1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. EUROCARSS TÜRKİYE

EUROCARSS TÜRKİYE

Eurocarss Rent A Car; Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

Otomotiv ve Motosiklet

100000 ₺

Araç kiralama alanında yıllardır faaliyet gösteren Eurocarss Rent a Car firması 2002 yılında Amerika'da kurulmuştur. Uzun yıllar Eurocarss ismi ile faaliyet gösteren firma 2014 yılı itibariyle Eurocarss Türkiye ismi ile Türkiye faaliyetlerine devam edecektir.

Türkiye genelinde birçok yerde şubesi bulunan Eurocarss Rent a Car firması ağırlıklı olarak binek otomobil kiralaması yapmaktadır. Ağırlıklı olarak havalimanı ve şehir merkezlerinde de hizmet vermektedir.

Bölgesel olarak filo kiralama hizmetleri bulunan Eurocarss Rent a Car firmasında şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri gibi diğer hizmetler de bulunmaktadır. Hem günlük hem de haftalık ve aylık olarak araç kiralama hizmeti vermektedir.

Türkiye geneli yaygınlığını koruyan firma yenilen yapısı ve kurumsal kimliği ile Eurocarss Türkiye olarak da Türkiye genelinde hizmet vermeye devam edecektir.

  1. Araç Kiralama

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

EUROCARSS TÜRKİYE Şartlar & Koşullar

EUROCARSS TÜRKİYE Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör