Akü Yenileme

Akü Yenileme Bayilik Açıklaması

Akü Yenileme Bayilik

Akü Yenileme Bayilik Hakkında : 3re Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul'daki ana merkezi ve İzmir ve Diyarbakır'daki iştirakleri ile 2013 yılında kurulan yatırım getirisi ve önemli maliyet tasarrufu ile enerji tasarrufu çözümleri konusunda uzmanlaşmış Artitel ve Mobil Power arasındaki ortak çalışmadır. Artitel Türkiye'nin en büyük telekom servis kurulum şirketi ve Mobil Power bir satış ve pazarlama geliştirme çözüm sağlayıcısıdır. Her iki şirketin de 1.900’den fazla şirkete hizmet veren 400 kişi toplam iş gücü ve tüm Türkiye ve çevre ülkeleri ile 5.000 servis noktası vardır. 

Akü Yenileme Bayilik 3re şimdi de akünüzün ömrünü iki katına çıkarıyor ve maliyetlerinizi düşürüyor. 

Akü yenilemek, bakımını yaptırmak, maliyetlerini düşürmek, eski akünüzü çöpe değil, doğaya kazandırmak ve %60 tasarruf yapmak istiyorsanız? 

 Akü Bayiliği ve Akü Yenileme Bayilik 3RE Enerji ve Sanayi A.Ş., jel, agm, traksiyon, bekleme, derin devir, başlangıç ve benzeri her çeşit kurşun-asit bataryayı yeniler. 

Akü Yenileme pil yaşam süresini ikiye katlar, yeni bir akü maliyetinin küçük bir kısmıyla yeni bir akü satın almak zorunda kalmadan şarj süresini kısaltır. 

3RE akü yenileme servisi ile faaliyet giderlerinizi ve yatırım harcamalarınızı % 60'a kadar düşürebilirsiniz. Biz aşağıdaki dikey pazarlardaki kurşun-asit bataryaları yenileyebiliriz: 

Havalimanı : Uçak Çekicileri 

Ordu : Ordu Taşıtları, İletişim Merkezleri 

Bankalar : ATM UPS 

Veri Merkezi : IT Veri Merkezleri, Yedekleme

Sanayi : Fabrika robotları 

Marina : Tekneler, Yatlar ve Marina 

Kiralama : Forkliftler, Temizlik Makinaları 

Güneş Enerjisi : Pil Bankaları 

Telekom : Baz İstasyonları, Telekom Santralleri 

Ulaşım : Otobüsler, Otomobiller, Golf Arabaları, Taksiler, Trenler

Akü Yenileme Bayilik Şartları

3re Enerji Sanayı ve Ticaret A.Ş. ağı, şu anda İstanbul'daki ana merkezi ile Türkiye'de 3 lokasyonda bulunmaktadır. Amacımız Türkiye ve çevre ülkelerde lider akü yenileme ağı olmaktır. Eğer bulunduğunuz yerde kendi akü yenileme hizmetinizi başlatmakla ilgileniyorsanız bize aşağıdaki bilgileri içeren bir e-mail göndermenizi rica ediyoruz!

  • Şirket ismi
  • Firmanızın mevcut aktivitesi
  • İlgili bölge
  • Mevcut ağ
  • İletişim bilgileri, adres, cep telefonu veya sabit telefon

 

Akü Yenileme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR