Helen Doron

Dil Bilimci Ve Eğitimci Helen Doron Tarafından Kurulan Eğitim Ve Öğretim Firması Helen Doron; Yabancı Dilde Uzmanlaşan Kadrosuyla Geniş Bir Hedef Kitleye Hitap Etmektedir.

Helen Doron Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Helen Doron Öğrenim Merkezi ve Anaokulu bayilik ücretleri değişebilir. Helen Doron Öğrenim Merkezi ve Anaokulu bayilikleri franchise paket bedelinin 50 bin Euro dolayında olduğu bilinmektedir.

Helen Doron Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Helen Doron Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Helen Doron English Bayilik Alınacak Bölgenin Nüfusunun En Az 50 Bin Olması
İşlek Lokasyonlarda İşletme Bulunması
Helen Doron Eğitim Kriterlerine Bağlı Kalınması

Helen Doron Bayilik Açıklaması

Helen Doron Bayilik - Franchise

Türkiye’de 38 şubesiyle hizmet veren Helen Doron öğrenim merkezleri ve anaokulları ile varlığını giderek güçlendiriyor. Erken yaşta İngilizce eğitimi alanında dünyanın en bilindik eğitim kurumlarından biri olmayı başaran marka; bayilik veren firmalararasında konumlanıyor. 

 

Öğretim metodolojisi ile geniş bir yaş aralığına hizmet vermeyi amaçlayan yatırımcılar, Helen Doron Öğretim Merkezi bayilikleri alarak karlı bir yatırım yapabiliyor. İngilizce eğitimi almak isteyen çocuklar ve gençler Helen Doron kurslarına katılarak yabancı dil öğrenebiliyor. 

 

Benimsediği hizmet politikasıyla özellikle çocukları geleceğe daha donanımlı bir şekilde hazırlamayı hedefleyen Helen Doron; Hırvatistan, Almanya, Arnavutluk, Bulgaristan, Çin, Ekvador, Fransa, Güney Kore, İtalya, Kazakistan, Rusya, Sırbistan ve Tayland gibi ülkelerde de franchise iş modeli ile büyümesini sürdürüyor. En yeni gelişim ve eğitsel programları uygulayan; çocukların öğrenme sürecinin verimliliğini arttırmayı amaçlayan ve yaklaşık 2 milyon çocuğu aktif olarak eğiten Helen Doron firması eğitim sektöründe yatırım yapmakisteyen girişimcilerin yakın takibine girmeyi başarıyor. 

 

Helen Doron Bayilik Şartları

Helen Doron bayilik almak için ilk olarak franchise yatırım bedeline sahip olunması gerekiyor. Firmanın franchise ücretleri 25 bin ila 50 bin Euro arasında değişiklik gösteriyor. Helen Doron franchise ücreti öğretim merkezi ya da anaokulu açılacak bölgeye, ile ve işletmenin alanına göre farklılaşabiliyor.

Helen Doron bayilik almak isteyen girişimcilerin geçmiş dönemde eğitim sektöründe deneyime sahip olmaları gerekmiyor. Firma yatırımcılarına eğitim sunduğu için gerekli donanımı kazanmalarını mümkün hale getiriyor. Hem öğrenim merkezi hem de anaokulu açmak isteyen girişimcilere destek sunan Helen Doron bayilikleri almak isteyenler; talep doğrultusunda mevcut anaokullarını da markanın himayesine sokabiliyor. 

Helen Doron bayilik yalnızca belirli nüfus kriterlerini karşılayan yerlere veriliyor. Nüfusu en az 50 bin kişi olan merkezler markanın öncelikleri arasında yer alıyor. Talep dahilinde franchise açılması için belirlenen yer firma yetkilileri tarafından inceleniyor ve yatırımcıyla görüşmeler gerçekleştiriliyor. 

Helen Doron franchise alacak kişilerin eğitime önem vermesi, firmanın eğitim metotlarına bağlı kalması ve çift dillilik hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor. Anaokulu bayilikleri veren firmalar arasında kalitesiyle ve uluslararası standartları karşılamasıyla en çok beğenilenler arasında gösterilen Helen Doron; çocuklarının erken yaşta İngilizce öğrenmesini isteyen ebeveynlerin de ilk tercihlerinden olmayı başarıyor. 

Helen Doron Bayilik Almanın Avantajları

Bölgesinde Master franchise almak isteyen girişimcilere, anaokulu bayilik almak isteyenlere ve öğrenim merkezi açmayı hedefleyenlere uygun fırsatlar sunan Helen Doron; karlı bir yatırım yapma imkanı tanıyor. 

Çocukların gelişiminde anaokullarının öneminin fark edilmesi, çocuk yaşta yabancı dil öğreniminin faydalarının bilimsel olarak açıklanması ve ebeveynlerin giderek bilinçlenmesi Helen Doron bayilik alan girişimcilerin kazançlarını çoğaltıyor. 

Helen Doron English bayilik alan girişimciler küresel olarak onaylanan saygıdeğer bir kurumun parçası haline gelebiliyor. Kazançlı olduğu kadar prestijli bir iş fikri arayanlar da Helen Doron bayilikleri ile kendi işlerine sahip olabiliyor. 

Her yaşta çocuğa İngilizce öğretebilen, yatırımcısı için sürekli gelir akışı sağlayan, yeni programları ve ürünleri ile hedef kitlesinin bağlılığını elde eden ve yerel piyasaya uygun ortaklık modelleri ile girişimcilerin seçeneklerini çoğaltan Helen Doron bayilikleri için siz de başvuru yapabilir, tüm şartlarla ilgili detaylı bilgileri Helen Doron yetkililerinden edinebilirsiniz.

 

Helen Doron Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR