇİN 1 EKEKTRİKLİ BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI + R MOTORLU ELEKTRİK SÜPÜRGESİ + 6 ÇEŞİT 25 KG LIK SOLÜSYON ( KONSANTRE) + BEZLER VE DİĞER EKİPMANLAR DAHİL

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Şartları

Gereken Cihaz Ve Ekipmanların Otosauna`dan Satın Alınması. - #otosauna  marka Yönetim İlkelerini Benimseme Ve Uygulama Konusunda İstekli Olması, - Otosauna Kurumsal İlke Ve Uygulamalarını Kabul Etmesi. franchise Verme Koşulları : a) Bireysel İşletme : Bireysel İşletmeler, Gezici(mobil) Buharlı Oto Yıkama Uygulaması Yapan Girişimcilerdir. Asgari Bir Buhar Makinası, Panelvan Tarzı Araç(beyaz Renkli Kangoo, Doblo Gibi) Ve Diğer Ekipmanlar(jeneratör, Elektrik Süpürgesi Vb.) Gereklidir. Bu Tür İşletmeler İçin, - Franchise Anlaşmasının Devamı Boyunca Gereken Cihaz Ve Ekipmanların Otosauna`dan Satın Alınması. - Carrıse’ın Uygun Göreceği, Gezici çalışılacaksa Seçimi, - Giriş Bedeli, Marka Bedeli, Aylık ödenti Vs. Alınmamaktadır, Gerekmektedir. b) Kurumsal İşletme : Kurumsal İşletmeler, Sabit Bir Yerde çalışma Olanağı Bulunan, Kendine Ait Bir Gayrimenkul Ya Da Kiralayacağı Bir Yerde (avm, Otoparklar, Bağımsız İşyerleri Gibi) Faaliyet Gösterme Olanağı Bulunan Girişimcilerdir

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Açıklaması

MiSYONUMUZ;
Dinamik bir ekip Çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

ViZYONUMUZ;
OTOSAUNA, tasarımını ve imalatını yaptığmız yeni çevre dostu ürünler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi atılımları ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. Yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

OTOSAUNACar Clean çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistemdir.

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR