Ertur Rent A Car

Ertur Rent A Car 2010 Yılından Itibaren Rent A Car Sektöründe Faliyet Göstermektedir , Adana Merkezli, Yurtiçi Ve Uluslararası Müşteri Portföyüne Sahip Olan Firmamız Yurt Içinde Havalimanı Olan..

Ertur Rent a Car Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* 10.000TL isim hakkı, 100 USD aylık sistem ve reklam giderleri

Ertur Rent a Car Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ertur Rent a Car Bayilik Şartları

Alt Bayilik Talebinde Bulunan Firmaların Analizi Yapılıp, Uygunluğu Belirlenecektir.
Uygun Bulunan Firmalarla Alt Lisansörlük Sözleşmesi Karşılıklı Olarak İmzalandıktan Sonra, Webhox Tarafından Rent A Car Sistemi Kurulumu Yapılacak Ve Websitelerimizde Birer Web Sayfası Hazırlanacaktır. Bu Web Sayfasının Kontrol Paneli Alt Lisansöre Verilecek Ve Araç Ekleme/çıkarma, Fiyat Girme/değiştirme İşlemleri Alt Lisansör Tarafından Yapılacaktır.
Web Sayfası Ve Sistem Kurulumu Bedeli Olan Kdv Hariç 200 Usd, Fatura Karşılığında Alt Bayi Tarafından Ertur Rent A Car’a ödenecektir.
Sistem Kullanım Ve Destek Birinci Yıl İçin ücretsiz Olacak, Takip Eden Yıllarda, Kdv Hariç 100 Usd Olarak Acente Tarafından Ertur Rent A Car’a Yıllık Ve Peşin ödenecektir.
Alt Lisansör, Websitelerimiz üzerinden Gönderilmiş Olan Rezervasyonlara Ait Araçları Müşterilere Temin Edecek Ve Her Ayın Başında, Bir önceki Ay Tamamlanmış Olan Rezervasyonların Toplamından % 10 Komisyon Bedelini Düştükten Sonra Kalan Bedeli Firmamıza Fatura Edecektir.
Alt Bayi Ayrıca Bu Rezervasyonların Detaylı Listesi Gönderilecektir.
Gönderilen Tablo Kontrol Edilip Onaylandıktan Sonra Toplam Bedel, Alt Bayinin Bildirdiği Banka Hesabına Gönderilecektir

Ertur Rent a Car Bayilik Açıklaması

Ertur Rent a Car 2010 yılından itibaren Rent a Car sektöründe faliyet göstermektedir , Adana merkezli, yurtiçi ve uluslararası müşteri portföyüne sahip, sektörün önde gelen hizmet portalları ile işbirliği içinde olan firmamız yurt içinde Havalimanı olan illerde bayilik vermeyi amaçlamaktadır.

Ertur Rent a Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR