1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. DİEZ CAR RENTAL

DİEZ CAR RENTAL

Oto kiralama sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

Otomotiv ve Motosiklet

Diez Rent a Car Bayilik

2019 yılından bu yana araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Diez Rent A Car Türkiye genelinde rent a car faaliyetlerinde bulunmaktadır. Diez Rent A Car her ilde bayilik vererek büyümesini gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Diez Rent A Car araç kiralama sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almakta bayilik vereceği girişimcilerin seçiminde titizlikle davranmaktadır. 

Diez Rent A Car Bayilik Şartları

Diez Rent A Car bayilik alan girişimcilerin ofislerinin havalimanlarında ya da merkezi lokasyonlarda konumlandırılması tercih edilmektedir.  

Alt lisansörlük talebinde bulunan girişimcilerin bilgileri incelendikten sonra marka tarafından uygunluğuna karar verilmektedir. Uygun bulunan girişimcilere Türev Yazılım tarafından Rent A Car sistemi kurulmaktadır. Yazılımın kontrol paneli bayiye verilmekte olup araç ekleme/çıkarma, fiyat girme/değiştirme işlemleri bayi tarafından yapılmaktadır. Sistem kullanımı ve destek ilk yıl 01.01.2024 tarihine kadar ücretsiz olup sonraki yıllar için tekrar bir görüşme sağlanacaktır. Bayilerin alacağı rezervasyonlardan 01.01.2024 tarihine kadar hiçbir komisyon alınmayacaktır. 

Diez Rent A Car Bayilik Avantajları

Diez Rent A Car bayilik alan girişimciler markanın sahip olduğu geniş müşteri portföyü sayesinde yeni girdikleri sektörde müşteri edinme sıkıntısı yaşamamaktadırlar. Bayilerin talep etmesi durumunda araç desteği sağlanmaktadır. En kaliteli araçlar en uygun fiyatlar ile müşterilerin hizmetine sunulmakta böylece bayilerin zamanla müşteri portföyünü geliştirmesi sağlanmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen anlayış sayesinde bayiler kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olabilmektedir.

Diez Rent A Car Bayilik Destekleri

Diez Rent A Car bayilik alan girişimcilere marka tarafından  eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, bölge koruması . ortak reklam ve araç desteği sağlanmaktadır. Markanın öncelikli hedefi bayilik alan girişimcilerin karşılaşma ihtimali olan sorunların önceden çözümlenmesi olmakla birlikte sorun yaşanması durumunda en acil önlemler hızlı bir şekilde alınarak hem bayi hem de müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir.

  1. Araç Kiralama

DİEZ CAR RENTAL Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

DİEZ CAR RENTAL Şartlar & Koşullar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör