Servisever

Otomotiv Sektöründe Hizmet Anlayışı Ile Dikkat Çeken Servisever Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Servis ve bakım merkezi bayilikleri

ServiseVer Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ServiseVer Bayilik Şartları

3 Aylık - 6 Aylık - 1 Yıllık üyelik Bedeli satılan Her Hizmet Tutarından %7 Komisyon Bedeli Alınmaktadır.

ServiseVer Bayilik Açıklaması

ServiseVer Bayilik

ServiseVer otomotiv sektöründe araç sahipleri ile servis hizmet sağlayıcılarını buluşturan online bir pazar yeri platformu olarak hizmetlerine devam ediyor. Araç sahipleri servisever.com üzerinden araçları ile ilgili olarak talep ettikleri hizmetleri belirtiyorlar. Ve bu hizmetler ile ilgili servis fiyatlarını anında görüntüleyebiliyorlar. ServiseVer markasının güvencesi altında randevu tarihlerini belirliyorlar. Ödemelerini gerçekleştirip seçmiş oldukları servisten belirtmiş oldukları hizmeti alabiliyorlar. 

ServiseVer markası olarak kurulduğumuz 2013 yılından bu yana hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Aynı ilkeler doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren ve otomotiv sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize de karlılığı ve kazancı yüksek bir iş imkanı sunuyoruz.

ServiseVer Bayilik Şartları

Servisever bayilik alacak girişimcilerimizin öncelikle; hizmet verdikleri otomobil markalarına ait yedek parçaları temin edebiliyor olmalarını istiyoruz. Müşteri memnuniyetini doğrudan etkilediğinden bu durum şartlarımız arasında ilk sırada yer alıyor. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin aynı zamanda kurumsal kimliğimiz ile uyumlu olmasına ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsiyor olmasına özen gösteriyoruz. Servisever bayilik alan girişimcilerimizde 3 aylık - 6 aylık - 1 yıllık üyelik bedeli tahsil ediyoruz. Ayrıca satılan her hizmet tutarından da % 7 oranında komisyon bedeli alıyoruz.

Servisever bayilik almak isteyen girişimci adaylarımız bayilik taleplerini markamızın web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebiliyorlar. Başvurusu ulaşan girişimci adaylarımızı marka yetkililerimiz telefonlar arıyorlar ve gerekli bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Bayilik alması marka yetkililerimizce onaylanan servislerin bilgilerini sistemlerimize giriyoruz. Bayilerimiz üyelik bedellerini ödedikten sonra hizmet satışına başlayabiliyorlar.

ServiseVer Bayilik Avantajları

Servisever bayiliği alan girişimcilerimiz, otomobil sahipleri ile buluşup hizmet ağlarını genişletebilmek için markamızın bilinirliğinden ve geniş müşteri kitlesinden yararlanabiliyorlar. Tüm potansiyel müşteriler  internet ortamında kolaylıkla bayilerimize ulaşabiliyor ve randevularını alabiliyorlar.

servisever.com aracılığı ile hizmet almak isteyen kişiler markanın web sitesinde yer alan form üzerinden; talep ettikleri hizmet tipini, araçlarına ilişkin bilgilerine hizmet almak istedikleri ilçeyi seçiyorlar. Talep edilen hizmet ile ilgili olarak servisever.com üyeleri tarafından sunulan fiyatları anında görüntüleyebiliyorlar. Ayrıca online platform üzerinden fiyatları, servis özelliklerini ve yorumları da değerlendirebiliyorlar. Ardınan hizmet almak istedikleri servis noktasından istedikleri tarih için randevularını oluşturuyorlar. servisever.com online platformunda sunulan tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı ile ödemelerini tamamlıyorlar ve randevu aldıkları tarihte araçlarını seçtikleri servise göndererek talep ettikleri hizmeti alabiliyorlar. 

Bu basit işlem sayesinde bayilerimiz kendilerine gelen hazır müşterilere kaliteli hizmet sağlayarak, bu kişileri uzun soluklu müşteriler haline getirebiliyorlar. Servisever olarak bayilerimiz aracılığı ile müşterilerimize; otogaz dönüşümü, bakım, kaporta boya, yedek parça ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Çağrı merkezimiz ve online internet platformumuz aracılığı ile en uygun fiyatları sunuyor ve otomotiv sektöründe hizmet almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Bunun sonucunda ise bayilerimiz ile birlikte kazanıyoruz.

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz servislerine araç girişlerini artırabiliyor, yeni müşterilere herhangi bir çaba sarf etmelerine gerek kalmadan ulaşabiliyor ve karşılaştırmalı fiyat bilgisi sunabilme avantajından yararlanabiliyorlar.

Servisever Bayilik Destekleri

Serviseler bayilik alan girişimcilerimize proje desteği, pazarlama desteği, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlıyoruz.

ServiseVer Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR