Eğitimal

Eğitimal Bayilik Açıklaması

Eğitimal Bayilik 11 Mart 2001 yılında kurulan Türkiye`nin önde gelen eğitim danışmanlık kuruluşu eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri; 2001 yılından bu yana 12.000`nin üzerinde öğrencisini Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa gibi ülkelerinde dil okulları, üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programları ile sertifika/ diploma programlarına yerleştirmiştir. eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak hem yurtdışı hem de yurtiçi eğitim alanında danışmanlık, yerleştirme (başvuru/kayıt), vize işlemleri, konaklama, uçak rezervasyonu, seyahat ve sağlık sigortası, hava alanı karşılama gibi hizmetlerin tümü öğrencilerimiz ücretsiz olarak verilmektedir. 

Eğitimal Bayilik ve Bayilik Şartları Sizde alanında Avrupanın en iyi eğitim danışmanlık firmasına aday gösterilmiş bir firmanın danışmanlık ofisi olmak istemez misiniz? Evet, ise bizimle hemen iletişime geçin çünkü eğitimAL Haziran 2002 itibariyle bayilikvermeye başladı. eğitimAL, Türkiye ve dünyadan 900`ün üzerinde üniversite, dil okulu, enstitü, değişim programı ile çalışmaktadır. eğitimAL; alanında öne çıkan hizmeti ile Amerika`da üniversitelerin lisans ve lisans üstü programlarında eğitim ücretleri üzerinden garantili kısmi burs imkanı sunmaktadır. 

eğitimAL; bir danışmanlık ofisidir ve hizmetlerin tanıtılması ve pazarlanması alanında hizmet vermektedir. Böylece kurulum ve işletme maliyetleri oldukça düşük karlılık ise yüksektir. eğitimAL Ofisi açarken tüm ofis detayları eğitimAL uzmanları tarafından belirlenmekte ve bulunduğu şehir veya bölgeye uyumu gözetilmektedir. eğitimALofislerinin kurulum maliyetleri ofisin yeri ve büyüklüğüne göre 15.000 ile 25.000 TL arasındadır. eğitimAL, girişimcilerden özellikle yerel reklam ve pazarlama faliyetleri için sermayelerini kullanmalarını beklemektedir.

Genç Girişim ve Genç İş Adamları dernekleri ve Uluslararası Eğitim ve Ulusal Ekonomi yayınları tarafından Avrupa’nın en iyi eğitim danışmanlık firmasına aday gösterilmiş ve buna ek olarak Türkiye`de 2 defa ödül almış olan eğitimAL; alanında en karlı iş modellerinden birine sahiptir ve girişimcilerine kısa bir süre içerisinde yaptıkları yatırımın geri dönüşünü ve hemen ardından karlılığı vaad etmektedir. eğitimAL Bayileri şehirden şehire değişmekle beraber senelik 50.000$ ile 300.000$ arasında risksiz gelir elde etmektedir. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri, yurtdışı seyahat ve sağlık sigortaları Bayilik Veren Firma : Eğitimal 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2001 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2002 

Bayilik Sayısı : 13 

Bayilik Giriş Bedeli : 5.000 TL 

Gerekli Ortalama Sermaye : 20.000 TL

Eğitimal Bayilik Şartları

Bayilik adayında aranan şartlar; Girişimci Ruh, Başarı İsteği, İyi Derecede İngilizce, Üniversite mezunu, Eğitim ve kariyer konusuna ilgili, 26 - 40 yaş arasında, En az 2 yıl iş deneyimi, Yurtdışı seyahat ve/veya eğitim tecrübesine sahip olmak. işyerinde aranan şartlar; yeterli yatırım ve en az 6 aylık işletme sermayesi.

Eğitimal Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Pazarlama, Finansman, Personel Temini

 

Eğitimal Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR