Mobi̇lkask Teknoloji̇ Mağazasi A.ş

Mobilkask Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Kasko Firmasıdır.

MOBİLKASK TEKNOLOJİ MAĞAZASI A.Ş Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MOBİLKASK TEKNOLOJİ MAĞAZASI A.Ş Bayilik Şartları

Türkiye Vatandaşı Olmak
Okur - Yazar - Bilgisayar Kullanabilir Olmak
Yönetici Ve Esnaf Ahlakına Sahip Olmak
Mağaza M2 Göre Sizden İstenen Teminatı Sağlamanız

MOBİLKASK TEKNOLOJİ MAĞAZASI A.Ş Bayilik Açıklaması

Mobil Kask Bayilik Hakkında Açıklama : 2014 Yılında kurulan MobilKask A.ş, kurulduğu ilk günden itibaren uygun fiyata yüksek kaliteyi müşterilerine sunmakta. Bugünlerde Mobil Kasko hizmeti sağlayan bir çok kuruluş bulunmakta. fakat başarı tesadüf değildir. MobilKask için müşteri memnuniyeti her zaman ilk plandadır. MobilKask Hizmet Paketlerini, bayilerin ve müşterilerin talepleri üzerine MobilKask 3 yıl Uzatılmış Garanti ve Kasko Hizmet Paketleri takip etmiştir.  

Mobil Kask Bayilik ve Bayilik Başvurusu MobilKask Cep Telefonlarının ‘Yüksek Voltaj, Kırılma, Kapkaç, Sıvı Teması, çarpma, Hırsızlık, Gasp ve doğal Afetler‘ gibi garanti dışı kalan kullanıcı hatalarına giren cihazları 1 yıl teminat altına alıp hizmet vermektedir. MobilKask her marka model, faturalı telefonlara, sıfır telefonlara, aynı zamanda yurt dışından getirilmiş telefonlar, bununla birlikte televizyon, tablet, bilgisayar, laptop benzeri ürünlere de Kasko sağlamakta.

MobilKask cep telefonunuzu Yüksek Voltaj, Kırılma, Kapkaç, Sıvı Teması, çarpma, Hırsızlık, Gasp ve natürel Afetler bu gibi risklere karşı güvence altına alır. Bu hizmetlerin yanında ek şekilde müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, bu gibi hizmetler verir. Klasik Cep Telefonu Bayisi açmak yerine farklı birşeyler yapmak isteyebilirsiniz. 

MobilKask bayilik bedeli olmadan sadece dekorasyon masrafı ile bayiliğinizi hemen kurabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından mağazanızı biz kuralım. Mağaza bayiliğinin en büyük avantajı bölgenizdeki diğer küçük bayilerden kazanç sağlamanıza imkan tanımasıdır. 

Peki Nasıl Olacak ?

 Hiç ücret ödemeden bölgenizdeki pazarlama ağınızı biz kuralım, mevcut cep telefoncu bayilerimizi sizin Alt Bayiniz yapalım, bayileriniz kazandıkça sizde kazanmaya başlayın. Sahadaki iş takibini personellerimiz sağlacaklar, sizin şubeniz Ana Bayi olduğu için bölgedeki personellerimiz her sabah sizin komutunuzla iş takıbıne başlayacak, günün raporunu hergün size ileteceklerdir.

Mobil Kask Bayilik Ürünleri

  • Cep Telefonu Kasko
  • Bilgisayar Kasko
  • Tablet Kasko
  • Fotograf Makinesi
  • Laptop Kasko
  • Lcd Tv Kasko

TEKNOLOJİ ADINA NE ÜRÜN ARIYORSAN VADELİ ELDEN TAKSİTLİ MOBİLKASK MAĞAZASINDA !

Mobil Kask Bayilik Başvurusu

Mobil Kask Bayilik, Mobil Kask Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numarasından firma ile irtibat kurabilirler.

 

 

Birisi size Teknoloji Mağazası açtığını söylerse doğrudur :)

Her zaman bir adım önde olacaksınız.

TEKNOLOJİ UZMANI MOBİLKASK İLE ANI YAKALA :) 

MobilKASK:)   

Her zaman bir adım ÖNDE:)

Ailemize davetlisin maddi durumun olmasada başvuru yapabilirsin, 1000 şubem için çalışmak istersen birçok yöneticiye ihtiyacım var, Yani sana; hadi aramıza katıl !

Başvuru butonuna sayfada ulaşamazsan !

Google'ye "en iyi cep telefonu kasko firması" yaz bizi gösterir sana, Kaybolma   MOBİLKASK   ile Anı Yakala :)

 

MOBİLKASK TEKNOLOJİ MAĞAZASI A.Ş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç