1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Auto King

Auto King

Auto King bayilik almak isteyen girişimcilerine; parça onarım, ekspres ve mini onarım ile hasar onarım olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor.

Otomotiv ve Motosiklet

500000 ₺

Auto King Türkiye pazarında oto bakım ve onarımının lider markaları arasında yer alıyor. Özellikle büyük şehirlerde trafiğe çıkan araç sayısı her gün artması araç servis hizmetlerine duyulan ihtiyaçları da giderek büyütüyor. Ancak her sektörde olduğu gibi oto bakım ve onarım sektöründe de kurumsal bir markanın çatısı altında bulunmayan servisler piyasanın riskleri ile daha fazla karşı karşıya kalıyor. Sektörde varlığını sürdürmek isteyen işletmelerin teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve uygulayabilmesi gerekiyor.

Auto King Bayilik Almak Avantajlı Mıdır?

Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini entegre bir şekilde 2001 yılında uygulamaya başlayan marka, 2011 yılından bu yana da orta ve büyük ölçekli hasar onarım, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetleri de sunuyor. Auto King bu konseptler çerçevesinde önce İstanbul’da ardından yurt genelindeki franchise sayılarını artırmayı hedefliyor.

Auto King hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmayı ve aracın orijinalliğini mümkün olduğunca korumayı amaçlıyor. Hizmet verdiği sektör ile ilgili olarak dünyadaki en son gelişmeleri takip eden ve Türkiye şartlarına en uygun şekilde kullanan Auto King bayilik vererek hizmet ağını geliştiriyor ve sektörünün en iyisi olmak konusundaki iddiasını sürdürüyor.

Auto King bayilik alan girişimcilerine eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama, finansman ve personel seçimi alanlarında destek sağlıyor. AUTO KING şube ve franchise servis merkezlerinin idari ve teknik kadroları; markanın sürekli eğitim merkezi olan Auto King Akademi’de, AUTO KING kalite yönetim sistemi proses, prosedür, talimat ve teknik servis el kitapları çerçevesinde belirlenmiş olan sürelerde teorik ve pratik eğitime tabii tutuluyor; hizmet verme yeterlilikleri, verilen sertifikalarla tescil ediliyor.

Auto King Bayilik Şartları Nelerdir?

Auto King bayilik almak isteyen girişimcilerine; parça onarım, ekspres ve mini onarım ile hasar onarım olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor.

AUTO KING bayilik sistemi; Mini Onarım, Mobil Parça Onarımı, Mekanik ve Bakım Onarım ve Oto Yenileme ve Koruma hizmetlerine ait iş idaresi ve teknik know-how transferi ile 5 yıllık sözleşme süresi boyunca faaliyet bölgesinde yetkili olmayı sağlıyor.

Markanın bayilik ücretine; AUTO KING kurum kimliği unsurları, kaporta ve boya standart  ekipmanları, servis merkezinin donanım ve tefrişi dahil edilmiyor. Auto King bayilik bilgileri ile ilgili detaylı bilgi markanın internet sitesinden de alınabiliyor. Bayilik almak isteyen girişimciler de bayilik taleplerini aynı internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak markaya iletebiliyor.

Siz de toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda karlı bir iş fikri arayışındaysanız; Aut King bayilik ilanlarını takipte kalabilirsiniz…

  1. Servis & Bakım

Auto King Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Auto King Şartlar & Koşullar

  • Halkla İlişkiler
  • Finansal Yönetim
  • İdari Yönetim
  • Marka Temsili

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör