E-Kurs Merkezi̇

Yaşam Boyu Eğitim

E-KURS MERKEZİ Bayilik Avantajı

- *
İskonto detayı belirtilmemiş.

E-KURS MERKEZİ Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

E-KURS MERKEZİ Bayilik Şartları

Gerekli Sermayeye Sahip Olunması

E-KURS MERKEZİ Bayilik Açıklaması

 BAYİLİK BEDELİMİZE İNANAMIYACAKSINIZ BU KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN...İŞİNİZ HAZIR %80 KAR ORANI

e-Kurs Merkezi olarak 2019 yılında, Bursa’daki merkez ofisimizde online, yüz yüze ve kurumsal eğitim alanında uzman eğitmenler ile birlikte hazırlanmış kurs programları sunan bir eğitim kurumuyuz.
Üniversite işbirlikleri ile hazırladığımız online eğitimlerimizde siz değerli kursiyerlerimizin yaşam, kişisel ve mesleki alanlarda bilgi ve tecrübe birikimini artıracak birbirinden özel eğitimler sunmaktayız. 
Edinilen eğitimler sonunda tercihe göre Üniversite onaylı e-Devlet’te sorgulanabilir sertifika ya da uluslararası geçerli  sertifikalandırma yapılmaktadır.
Online Eğitimlerde , Mesleki alanda ve kişisel gelişim alanlarında 300+ videolu eğitimlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.Sunduğuz videolu eğitimlere ek olarak;2 Tam gün yüz yüze eğitim hakkı,Ayda bir canlı eğitim hakkı,Yazılı Materyal,Kişisel Eğitim Danışmanı ve Ömür Boyu Erişim gibi bizi diğer kurumlardan ayıran artılarımız ile her geçen gün biraz daha büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.Eğitimlerimizi Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek şekilde, yüksek çözünürlüklü videolarla, canlı yayın ve yüz yüze eğitim imkanlarıyla, kursiyerlerimizin eğitimlerden en iyi verimi alabileceği şekilde yeniliklere devam ediyoruz. Geldiğimiz noktadaki olumlu manzarada, binlerce insanın hayatına olumlu dokunuşlar yapmış olmanın eşsiz mutluluğunu yaşıyoruz. 
2021 yılında vermeye başladığımız bayilikler ile büyümeye devam ediyoruz. Bayiliklerimize verdiğimiz panel ile işlerini istedikleri yerden yapma fırsatını sunuyoruz.
Bayilere sunduğumuz Ücretsiz Websitesi ve Teknik destek ayrıcalıkları ile birçok eğitim ve sertifika programımızı keşfetmek, yeni bir iş mecrasına yelken açmak ister misiniz?
-Online olarak yapacağınız bu iş size yeni dönem iş fırsatını sunmaktadır.

E-KURS MERKEZİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç