Eurocarss Türki̇ye

Eurocarss Rent A Car; Yurt Dışından Gelen Ve Yurt Içindeki Müşterilerimize Kolaylık Ve Ayrıcalıklar Sağlamakta Olup, Havalimanina Ücretsiz Araç Teslimi Ve Alımı Yapmaktadır.

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Eurocarss markası ile igili bilgi kültür ve sistemlerin şirketinize kurulum masraflarını içerir. Bölgenizde yapılacak eğitim faaliyetleri ve bilgisyar sistemlerinin kuruluşunu içerir (hardware hariç).

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Şartları

Eurocarss Rent A Car Firması Bayiliği İçin Sektör Tecrübesi Olması Gerekmektedir. Şube Kurulum Giderleri Bayilere Aittir.
Eurocarss Rent A Car Bayilerine Araç Desteği Verir Ancak Bayilerin Araç Adetine Göre Banka Teminat Mektubu Vermesi Gerekmektedir.
Bayiler şubelerine Eurocarss Rent A Car Altyapısını Ve Sistemini Kurmak Zorundadır. Tüm Kiralama Hizmetleri Bi Sistem üzerinden Gerçekleştirilir.
Araçların Bakım Ve Temizlik Gibi İşlemleri Bayi Sorumluluğundadır.
Araçların Muhafazası İçin Uygun Bir Park Alanı Bulunması Gerekmektedir.
Eurocarss Rent A Car Bayileri Müşteri Memnuniyetine önem Göstermelidir. Müşteri İstekleri Mümkün Olduğunca Hızlı Bir şekilde Yerine Getirilmelidir.
Şubelerde İşe Uygun Ve Tecrübeli Personel çalıştırmalıdır.
Özellikle Havalimanı Ve Turizm Bölgelerindeki şubelerde çalışacak Personellerin Yabancı Dil Bilgisi Olmalıdır.

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Açıklaması

Araç kiralama alanında yıllardır faaliyet gösteren Eurocarss Rent a Car firması 2002 yılında Amerika'da kurulmuştur. Uzun yıllar Eurocarss ismi ile faaliyet gösteren firma 2014 yılı itibariyle Eurocarss Türkiye ismi ile Türkiye faaliyetlerine devam edecektir.

Türkiye genelinde birçok yerde şubesi bulunan Eurocarss Rent a Car firması ağırlıklı olarak binek otomobil kiralaması yapmaktadır. Ağırlıklı olarak havalimanı ve şehir merkezlerinde de hizmet vermektedir.

Bölgesel olarak filo kiralama hizmetleri bulunan Eurocarss Rent a Car firmasında şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri gibi diğer hizmetler de bulunmaktadır. Hem günlük hem de haftalık ve aylık olarak araç kiralama hizmeti vermektedir.

Türkiye geneli yaygınlığını koruyan firma yenilen yapısı ve kurumsal kimliği ile Eurocarss Türkiye olarak da Türkiye genelinde hizmet vermeye devam edecektir.

EUROCARSS TÜRKİYE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR