1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Sem Dil Kursu

Sem Dil Kursu

Türkiye'nin parlayan yıldızı

Eğitim

SEM DİL OKULLARI, İDDİALIYIZ, Çünkü en iyi Dil Okulu biziz. Çünkü en iyi Dil Eğitim Sistemi bizde. Çünkü dersimizi görmeden, size ''Evet, budur!'' dedirtmeden kayıt almıyoruz. Çünkü Kütahyada'da en sosyal aktiviteler bizde. Çünkü anlamadığınız ya da kaçırdığınız dersin, siz istemeseniz bile telafisi var. Çünkü öğretmenlerimizin tamamı kendi bünyemizde verdiğimiz özel bir eğitimden geçmeden derslere girmemektedir. Çünkü her türlü öğretim materyalini kendimiz hazırlayabiliyoruz. Çünkü her ay, her seviyede kurs imkanı var. Çünkü diplomamız T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı. Çünkü bizim öğrencimiz öğrenci vizesi alabilmektedir. Çünkü her kurda en az haftada bir kez olmak üzere ayrıca kurun ilk çeyreği ve yarısında genel bir sınav yapıyoruz ve belge veriyoruz. Çünkü sabah, öğlen, akşam ve hafta sonu kurs yapabilme imkanı var. Çünkü derslerde okuma ve dinleme anlama alıştırmaları yapıyoruz. Çünkü zengin sosyal etkinliklerle, öğretirken eğlendiriyoruz. Çünkü Kütahya'nın en iyi yerindeyiz. Çünkü 19 yıllık güçlü tecrübeye sahibiz Çünkü Kütahya’nın her yerinden tek vasıta ile ulaşım imkanı var. Çünkü kursumuzun dünyada hiç bir yerde olmayan kendine özgü sistemi vardır. 

  • 19 yıllık birikim
  • Başarı garantisi
  • Eğlenirken öğreten
  • Kütahya'nın en iyi dil okulı

Milyonlarca eğitim alan veya alması gereken genç bir nüfusumuz olmasına rağmen, iş olanaklarının son derece sınırlı olduğu ülkemizde SEM DİL OKULLARI; Toplumların gelişmesini sağlayan en önemli sektörlerin başında yer alan eğitim alanına hakim, yılların deneyimine sahip, yurtdışı ve yurt içinde ödüller almış, başarısını kanıtlamış, uzman eğitmenlere sahip olmak gibi birçok faktörün birleşmesi ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. 

SEM DİL OKULLARI, bünyesindeki kurumlarda verdiği kaliteli eğitimleri ve başarılı eğitim işletmeciliğini  “81 il”e yayarak DOĞRU İŞ ORTAKLARI ile çalışma hedefindedir. İş ortaklarına sağlayacağı denenmiş, başarısı kanıtlamış eğitim sistemlerinin yanı sıra konumlanma, içerik, tanıtım, satış vb. ülkemiz ticari koşullarında bireysel mücadelenin zor olduğu noktalarda destek vermek için, dünyanın en yaygın satış yöntemi olan franchising sistemiyle ulaşmaya karar vermiştir.

Bilgisayar destekli, GÖRSEL VE İŞİTSEL yabancı dil eğitimlerinden, yurtdışı eğitim danışmanlığına kadar, 7'den 70'e hitabet ederek, eğitim sektörünün hemen her alanında  kendi yetiştirdiği uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür. Küçük işletmelerin bu güçlükleri çözmeleri, özellikle büyük işletmelerin sağladığı olanaklardan yararlanarak, daha kolay olmaktadır.

  1. Dil Kursları

Sem Dil Kursu Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Sem Dil Kursu Şartlar & Koşullar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör