Manchester Dil Okulları

1997 Yılından Itibaren Sektörde Yer Alan Manchester Dil Okulları Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Manchester Dil Okulları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Manchester Dil Okulları Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Satış/pazarlama Bilgisine Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Manchester Dil Okulları Bayilik Açıklaması

Manchester Dil Okulları Bayilik

 

Manchester Dil Okulları eğitim sektörü bünyesinde faaliyete başladığı 1997 yılından bugüne kaliteden asla taviz vermemektedir. Ağırlıklı olarak İngilizce eğitim vermek için kurulmuş olan Manchester Dil Okulları yetkinliğini hem ulusal hem de uluslararası kurumlarda kanıtlamış olup sektörde öncü kurumlardan biri olarak tanınmaktadır. Farklı eğitim modeli ve kendine özel eğitim sistemi ile Manchester Dil Okulları eğitim sektörü bayilik veren firmalararasında ön plana çıkmakta ve sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. İstanbul merkezli olarak kurulan Manchester Dil Okulları istikrarlı bir büyümeyi hedeflemekte ve bunun için bayilik vermeye devam etmektedir.  

Manchester Dil Okulları Bayilik Şartları

Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimcilerin katılım bedeli ve aylık bayilik ücreti ödemesi yapması gerekmektedir. Türkiye’deki nüfus yoğunluğu göz önüne alınarak 3 farklı bölge belirlenmiş olup Manchester Dil Okulları bayilik almak için gereken yatırım bedeli şehirden şehire değişiklik göstermektedir. Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım payı talep etmemektedir. Ortalama kar marjı % 50 olup yapılan yatırımın geri dönüş süresinin 12 ile 24 ay arası olduğu bilinmektedir.

Manchester Dil Okulları Bayilik Avantajları

Manchester Dil Okulları ağırlıklı olarak İngilizce eğitim vermekle birlikte genel İngilizce kurslarının yanı sıra özel test sınavlarına hazırlık amaçlı kurs programları da düzenlemektedir. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL, IELTS ve TOEIC ile ülkemizde düzenlenmekte olan YDS sınavlarına girecek olan kişilere yönelik destek kursları da verilmektedir. Verilen bu hizmetler Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimcilerin oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasına olanak vermektedir. Ayrıca sürekli yenilenen bir kitle olması nedeni ile de Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimciler sürekli iş hacmine sahip, potansiyeli ve karlılığı yüksek bir iş sahibi olabilmektedirler. Bunun yanı sıra Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimciler Manchester Dil Okulları’nın marka değerinden de yararlanmaktadırlar. 

Manchester Dil Okulları bayilik almak isteyen girişimciler bu taleplerini markaya ilettikten sonra ön görüşme başlamakta ve tüm süreç 3 hafta ile 3 ay arasında tamamlanmaktadır. Ön görüşmede bayilik almak isteyen girişimciye detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Ön görüşmede fikir birliğine varılması durumunda fizibilite çalışması yapılarak fiziki durumun uygunluğu ve yapılması gereken işlemler tespit edilmektedir. Fizibilite çalışmaları için yerinde gözlem markanın genel merkezi tarafından yapılmaktadır. Manchester Dil Okulları Genel Merkezi’nin satış ve eğitim mekanları ile ilgili olarak belirlediği standartlara uygunluğa önem verilmektedir. Karşılıklı tüm şartlarda anlaşma sağlanması durumunda franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. 

Manchester Dil Okulları Bayilik Destekleri

Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimcilerine mimari destek, satış pazarlama desteği, yabancı öğretmen desteği, M.E.B. açılış ve sonrası desteği, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, finansman, eğitim ve eğitmen desteği, grafik tasarım ve web hizmeti ile açılış süreci desteği verilmektedir. 

Manchester Dil Okulları bayilik alan tüm girişimcilerine ücretsiz yabancı öğretmen desteği vermektedir. Açılacak olan işletmelerde kullanılacak olan tabelalar, broşürler, kartvizitler, kataloglar ve pek çok eğitim materyali markanın merkezi tarafından temin edilmektedir. Manchester Dil Okulları bayilik alan girişimciler Manchester Dil Okulları merkezinin hazırladığı görsel tasarımları ücretsiz olarak kullanabilmektedirler.      

Manchester Dil Okulları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR