Tekno Çalışanlara Ek Gelir Sağlayacak Bayilik Veriyor

Son Güncellenme: Mon Mar 2024 08:37

Tekno Bayilik Hakkında : TEMEL DEĞERLERİMİZ… MÜŞTERİ ANLAYIŞI : Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ i

Tekno Çalışanlara Ek Gelir Sağlayacak Bayilik Veriyor
İlyas Özkurt user

Tekno Bayilik

Tekno Bayilik Hakkında : TEMEL DEĞERLERİMİZ… MÜŞTERİ ANLAYIŞI : Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak. 

TAKIM ÇALIŞMASI : Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM : Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Tekno Çalışanlara Ek Gelir Sağlayacak Bayilik VeriyorTekno Çalışanlara Ek Gelir Sağlayacak Bayilik Veriyor

FİRMA İSMİ: TEKNO BAYİ
BAYİLİK KATEGORİSİ: KONTÖR
KURULUŞ YILI: 2010
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1000
Tekno Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Sizde iş yerinizde ek kazanç elde etmek istiyorsanız. Hemen Sitesi üzerinden bayilik başvuru yapınız. Ayrıca Sitemiz üzerinden fatura tahsilatı da yapabilirsiniz.
BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler