1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri
  3. Ejderha Noktası

Ejderha Noktası

Eğlenceyi ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı hedefleyen marka ülke genelinde bayilikler veriyor.

Perakende Zincirleri

25000 ₺

Ejderha Noktası Bayilik     

Ejderha Noktası olarak yediden yetmişe herkesin severek tükettiği dondurmanın çok farklı bir şeklini tüketicilerimize sunuyoruz. Azot ile soğutularak yapılan renkli cipsleri bardaklarda servis ediyor ve müşterilerimize ürünlerimizi tüketirken de bir görsel şölen vadediyoruz. 2016 yılından bu yana ülkemiz pazarına giren bu dondurma ve atıştırmalık çeşidinin gördüğü ilgi her geçen gün artmaya ve gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz için de karlı bir iş fırsatı olmaya devam ediyor. Ürünlerimizde kullandığımız azot aynı zamanda atmosferin % 78’ini de oluşturan bir gaz olup gıda sektöründe farklı alanlarda yoğun bir şekilde kullanılıyor. Sıvı haldeyken oldukça soğuk olan azot bu özelliği nedeni ile güvenilir bir soğutucu ve dondurucu olarak kullanıldığı gibi kimyasal reaksiyona girmemesi nedeniyle de tercih ediliyor. İnsan sağlığı açısından hiçbir zararı olmayan azotla ilgili olarak dikkat edilmesi gereken konunun, sıvı azotun servis yapılmadan önce yemekten ya da içecekten tamamen buharlaştırılması gerektiği olduğu biliniyor. Hazırlama ve servis aşamasında bu basit kurallara uyulduğu takdirde azot yiyeceklerin ve içeceklerin hazırlanmasında güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Ejderha Noktası Bayilik Şartları

Ejderha Noktası bayilik alan girişimcilerimiz markamızın internet sitesi aracılığı ile bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Stant kurulumu için bayilerimizden bir ön ödeme alıyoruz. Standın kurulumunun ardından kalan ücreti tahsil ediyoruz. Bu ücretli vadeye bölemiyoruz. Bununla birlikte yaptığımız tüm işlemleri faturalandırıyoruz. İş fikrimizin hayata geçirilmesi için gerekli olan demirbaşlarımız yüksek maliyetlerde olmadığı gibi bizim tarafımızdan karşılanması sayesinde bayilerimize büyük bir avantaj sağlıyoruz. Bayilerimizin karlılığını artırmaları için alışveriş merkezlerini, gençlerin ve çocukların yoğun olduğu mekanları, işlek caddeleri tercih etmelerini öneriyoruz. Bayilerimiz yatırımlarını 1 - 3 ay içerisinde geri kazanırken kendilerinin gelirlerinden de pay talep etmiyoruz. 

Ejderha Noktası Bayilik Avantajları

Ejderha Noktası bayilik alan girişimcilerimiz dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de en sevilen gıdalardan biri olan dondurmanın büyük satış potansiyeli sayesinde yüksek satış rakamlarına erişebiliyorlar. Ayrıca markamız ürünlerinin hem lezzetli hem de son derece eğlenceli oluşu sayesinde müşteri kitlelerini buna bağlı olarak da satışlarını artırabiliyorlar. Üstelik yatırım maliyetlerimizin düşük karlılık oranlarımızın ise yüksek olması sayesinde karlılığı yüksek bir iş sahibi olarak eğlence ve gıda sektöründe giderek artan paydan kendi paylarına düşeni alabiliyorlar. Ejderha Noktası olarak sektördeki diğer firmalara oranla ürünlerimizi çok daha uygun fiyatlara sunuyor ve bayilerimizin hızlı bir şekilde kar edebilmesi için fiyatlarımızı mümkün olan en alt seviyede tutmaya çalışıyoruz. 

Ejderha Noktası Bayilik Destekleri

Ejderha Noktası bayilik alan girişimcilerimize markamızın tasarımcılarının hazırlamış olduğu görseller ile müşterilerinin dikkatini çekme, kalitemizin ve lezzetimizin de etkisi ile satışlarının devamlılığını sağlama imkanını sunuyoruz. Markamızın sosyal medya uzmanları sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz de sosyal medyada aktif kalabiliyor ve müşterilerinin kampanyalarımız ile etkinliklerimiz ile ilgili bilgi sahibi olması avantajından yararlanabiliyorlar. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra teknik ekibimiz aracılığı ile bayilerimize ve personellerine ihtiyaç duydukları eğitimleri veriyor ve kendilerine her konuda destek sağlıyoruz. Kurulumunu yaptığımız cihazların bakımlarını periyodik olarak yapıyoruz. 

 

  1. Stand Bayilikleri
  2. Spor Salonları

Ejderha Noktası Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ejderha Noktası Şartlar & Koşullar

Ejderha Noktası Fotoğraflar

Perakende Zincirleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör