Karacan Prestige English

Karacan Prestige English Bayilik Açıklaması

Karacan Prestige English Bayilik

Karacan Prestige English Bayilik Hakkında : Öncelikli kriterimiz, 28 yıllık bir geçmiş ve engin yabancı dil eğitim tecrübesine sahip KARACAN PRESTIGE ENGLISH’i ve bağlı olduğu ahlaki ve etik kurallar yanında profesyonel yönetim ve yaşam şekli ile temsil etme yeteneği ve becerisine sahip olmasıdır. Franchisee, eğitim dünyasına hizmet etme şevk ve azmine sahip olmalıdır. Franchisee, en az bizim kadar heyecanlı ve başarma arzusu ile dolu olmalıdır. Franchisee bizim kadar benimsemeli ve özümsemelidir.

Franchise ilişkisi kurulabilecek adayların özellikleri

  • Dershane sahibi olup enerjisini bir markanın enerjisi ile birleştirip sinerji yaratmak isteyenler
  • İşleri stabil giden, bu yüzden yeni bir oluşum içinde olmak isteyenler
  • Yabancı dil konusu hariç dershane sahibi olanlar
  • Sahibi olduğu binayı kendisi, müteşebbis olarak değerlendirmek isteyenler
  • Eğitim sektörüne yeni girecek olanlar
  • Faal ve / veya emekli öğretmenler olarak gruplandırılabilinir

Karacan Prestige English Bayilik Veriyor Karacan Akademi, Prestige English, Karacan Dershaneleri, Karacan Yayıncılık ve Kavaklı Dershane olarak 1982’den bu yana eğitimin her aşamasında sizlerle olan, bu güne kadar yakaladığı sayısız başarının gururunu yaşayan Karacan Eğitim Kurumlarının en genç ve en dinamik kadrosu ile Karacan geleneklerini modern eğitim metotlarıyla harmanlayan en yeni markası, en son üyesiyiz. 2003 yılına kadar Karacan Akademi bünyesinde devam eden İngilizce eğitim kursları; 2004 yılında Ankara Kızılay’da Deniz Karacan ve Hasan Karacan ortaklığıyla Karacan Prestige English Dil Kursları markası altında toplanmıştır. 2008’de Ankara Sincan şubesi, 2007’de İstanbul Bakırköy arkasından Kadıköy, Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa şubeleri ve 2010’da İzmir Alsancak şubesi kurulmuştur. Ardından 2010–2011 öğretim yılında Türkiye geneline isim hakkı verilmeye başlanmıştır ve bu çalışmayla birlikte Uşak ve Mersin Şubeleri de bu geniş ailedeki yerlerini almıştır. İsim hakkı çalışmaları halen devam etmekte olup Prestige English kendi Yayınları, özel müfredatları, personel eğitimleri, öğretmen takviyeleri ile tabela hizmeti vermeyi değil kurumsal kalitenin tüm Türkiye’yi sarmasını hedeflemektedir.

Karacan Prestige English, temel olarak iki ana dalda eğitim vermektedir. Bunlar Genel İngilizce ve Akademik Sınavlara hazırlık kurslarıdır. Akademik Sınav Gruplarına verdiğimiz önemle Türkiye’nin en önemli dil sınavları olarak kabul edilen KPDS ve ÜDS zümresini kurmakla işe başlayan Prestige English, her biri ya kitap yazarı ya da Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalışan uzman öğretmenleri bünyesinde toplamış ve bu sınavların duayeni olarak kabul gören Cesur Öztürk Hocamızı zümre başkanlığına getirmiştir. Kendi yayınları ve başarıya götüren müfredatlarıyla sektörün en çok öğrenci ağırlayan kurumu konumuna kısa sürede ulaşmıştır. Yine Akademik Sınav gruplarımızdan olan ve tüm dünyada binlerce öğrencinin birçok sektörde iş bulabilmesi ve akademik kariyer yapabilmeleri için gerekli olan TOEFL IBT Sınavının Türkiye’deki ilk resmi uygulayıcılarından birisi olan Karacan Prestige English Dil Kursumuz bu sınav için özel olarak yetiştirmiş olduğu az sayıda öğretmeni ile Türkiye’deki bir ilki gerçekleştirmiştir. Dünyada Toefl Sınavına Garanti veren 2 kurumdan birisi olma özelliği kazanmıştır.

Zorlu bir ÖSS maratonundan çıktıktan sonra üniversiteye yerleştirilen öğrencilerin karşısına bölümlerine başlamadan önce vermek zorunda oldukları bir başka sınav çıkar. Hemen her üniversitenin Hazırlık Okulu vardır ve bu okullar Hazırlık Muafiyet sınavını uygulayan mercilerdir. Hazırlık okumadan ve 1 ya da belki de birkaç yıl kaybetmeden bölüme başlamak isteyen öğrencilerin mutlaka başarılı olmak zorunda oldukları bir sınavdır Proficiency – Hazırlık Atlama Sınavları. Prestige English Hazırlık Atlama – Proficiency Gruplarında da Türkiye’de şimdiye dek yapılmayanı yapmıştır ve 4 yıldır da başarıyla sürdürmektedir. Üniversiteyi yeni kazanmış olan ya da hazırlık okuyup bir türlü başarılı olamayan öğrencilerine ve atlama sınavını geçemeyen öğrencilerine “ÜCRET İADE GARANTİSİ” ni sunmuştur. Orta seviyede İngilizcesi olan her öğrencinin düzgün bir çalışmayla bu sınavdan kolay bir şekilde atlatılabileceğini iddia eden Prestige English aslında sadece kendi eğitim kalitesine olan güvenini ortaya koymakla kalmayıp tüm dil kurslarında olması gerekenin de altını çizmektedir.

Kaderlerine ortak olduğumuz, rehberlik servisimizle sürekli yanlarında bulunduğumuz öğrencilerimizle birlikte taşın altına elimizi koyduk ve %90’lık başarı oranı ile bize bu güveni veren sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Genel İngilizce Gruplarını kurulduğu günden bugüne sınavlara endeksli tutan ve hedeflenen sınava uygun müfredat ve ders saatleri ile optimum süre ve fiyat politikası güden kurumumuz 2010–2011 eğitim döneminde Genel İngilizce politikasını yeniden gözden geçirmiş ve değişiklikler yapma kararı almıştır. Farklı illerde yapılanmaya başlamasından dolayı ve Türkiye’nin bildiğini kullanamayan dil öğrencisi profilini değiştirmek üzere geniş çaplı araştırmalar ve yenilikler planlamıştır. Yönetim kurulunun, artık dil kurslarının ellerini taşın altına koymaları gerekliliğinde hem fikir olmaları ile “Tam Garanti” modelini Genel İngilizce Gruplarında uygulamaya karar verilmiş ve bunun için gerekli müfredat, donanım, yazılım ve kadro değişikliklerine hız verilmiştir.

Ortaya çıkan projede öğrencinin bir kez ücret ödemesi ve uluslar arası sınavlara bağlı geçme puanlarını almaları ve fakat alamamaları durumunda daha en başta hedeflenmiş ve Tam Garanti sözleşmelerinde güvence altına alınmış olan puanlara erişinceye kadar bizim öğrencimiz ve sorumluluğumuz altında olmaları sağlanmıştır. Bu proje ve yaklaşım sadece kurumun kendi farkını ortaya koyduğu bir proje değildir aynı zamanda tüm Tükiye’deki dil kurslarının kendi eğitim modellerini gözden geçirmelerine neden olacak bir değişim sürecinin başlangıcı olacak ve bir devrim niteliği kazanacaktır. Bu sürecin ateşleyicisi olmak bize güvenip bu güvenlerinin karşılığını alan ve hukuki açılardan da kendilerini güvence altında hisseden öğrencilerimizin gün be gün arttırmasının mutluluğunun yanında bir övünç kaynağıdır. Yurdumuzdaki binlerce dil kursu arasında Karacan Prestige English, yaptığı çalışmalarla, sunduğu hizmetler ve yayınlarla, hepsinden önemlisi ürün kalitesiyle artık bir dil kursu olmanın ötesinde bir markadır. 

Karacan Akademi 1970’liyılların ortalarında “Mektupla Öğretim” ile başlayan uzaktan öğretim sistemi 1982 yılında Anadolu Üniversitesi’nin başlattığı Açıköğretim Programlarıyla daha ciddi bir aşamaya ve daha bilimsel bir temele oturtulmuştur. Açıköğretim Fakültesi ile başlayan aynı süreçte, (Milli Eğitim’in bu alanda uzun süre yasal bir zemin oluşturamaması nedeniyle) Karacan kurs ve yayın faaliyetlerini büro tipi özel dersler şeklinde amatörce devam ettirmiştir. Aynı zamanda Karacan’da kurumsal bir sürecin ön hazırlık çalışmaları bu dönemlere rastlar.

Hasan Karacan, Ankara’da amatör olarak büro tipi bir hizmetle başlattığı Karacan Akademi Açıköğretim kurslarına; 1990 yılında MEB Talim Terbiye Kurulundan Açıköğretim kursu açmayı onaylatarak, bu konuda çalışan ilk yasal kuruluş olma özelliği kazandırmıştır. Merkez kurum Ankara Kızılay’da yer almaktadır. Daha sonra Ankara (Kızılay, Sincan)’da 2 şube, İzmir (Karşıyaka, Çankaya, Bornova, Şirinyer, Konak)’da 5 şube, İstanbul (Bakırköy, Mecidiyeköy, Kadıköy, Pendik, Ümraniye, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa)’da 7 şube olmak üzere Hasan Karacan tarafından açılmıştır. Bu şubelerin dışında Türkiye’de 14 il de (Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Bursa, Çorum, Denizli, Eskişehir, Isparta, İçel, Manisa, Muğla, Uşak, Samsun) isim hakkı alarak Karacan Akademi Kursları hizmet vermektedir.

Karacan Prestige English Bayilik Başvurusu

Karacan Prestige English Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcılar vermiş olduğum bu Karacan Prestige English Bayilik Başvuru Formulinke tıklayarak Karacan Prestige English Bayilik Başvurusu yapabilirler. Karacan Prestige English Bayilik, Karacan Prestige English Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirler.

 

Karacan Prestige English Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR