Sorabula

Sorabula.com Sitesi Işletmeleriniz Ile Müşterileriniz Arasındaki Bağlantının Arttırılması Baz Alınarak Kurulmuş Geliştirici Bir Sosyal Platformdur.

Sorabula Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Sorabula Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sorabula Bayilik Şartları

Sorabula.com'un Bayilik Alınan Konumda Satış Ve Pazarlama Faaliyetlerini Yürütebilecek Güvenilir İş Ortakları Arıyoruz.
Kurumsal üyelik Yıllık 150tl+ Kdv'dir. Günlük Ortalama 5 Kurumsal üyelik İstiyoruz.
Haftanın En Az 5 Günü, 30 Saat Pazarlama Faaliyetlerinin Yürütlemesini İstiyoruz.

Sorabula Bayilik Açıklaması

  • Sorabula.com sitesi işletmeleriniz ile müşterileriniz arasındaki bağlantının arttırılması baz alınarak kurulmuş geliştirici bir sosyal platformdur.
  • Sorabula.com, işletmelerinizin lokasyonunun Google’da üst sıralarda görüntülenebilmesi fırsatını sunar. Kullanıcılarımız tarafından işletmelerinize yönelik yorum ve puanlamalar ilelokasyonunuzun günde ne kadar etkileşim aldığını,hangi kullanıcı kitlesi tarafından ne zaman görüntülendiğini incelemenizi ve eş zamanlı olarak etkileşim halinde olmanızı sağlar. Menüleriniz, etkinlik ve duyurularınızın kullanıcılarımıza güncel bir şekilde duyurulması ve içeriklerinin tanıtılması; işletmenizin konseptini açıklayan fotoğraflarınızın ve çalışma saatlerinizin, adresinizin, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcılarımız ile paylaşılmasına olanak tanır. Aynı zamanda İstek/Şikayet/Öneri Kutusu ile kullanıcılarımız tarafından talep edilen, beğenilen yahut geliştirilmesi gereken eksiklerinizin en kısa sürede farkına varılması ve geliştirilmesi açısından işletmeniz üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacaktır.
  • Sorabula.com sitesi ile kullanıcılarımız, işletmelerinizin harita üzerinden belirlenmiş konumu ile yol tarifi alıp kolayca ulaşabileceklerdir.
  • Sorabula.com teknik anlamda da yükünüzü hafifleterek Google aracılığı ile görüntülenebilecek bir web site sayfası oluşturmanızı sağlar.
  • Sorabula.com hem işletmecilerimiz hem de müşterilerimiz adına memnuniyet odaklı bir platform olmayı hedeflemektedir.
  • Online Rezervasyon sistemi ile günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir sistem içerisinde siz işletmeniz ve müşterileriniz ile ilgilenirken vaktinizden de kazanç sağlayacaksınız. Kullanıcılarımıza sağlayacağımız kolaylık, işletmenizin tercih edilebilirliğini fazlasıyla arttıracaktır.
  • Online Sipariş sistemi ile müşterileriniz, çalışma saatlerinizi ve menülerinizi görebildikleri sayfanızdan diledikleri gibi kolaylıkla sipariş isteyebileceklerdir.
  • Sorabula.com iOS ve ANDROİD uygulamalarımız sayesinde tüm kullanıcılarımızın her an, her yerde ulaşabilecekleri bir platform olacaktır.

9 Ay'da 710 Kurumsal Üye ile anlaşma sağlanmıştır.

Sorabula Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR