12. BAYİM OLUR MUSUN FUARI 2014 21 EYLÜL’DE KAPILARINI KAPATIYOR

Son Güncellenme: Sun May 2024 05:07

Franchising alanında  ülkemizin ilk ve tek fuarı olan "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı" bugün (18 Eylül Perşembe) Yeşilköy CNR Expo'da 12.

12. BAYİM OLUR MUSUN FUARI 2014 21 EYLÜL’DE KAPILARINI KAPATIYOR
İlyas Özkurt user

BAYİLİK VEREN MARKALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Franchising alanında  ülkemizin ilk ve tek fuarı olan "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı" bugün (18 Eylül Perşembe) Yeşilköy CNR Expo'da 12. kez kapılarını açtı. "Markanı Seç, İşini Kur" sloganıyla 18-21 Eylül tarihleri arasında ziyarete açık kalacak olan fuara 300'ü yerli, 50'si yabancı olmak üzere 350 marka katılıyor. Her yıl giderek artan bir ilgiyle karşılanan uluslararası düzeydeki fuara, başta Türkiye olmak üzere; Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Ortadoğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerden yaklaşık 35 bin ziyaretçi ve yatırımcının katılması bekleniyor.

12. BAYİM OLUR MUSUN FRANCHISING FUARI 18-21 EYLÜL

Franchising alanında ülkemizin ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı Yeşilköy CNR Expo'da 12. kez kapılarını açtı. Fuara 300'ü yerli 50'si yabancı olmak üzere 350 marka katılıyor.

12. BAYİM OLUR MUSUN FUARI 2014 21 EYLÜL’DE KAPILARINI KAPATIYOR12. BAYİM OLUR MUSUN FUARI 2014 21 EYLÜL’DE KAPILARINI KAPATIYOR

Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, UFRAD(Ulusal Franchising Derneği) işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda düzenlenen '12. Bayim Olur musun Franchising Fuarı'na, her sektörden 350 yerli ve yabacı firma katılıyor. CNR Fuar Merkezi’nde 2. ve 4. Hall'lerde yaklaşık 22.000m2 alanda gerçekleştirilen fuara, başta Ortadoğu, Balkanlar ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinden yatırımcılar katılıyor.

Fuarın açılışında konuşan Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, her geçen yıl artan bir ilgiye sahip olan fuarın, bu yıl da kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar ve markasını büyeterek zincir haline gelmek isteyenler için kılavuz niteliğinde olacağını söyledi.

"Reel sektöre katkıda bulunuyoruz"

Aycan Helvacıoğlu, fuarın, ülke ekonomisinin gelişimi konusunda önemli bir misyon üstlendiğinin altını çizerek, "Markalarla girişimcileri buluşturarak reel sektöre önemli bir katkı sağlıyoruz. Bu yıl da 300'ü yerli 50'si yabancı olmak üzere 350 markanın katıldığı fuar, pek çok yenilik ve sürprizlerle 4 gün süresince ziyaretçilere açık olacak. Fuara bu yıl 30.000'in üzerinde ziyaretçi ve yatırımcı bekliyoruz" dedi.

Aydın: Dünyanın 4'üncü büyük fuarı

UFRAD(Ulusal Franchising Derneği) Başkanı Dr. Mustafa Aydın ise Bayim Olur musun Fuarı'nın Franchising alanında dünyanın 4. büyük fuarı olduğunu vurgulayarak,  şunları söyledi: "Bayim Olur musun Fuarı, Türkiye'yi markalaştırma adına elbirliğiyle, güçbirliğiyle gerçekleştirilen bir fuardır. Eğer markanız yok ise  yarından sonra yoksunuz demektir. Dolayısıyla bu fuar markalaşma ve uluslar arası pazarlara açılma adına önemli bir görevi yerine getiriyor. Bir ülkeyi işgal etmek için tanklarınızı, toplarınızı göndermeye gerek yok, markalarınızı gönderin yeter. Markalaşmanın yolu ise bu tür fuarlardan geçiyor.” UFRAD Başkanı Mustafa Aydın, günümüzde 100'ün üzerinde Türk markasının uluslararası pazarlarda ülkemizi temsil ettiğini belirterek, ekonomik kalkınma için yeni markalara ihtiyaç olduğununu da sözlerine ekledi.

Yapılan konuşmaların ardından; TC Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Halis Kaya, Francorp Group Başkanı Imad Charafeddine ve UFRAD Başkanı Mustafa Aydın tarafından kurdele kesilerek fuarın açılışı yapıldı.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler