1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA)

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA)

Okul öncesi çocukların ilkokula en donanımlı şekilde yetiştirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Eğitim

1500000 ₺

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik 

Yetenek Merkezi Anaokulları eğitim sektöründe dünya çapında deneyime sahip olup ülkemizde 20 yıldan fazladır hizmet veriyor. Okul öncesi çağda bulunan çocuklarımızı ilkokula mümkün olan en donanımlı şekilde hazırlamayı amaçlıyoruz. Tescilli erken matematik, erken İngilizce ve yetenek gelişimi programlarımız ile Türkiye’nin öncü kurumları arasında yer alıyor ve eğitim sektörü bayilik veren firmalar arasında eğitim kalitemizle dikkat çekiyoruz. Kısa zamanda zincir anaokulları arasında en hızlı ve istikrarlı büyümeyi gerçekleştirmemizin yanı sıra bu başarıyı sürdürebilmek için bayilik vermeye devam ediyoruz. Yetenek Merkezi Anaokulları olarak tüm anaokullarımızda tamamı akademisyenler tarafından hazırlanan, tarafımıza tescilli olan içerikleri ve programları kullanıyoruz. 

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik Şartları

Yetenek Merkezi Anaokulları bayilik alacak girişimcilerimizden işletmelerinin en az 300 metrekare kapalı alana ve yeterli büyüklükte bahçeye sahip olmasını istiyoruz. Bulunduğu ilde / ilçede geniş bir çevreye sahip olan, başarılı bir iş geçmişi bulunan kişiler ile çalışmayı tercih ediyoruz.  Kurulum ve ruhsat bedelimiz işletmenin açılacağı lokasyona göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle yatırımcılarımızın güncel rakamlar ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz. 

Yetenek Merkezi Anaokulları bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra değerlendirmeye alıyoruz. Değerlendirme sonucuna göre başvuru sahibi ile iletişime geçerek detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Lokasyon bilgileri tarafımıza ulaştırıldıktan sonra fizibilite ve ön onay süreçlerini başlatıyoruz. Tüm koşullarda anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Aynı zamanda bayilik almak isteyen girişimci adaylarımız telefondan numaralarımızdan da markamız yetkilileri ile iletişime geçebiliyorlar. Bu durumda markamız yetkilileri en kısa süre içerisinde girişimci adaylarımıza geri dönüş sağlıyorlar.

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik Avantajları

Yetenek Merkezi Anaokulları bayilik alan girişimcilerimiz tabela desteği, açılış reklam desteği, promosyonlar, reklam ve kurumsal kimlik paketlerimizden yararlanma avantajı ile eğitim sektörüne adım atıyorlar. Ayrıca Yetenek Merkezi Anaokulları’nın özgün yayınlarını kullanma hakkına da sahip oluyorlar. Her il ya da ilçede yalnızca bir bayilik veriyor ve bayilerimizin doğru kitleye ulaşabilmesi için merkezi reklam çalışmalarımız ile kendilerine katkıda bulunuyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz 27 yıllık know-how’u ile sektöründe yenilikçi bir marka olan Yetenek Merkezi Anaokulları ailesinin parçası olarak müşterilerine kaliteli ve sürekli denetlenen bir hizmet sunabiliyorlar. Yatırımların kısa vadeli bir geri dönüş süresine sahip olması da yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Yetenek Merkezi Anaokulları bayiliği alan işletmecilerimiz risklerini en az seviyeye indirgeyerek kendi işlerinin sahibi olabiliyorlar. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz aynı zamanda sağladığımız kaliteli ve özgün eğitim programları sayesinde bölgelerindeki tek ve rakipsiz eğitim kurumu olmanın avantajlarını da kullanabiliyorlar.

Yetenek Merkezi Anaokulları Bayilik Destekleri

Yetenek Merkezi Anaokulları bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi ve gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması sürecinde destek sağlıyoruz. Mimari projelendirme ve resmi makamlara başvuru süreçlerini marka merkezi olarak üstleniyoruz. Ayrıca açılacak olan şubemizde görev alacak olan personelin alımı ve eğitimi süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Gerekli tanıtım faaliyetlerini tamamladıktan sonra şubemizi hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Hizmet içi eğitim desteklerimiz, ulusal ve lokal reklam desteklerimiz sayesinde bayilerimizin başarısı için gerekli her aşamada yanlarında oluyoruz. Farklılık yaratacak programlarımız ve sürekli denetimlerimiz sayesinde hizmet kalitemizi ve standartlarımızı her zaman en üst noktada tutabilmek adına çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Periyodik desteklerimizin ve bilgi işlem desteğimizin yanı sıra şubelerimize ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık desteğini de sağlıyoruz.

Siz de geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın eğitimine verilmesi gereken önemin farkındaysanız, daha iyi bir eğitim verilmesine katkı sağlamak ve hızla büyüyen zincir anaokulumuzun bir parçası olmak istiyorsanız marka yetkililerimiz ile en kısa sürede iletişime geçmenizi öneriyoruz. 

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Sürücü Kursları
  3. Etüt Merkezleri

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA) Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA) Şartlar & Koşullar

  • Basarili olmak isteyen adaylarin urunleri cok iyi tatbik edecek beceriye ulasmalari gerekmektedir

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA) Fotoğraflar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör