Byaslan Rent A Car

2014 Yılında Kurulmuş Olan Byaslan Şirketler Grubu Türkiye’nin Yanı Sıra Saudi Arabistan, Bahreyn Ve Gürcistan'da Otomotiv Ve Turizm Alanlarında Faaliyet Göstermektedir. Türkiye'de 2016 Yılında..

ByAslan Rent A Car Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* a)Ticari bir engel olmaması gerekiyor b)Bayi adayının en az filosunda 10 adet araç sahip olması gerekiyor c)Bayi adayları araçları için uygun park yeri tertip etmesi ve araçların güvenliğini sağlama bilincinin olması gerekiyor

ByAslan Rent A Car Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ByAslan Rent A Car Bayilik Şartları

A)ticari Bir Engel Olmaması Gerekiyor b)bayi Adayının En Az Filosunda 10 Adet Araç Sahip Olması Gerekiyor c)bayi Adayları Araçları İçin Uygun Park Yeri Tertip Etmesi Ve Araçların Güvenliğini Sağlama Bilincinin Olması Gerekiyor d)bayi Adayları Merkez Tarafından İstenecek Tüm Raporları Zamanında Ve Eksiksiz Yapmak Zorundadır
1.Ön Kabul Görülen Firmalarda Bayilik Sözleşmesi Karşılıklı Olarak İmzalanacaktır. 2.byaslan Rent A Car Tarafından Bayilere Rent A Car Sistemi Kurulumu Yapılacak Olup Kontrol Paneli Bayilere Verilecek, Araç Ekleme / çıkarma, Fiyat Girme / Değiştirme Gps Sistemini Kullanmak İsteyen Bayiler Bu Web Sitesi (www.byaslanrentacars.com) üzerinden Takibini Sağlayabilecektir. 3.web Sayfası Ve Sistem Kurulum Bedeli İlk Yıl ücretsiz Olup Müteakip Yıllar ’da Fatura Karşılığında 199 Euro + Kdv İle Faturalandırılıp Bayi Tarafından Byaslan Rent A Car’a ödenecektir. 4.sistem Kullanımı, Destek, Eğitimler Tamamen ücretsiz Olup Byaslan Tarafından Karşılanacaktır. 5.bayiler Kendi Bölgeleri Dışında Byaslan Rent A Car’a Ve Diğer Byaslan Rent A Car Bayilerine Yönlendireceği (pas Edeceği) Her Müşteri İçin Toplam Fiyatın Yüzde 8’ini Alacaklardır. 6.byaslan Rent A Car Yüzde 10 Revenue Alacaktır. 7.bayiler Yapmış Olduğu Rezervasyonları 15 Günde Bir Ayda İki Defa Olmak üzere Byaslan Rent A Car’a Göndermek Zorundadır.

ByAslan Rent A Car Bayilik Açıklaması

Byaslan Rent a Car Bayilik Ürün / Konsept

Araç Kiralama, Oto Kiralama, Filo Kiralama, Transfer, Bireysel ve Kurumsal Kiralama, Aracımı Kiralamak İstiyorum Modeli.

Byaslan Rent a Car Kazanç Tablosu

1.Yönlendirmeler (pas) % 8

2.Aracınızı Kiralayalım Modeli ile % 20

3.Ortalama Kar Marjı : % 80

4.Araç Satın Alma Desteği

5.İkinci El Satış Desteği

ByAslan Rent A Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR