Mobi Applic

Mobi Applic, Dünya Genelindeki Bayileri Ile Çalışma Politikasını Yürütmektedir. Türkiye Pazarına Da Bayi Ağı Politikası Ile Girmektedir.

Mobi Applic Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* 1.000 TL 2.000 TL ve 3.500 TL

Mobi Applic Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mobi Applic Bayilik Şartları

İşletme Çevresi Geniş Olmalıdır.
Bilgisayar Kullanmayı Biliyor Olmalıdır.
Dürüst Ve Ahlaklı Ticareti Benimsemelidir.

Mobi Applic Bayilik Açıklaması

Bilgisayar kullanmayı bilen her kesin 1 saat gibi kısa bir sürede profesyonel Mobil Uygulamalar yapabileceği 4 dilde hizmet veren bir sistemdir.

Sistemin kaliteli olmasının yanı sıra dünyanın en ucuz mobil uygulamasıdır. Faka bayiler müşterilerinde fiyat politikası konusunda serbesttir.

 

ÖDEMELİ BAYİLİK SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Ön ödemeli bayilik sistemine giriş ücreti 1.000 TL dir. Sisteme dahil olan her bayi için 2 adet mobil uygulama hediye ediyoruz.

Bu 2 mobil uygulamadan her hangi bir ücret talep edilmeyecek. Bundan sonraki yapacağı mobil uygulamalarda %20 indirim uygulanacaktır.

Bayi fiyat politikasını kendisi belirleyebilir. Bayilik sistemine uygulamayı eklemeden önce bayi uygulamayı satın almalıdır.

Bütün bayilerimizin yapmış olduğu uygulamaları ekstra ücret talep etmeden IOS ve ANDROID mağazalarında yayınlıyoruz.

Bayimize çalışma süresi boyunca bütün desteği veriyoruz. Bayi, Bayilikten çıktığı durumda müşterilerine tarafımızda hizmet verilmeye devam edilmektedir.

 

PLATINUM BAYİLİK SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Platınum bayilik sistemine giriş ücreti 2.000 TL dir. Sisteme dahil olan her bayi için 4 adet mobil uygulama hediye ediyoruz.

Bu 4 mobil uygulamadan her hangi bir ücret talep edilmeyecek. Bundan sonraki yapacağı mobil uygulamalarda %40 indirim uygulanacaktır.

Bayi fiyat politikasını kendisi belirleyebilir. Bayi istediği kadar uygulama talep edebilir. Bayilerin yaptığı mobil uygulamalar,

yayınlanmadan önce %40 indirimli ücretleri alınır. Bütün bayilerimizin yapmış olduğu uygulamaları ekstra ücret talep etmeden IOS ve ANDROID mağazalarında yayınlıyoruz.

Bayimize çalışma süresi boyunca bütün desteği veriyoruz. Bayi, Bayilikten çıktığı durumda müşterilerine tarafımızdan hizmet verilmeye devam edilmektedir.

 

FULL BAYİLİK SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ
Full bayilik sistemine giriş ücreti 3.500 TL dir. Bayi bölgesinde kendi alt bayilerini oluşturabilir. Bayi'nin tam bölge koruması sağlanır.

Bayi müşterilerine ürün tahsilatı için sanal pos uygulamamızı kullandırabilir. Bayi yapacağı her mobil uygulamalarda %75 indirim uygulanacaktır.

Bayi fiyat politikasını kendisi belirleyebilir. Bayi istediği kadar uygulama talep edebilir. Bayilerin yaptığı mobil uygulamalar, yayınlanmadan önce %75 indirimli ücretleri alınır.

Bütün bayilerimizin yapmış olduğu uygulamaları ekstra ücret talep etmeden IOS ve ANDROID mağazalarında yayınlıyoruz.

Bayimize çalışma süresi boyunca bütün desteği veriyoruz. Bayi, Bayilikten çıktığı durumda müşterilerine tarafımızdan hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Mobi Applic Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR