Matemati̇k Akademi̇si̇

Ülkemizde Matematik Üzerine Eğitim Veren Ilk Ve Tek Resmi Kurum Olan Markamız Bayilik Taleplerini Kabul Ediyor.

MATEMATİK AKADEMİSİ Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* 5000 + KDV İsim Hakkı Bedeli 5000 + KDV Yıllık Döküman Bedeli 20000 TL Tahmini Tadilat Bedeli 30000 TL Tahmini Kurulum Bedeli 10000 TL Tahmini Reklam Bedeli

MATEMATİK AKADEMİSİ Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MATEMATİK AKADEMİSİ Bayilik Şartları

Girişimci Ruha Ve Başarma Tutkusuna Sahip Olmak
Matematik öğretmeye İstekli Olmak
Eğitime Gönül Vermek
Yeniliklere Açık Olmak
İnsan İlişkileri Kuvvetli Olmak
Bulunduğu İl/ilçede Geniş Bir çevreye Sahip Olmak
İşletmeciliğin Gerektirdiği Yatırımları Karşılayabilecek Finansal İmkanlara Sahip Olmak
Sabırlı Olmak
Amatör Ruhlu Profesyonel Olmak
Tercihen Başarılı Bir İş Tecrübesine Sahip Olmak

MATEMATİK AKADEMİSİ Bayilik Açıklaması

Matematik Akademisi Bayilik

Matematik Akademisi olarak 1997 yılından bu yana hizmet veriyor ve ülkemizde matematik üzerine eğitim veren ilk ve tek resmi kurum olmaya devam ediyoruz. Açıldığı dönemde matematik merkezleri ile ön planda olan kurumumuz, günümüzde okul öncesi eğitimden başlamak üzere matematik eğitimine eğilmiş olarak Türkiye’nin farklı yerlerindeki şubeleri ile üniversite düzeyine kadar kendine özgü matematik eğitimleri ile eğitim sektörünün öncüleri arasında bulunuyor. Marka tescili yapılıp patenti alınmış olan kurumlarımızda verdiğimiz eğitimlerde kurumlarımıza özgü yayınlar kullanıyoruz. Eğitim sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler tarafından sağladığımız hizmet, kalitemiz ve sektörün öncüsü olmamız nedeni ile sıklıkla tercih ediliyor; üstlendiğimiz rolün bilincinde olarak tüm bayilik başvurularımızı titizlikle değerlendiriyoruz.

Matematik Akademisi Bayilik Şartları

Matematik Akademisi bayilik almak isteyen girişimcilerimizden 5000 TL + KDV isim hakkı bedeli, 5000 TL + KDV yıllık doküman bedeli, 20000 TL ortalama tadilat bedeli, 30000 TL ortalama kurulum bedeli, 10000 TL ortalama reklam bedeli alıyoruz. Ancak yatırım maliyetlerimiz değişiklik gösterebildiğinden bayilik almak isteyen girişimcilerimizin bizimle iletişime geçerek kesin bilgileri almalarını öneriyoruz. 

Matematik Akademisi olarak sabırlı, amatör ruhlu profesyonel, işletmesini açtığı lokasyonda geniş bir çevreye sahip olan, tercihen başarılı bir iş geçmişi bulunan, eğitim sektörünün öneminin farkında olan, matematik öğretmeye hevesli kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Bayilik almak isteyen girişimcilerimizin bayilik talep formunu eksiksiz olarak doldurmasının ardından bayilik talebini marka merkezimiz tarafından değerlendirmeye alıyoruz. Yaptığımız değerlendirme sonucunda başvuru sahibi ile iletişime geçip detaylı bilgilendirme yapıyoruz. İşletmenin açılacağı lokasyon belirlenip tarafımıza bildirildikten sonra fizibilite çalışmasını yapıp ön onay veriyoruz. Tüm noktalarda anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Ardından mimari projelendirme ve resmi makamlara başvuru süreçlerini başlatıyoruz. 

Matematik Akademisi Bayilik Avantajları

Matematik Akademisi bayilik alan girişimcilerimiz sektöründe yenilikçi ve rakipsiz markamızın 22 yıllık know-how’undan yararlanabiliyorlar. Oldukça yüksek olan marka gücümüz ve güvenilirliğimiz sayesinde geniş kitlelere hizmet verme fırsatını elde edebiliyorlar. Eğitim sektöründe son derece hızlı büyüme potansiyeline sahip olan Matematik Akademisi yatırımcılarına kısa vadede yatırımlarını geri kazanma konusunda da avantaj sağlıyor. Kaliteli hizmetimizi düzenli olarak denetliyor ve bayilerimizin mümkün olan en iyi hizmeti sunması konusunda ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlıyoruz. Reklam ve tanıtım gücümüz sayesinde yeni faaliyete geçtiğimiz lokasyonlarda bile kısa sürede müşteri kitlemizi oluşturabiliyoruz. Profesyonel yönetim anlayışımız sayesine bayilerimizin başarılı birer ticari işletme haline dönüşmesine de katkı sağlıyoruz.

Markamız adı altında eğitim sektörüne adım atan girişimcilerimiz karşılaşmaları olası riskleri minimize edebiliyorlar. Bölgelerinde tek olan girişimcilerimiz kaliteli danışmanlık hizmetlerimizden, hizmet içi eğitim desteklerimizden, ulusal ve lokal reklam çalışmalarımızdan, sektörde farklılık yaratacak programlarımızdan yararlanabiliyorlar. Yürürlüğe koyduğumuz yeni projelerimizde de hak sahibi olabiliyor, marka merkezimizin onayı dahilinde yeni programlar ekleyebiliyorlar. 

Matematik Akademisi Bayilik Destekleri

Matematik Akademisi bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi ve fizibilite çalışmalarının yapılması konusunda destek oluyoruz. Personel alım sürecinde Matematik Akademisi bayilik alan girişimcimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyor, personel eğitimlerini uzman ekibimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Reklam ve tanıtım çalışmalarını marka merkezimiz tarafından yürütüyor ve işletmemizin açılış sürecini planlıyoruz. Bunun yanı sıra Matematik Akademisi bayilik alan girişimcilerimize personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, bölge koruması ve ortak reklam konularında da destek olmaya devam ediyoruz. 

MATEMATİK AKADEMİSİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR