İşler Kitab Evi

İşler Kitab Evi Bayilik Açıklaması

İşler Kitab Evi Bayilik

İşler Kitab Evi Bayilik Hakkında : İşler Kitabevleri 1989 yılında Ankara’da tüccar bir ailede yetişmiş iki kardeş tarafından kuruldu. Türkiye geneli 2000’den fazla kitapçı ve kırtasiyecinin toptan ders kitabı ve kaynak kitabı ihtiyacını karşılamaya başladı. Devlet, ders kitaplarını ücretsiz vermeye başlayınca sadece yardımcı kaynaklara odaklandı. Müşteri memnuniyetine, sıcak ilgiye, piyasada bulunan tüm ürünleri bulundurmasıyla ilgi odağı haline geldi. Şartsız iade garantisi sunan İşler Kitabevleri sınavlara hazırlanan öğrencilerin ilk başvurduğu merkeze dönüştü. 

İşler Kitab Evi Bayilik ve Bayilik Başvurusu Müşterilerine farklılıkları yaşatmak amacıyla özverili çalışanları sayesinde tüm şehirlerde şu- beleşmeye yöneldi. Zincir kurumların gelişmesine paralel olarak aynı zamanda perakende zincirine yöneldi. Şu an Ankara’da Sınav Kitaplarına yönelik Toptan merkezi ve 7 perakende şubesi ve Kültür kitaplarında 1 toptan 4 Perakende, Afyon, Antalya, Bursa, Çorum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri’de 3 Şube, Kocaeli, Kırıkkale, Manisa, Sivas ve İstanbul’da 7 Şube olmak üzere perakende şubeleriyle herkese kazandırmaya devam ediyor. İşler Dağıtım; Türkiye çapında sahip olduğu geniş dağıtım olanaklarının avantajlarını bayileri ile paylaşarak, kitap tedarik ve satış konusunda hızlı ve etkin çözümler sağlamaktadır.

İşler Kitab Evi Markalar

1. Akademi Denizi Yayınları

2. Apotemi Yayınları

3. Doğruşık Yayınları

4. İşleyen Zeka Yayınları

5. Seçkin Eğitim Teknikleri (SET) Yayınları

6. Simya Yayınları

7. Tekinay Yayınları

8. Yayın Denizi Yayınları 

Başvuru ve Değerlendirme Tarafımıza; gerek internet sitemizden, gerekse bizzat yapılan bayilik başvurularını alan hakimiyeti ve tahmini satış baremleri dikkate alınarak değerlendirmekteyiz. Bu sayede aynı alım kanallarına birden fazla bayi ataması yapmayarak, bayilerimizin satış kapasitelerini korumalarını sağlamayı görev bilmekteyiz. 

Neden İşler Bayisi Olmalısınız?

  • Hızlı sipariş alımı
  • Hızlı ve özenli paketleme
  • Türkiye çapında yaygın dağıtım ağı
  • Bir çok kargo firması ile özel anlaşmalı gönderi iletimi ve alımı
  • Belirli raiçler üzerinde alımlara ücretsiz kargo hizmeti

İşler Kitab Evi Bayilik Başvurusu

İşler Kitab Evi Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler veya yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten İşler Kitab Evi Bayilik Başvuru Formu tıklayarak İşler Kitab Evi Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. İşler Kitab Evi Bayilik, İşler Kitab Evi Bayilik Şartları ve İşler Kitab Evi Bayilik Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

İşler Kitab Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR