1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Cheap Car Hire

Cheap Car Hire

Araç kiralama sektöründe hizmet veren marka hizmet ağını bayilik verme yolu ile genişletmektedir.

Otomotiv ve Motosiklet

100000 ₺

Cheap Car Hire Bayilik

Cheap Car Hire araç kiralama sektörü bünyesinde hizmet veren markalardan olup ülkemizde 5 ana ofisi bulunmaktadır. Cheap Car Hire ofisleri aracılığı ile hem havaalanlarında hem de şehir merkezlerinde faaliyet göstermektedir. Cheap Car Hire  araç sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almakta olup hizmet ağını bayilik vermek yolu ile genişletmeyi tercih etmektedir. Bununla birlikte markanın kendi bünyesinde açıp işlettiği ofisleri de bulunmaktadır. Cheap Car Hire bayiliklerini genellikle önde gelen ilçelerde ya da turizm bölgelerinde açılacak ofisler için vermektedir. Cheap Car Hire zaman içerisindeTürkiye’nin tüm illerinde faaliyet göstermeyi ve sektörün lider markası olmayı hedeflemektedir. 

Cheap Car Hire Bayilik Şartları

Cheap Car Hire bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini iletebilmektedirler. Ortalama 100.000 TL yatırım sermayesi bulunan marka bayilik alacak girişimcilerinden 12.000 EUR isim hakkı bedeli talep etmektedir. Ayrıca Cheap Car Hire bayilik alan yatırımcılardan aylık sabit royalty bedeli de alınmaktadır. Araçların temizliği, bakımı, park olanakları gibi unsurların bayiler tarafından yerine getirilmesi beklenilmektedir. Cheap Car Hire özellikle turizm bölgelerinde hizmet verecek olan bayilerin ve personelin en az bir yabancı dil biliyor olmasını koşulları arasında bulundurmaktadır. Açılacak olan ofislerin havaalanları içerisinde ya da şehrin merkezi noktalarında konumlandırılması gerekmektedir. Ortalama şubekurulum süresi  30 gün olup ofislerin konseptinin markanın kurumsal standartları ile uyumlu olması gerekmektedir.

Cheap Car Hire bayilik alacak girişimcilerinin ticari sicilinin temiz ve araç kiralama alanında deneyimli kişiler olmasını istemektedir. Cheap Car Hire bayilik alınması için fiziki bir ofis kurulması gerekmektedir. 

Cheap Car Hire Bayilik Avantajları

Cheap Car Hire bayilik alan girişimciler yalnızca yetki alanları dahilindeki bölgelerde faaliyet gösterebilmekte ve bu bölgelerin dışına çıkamamaktadırlar. Cheap Car Hire bu uygulaması ile bayilerine özellikle hizmet ağının daha genişlediği dönemlerde bölge koruması sağlamayı hedeflemektedir. Türkiye’de en ucuz araç kiralama fiyatına sahip olma iddiası ile hizmet veren Cheap Car Hire bu sayede bayilerine her bütçeden müşteriye hitap etme olanağı sağlamaktadır. Bayilerinin sorumlu oldukları bölgede hizmet kalitesini ve standardizasyonunu tutturabilmesi konusunda hassasiyet gösteren Cheap Car Hire bu alanda bayilerine ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olmaktadır. Bayilerin merkez tarafından istenilen raporlamaları zamanında ve eksiksiz yapmaları durumunda bayilere pazarlama stratejileri hakkında etkin çözümler üretilmekte ve portföylerinin geliştirilmesi konusunda bayiler ile işbirliği içerisinde çalışılmaktadır. Markanın ortalama kar marjı % 100 olup yatırımın geri dönüş süresi 5 ile 10 ay arasında değişiklik göstermektedir. Cheap Car Hire dünya genelinde pek çok ülkede hizmet vermekle birlikte Türkiye pazarında yeni bir marka olduğu bilinmektedir. Bayileri ile birlikte büyümeyi hedefleyen marka ile birlikte sektöre giriş yapmak bayileri için de büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Cheap Car Hire Bayilik Destekleri

Cheap Car Hire bayilik alan girişimcilere personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, lokasyon seçimi ve bölge koruması alanlarında destek sağlanmaktadır. Ayrıca araç temini, rezervasyon ve ortak reklam konularında da bayiler ile işbirliği içerisinde hareket edilmektedir. Marka bayilerinden reklam katılım ücreti talep etmemekte ancak rezervasyonlardan % 5 oranında pay almaktadır.

  1. Araç Kiralama

Cheap Car Hire Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Cheap Car Hire Şartlar & Koşullar

  • Çocuklarla iletişimi güçlü, onlarla vakit geçirmekten zevk alan, bireylere bayilik verilmektedir.

Cheap Car Hire Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör