Petlas

Petlas Bayilik Açıklaması

Petlas Bayilik

Petlas Bayilik Hakkında : Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan PETLAS, 1976 yılında kuruldu. Çeşitli girişimlerin ve yoğun çalışmaların ardından 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdülkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS'ta değişim rüzgârları hemen hissedildi. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-6E çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. PETLAS, 2.000.000 m2'lik alan üzerinde yer alan 250.000 m2'lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor.

Petlas Bayilik ve Bayilik Başvurusu "Güvenli Lastik" kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Ayrıca daima daha iyiyi yakalamak adına Araştırma-Geliştirme birimindeki uzmanların bilgisayar kontrollü laboratuvarlarında çalışmaları sürüyor. 1998 yılında Alman RWTÜV kurum uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı lastik tasarımını da içeren İSO 9001 kalite güvence sistem belgesi ve 1999 yılında Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı, yine lastik tasarımını da içeren AQAP-100 Endüstriyele Kalite Güvence Seviye Belgesi, PETLAS'ın kalite yolculuğunda kazandığı belgelerin sadece ilk ikisi. Toplam Kalite Yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteğiyle problemlerin üstesinden gelerek sürekli iyileştirme felsefesini fabrikanın bütününde yaygınlaştırıyor.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90' nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır. PETLAS, dünyanın doğusundan batısına; geniş ihracat yelpazesi ile uluslararası pazarlarda elde ettiği bu bilgi birikimini, yeni yöntemler ile birleştirerek; pazar payını sürekli artırıp ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Petlas Lastik Ürünler

  • Otomobil
  • 4*4 / SUV
  • Hafif Ticari
  • Kamyon - Otobüs
  • Zirai Grup
  • İş Makinası
  • Forklift
  • Askeri Kara Araç Lastikleri
  • Askeri Uçak Lastikleri

Petlas Bayilik Başvurusu

Petlas Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar vermiş olduğum bu Petlas Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Petlas Bayilik Başvurusuyapabilirler. Petlas Bayilik, Petlas Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurup bilgi edinebilirler.

 

Petlas Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR