1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Keyplus Donanım

Keyplus Donanım

Keyplus olarak bizler sektör farketmeksizin, üretim ya da satış yapan firmalara, sürdürülebilirlik sağlayabilmeleri adına birçok yardımcı yazılım modülleri geliştirmekte ve hizmet desteği sağlamaktayız.

Elektronik ve Teknoloji

Keyplus için başarının zemini, bünyesinde bulunan tüm iş ortakları ile beraber müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.
Keyplus'ın İş Ortağı olan firmalar kapsamlı bir program ile yazılım, danışmanlık ve satış gibi konularda iş birlikleri yapmakta olup
müşteri memnuniyeti için ortak fikirde hareket etmektedir.

Tüm Türkiye'de oluşturmak istediğimiz yapı ile hizmet ve çözümlerimizi, uzman ekiplerimiz ve iş ortaklarımızla müşterilerimize sunuyor kazançlı operasyonlara imza atıyoruz.
İş  ortaklarımızla, bünyemizde bulunan ürünlerimizin tanıtılması, ilgili hizmetlerin sunulması için tecrübe ve danışmanlık hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Güçlü iş birliği bağları oluşturarak İş Ortaklarımızın başarılarını destekliyoruz. Bunların yanı sıra İş ortaklarımız ile gelir paylaşımı konusunda da güçlü bir iş birliği içerisindeyiz. 
Bünyemizde bulunan İş Ortaklarımız ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için hizmet vermekteyiz. Bu amaçla ortak bir vizyonda buluşarak, profesyonel bir bağ ile çözüm ve hizmetlerimizi pazarlamakta olup, mevcut projelerimizi sürekli geliştiriyoruz.

  1. Sektörel Yazılımlar
  2. Domain ve Hosting
  3. 3D Yazıcı

Keyplus Donanım Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Keyplus Donanım Şartlar & Koşullar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör