1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. E-KURS MERKEZİ

E-KURS MERKEZİ

Yaşam Boyu Eğitim

Eğitim

 BAYİLİK BEDELİMİZE İNANAMIYACAKSINIZ BU KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN...İŞİNİZ HAZIR %80 KAR ORANI

e-Kurs Merkezi olarak 2019 yılında, Bursa’daki merkez ofisimizde online, yüz yüze ve kurumsal eğitim alanında uzman eğitmenler ile birlikte hazırlanmış kurs programları sunan bir eğitim kurumuyuz.
Üniversite işbirlikleri ile hazırladığımız online eğitimlerimizde siz değerli kursiyerlerimizin yaşam, kişisel ve mesleki alanlarda bilgi ve tecrübe birikimini artıracak birbirinden özel eğitimler sunmaktayız. 
Edinilen eğitimler sonunda tercihe göre Üniversite onaylı e-Devlet’te sorgulanabilir sertifika ya da uluslararası geçerli  sertifikalandırma yapılmaktadır.
Online Eğitimlerde , Mesleki alanda ve kişisel gelişim alanlarında 300+ videolu eğitimlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.Sunduğuz videolu eğitimlere ek olarak;2 Tam gün yüz yüze eğitim hakkı,Ayda bir canlı eğitim hakkı,Yazılı Materyal,Kişisel Eğitim Danışmanı ve Ömür Boyu Erişim gibi bizi diğer kurumlardan ayıran artılarımız ile her geçen gün biraz daha büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.Eğitimlerimizi Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek şekilde, yüksek çözünürlüklü videolarla, canlı yayın ve yüz yüze eğitim imkanlarıyla, kursiyerlerimizin eğitimlerden en iyi verimi alabileceği şekilde yeniliklere devam ediyoruz. Geldiğimiz noktadaki olumlu manzarada, binlerce insanın hayatına olumlu dokunuşlar yapmış olmanın eşsiz mutluluğunu yaşıyoruz. 
2021 yılında vermeye başladığımız bayilikler ile büyümeye devam ediyoruz. Bayiliklerimize verdiğimiz panel ile işlerini istedikleri yerden yapma fırsatını sunuyoruz.
Bayilere sunduğumuz Ücretsiz Websitesi ve Teknik destek ayrıcalıkları ile birçok eğitim ve sertifika programımızı keşfetmek, yeni bir iş mecrasına yelken açmak ister misiniz?
-Online olarak yapacağınız bu iş size yeni dönem iş fırsatını sunmaktadır.

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Sürücü Kursları
  3. Etüt Merkezleri

E-KURS MERKEZİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

E-KURS MERKEZİ Şartlar & Koşullar

  • Korkmazbey Mutfak Bayilik Şartları Bayilik almak isteyen girişimcilerin hizmet sektöründe deneyimli olması tercih ediliyor. İşletme standartlarının karşılanması, hijyenin maksimum seviyede tutulması ve hedef kitleye güler yüzlü hizmet sunulması markamızın önem verdiği şartlar arasında yer alıyor. Korkmazbey Mutfak bayilik almak isteyenlerden kısa süreliğine franchise isim bedeli talep etmiyor. Aylık cirodan pay almayan, royalty ödemesi talep etmeyen ve sunduğu desteklerle yatırımcıların başarısını teşvik eden Korkmazbey Mutfak bayilik yatırım tutarı; bulunan işletmenin metrekare cinsinden alanına göre 30 bin ila 50 bin TLarasında değişiyor. Firma bu bedelleri sağlayan girişimcilere işletmeyi anahtar teslim şekilde hazırlıyor. Standartları sağlayan bir dekorasyon yapılması adına firma her bayisi için işletme dekorasyonunu kendi ekibiyle gerçekleştiriyor. Korkmazbey Mutfak bayilikleri için gereken diğer bir şart ise lokasyon seçimi ile ilgili. Bulunacak işletmenin minimum 30 – 60 metrekarelik alana sahip olması firmanın talepleri arasında yer alıyor. Elbette işletmenin bulunduğu konumun kalabalık olması da gereksinimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Firmamız bayilerinden teminat bedeli istemiyor. Yapılan franchise sözleşmesinin bir süresi yok. Tüm bunlara ek olarak satış kotamızın bulunmaması da girişimcinin stresini azaltıyor. Eğitim, bölge koruması, reklam, pazarlama, yer seçimi gibi destekler de sunan marka işletme açıldıktan sonraki 15 gün içerisinde bayisine işi öğretmek amacıyla işletmenin yönetiminde aktif rol alıyor.

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör