Keyplus Donanım

Keyplus Olarak Bizler Sektör Farketmeksizin, Üretim Ya Da Satış Yapan Firmalara, Sürdürülebilirlik Sağlayabilmeleri Adına Birçok Yardımcı Yazılım Modülleri Geliştirmekte Ve Hizmet Desteği..

Keyplus Donanım Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Keyplus Donanım Bayilik Şartları

Bilişim Sektörüne Hakim Olmak.
Ürünler Hakkında Düzenlenecek Olan Eğitimlere Katılım.
Saha Satış Veya Telefon İle Satış Tecrübesi Olan.

Keyplus Donanım Bayilik Açıklaması

Keyplus için başarının zemini, bünyesinde bulunan tüm iş ortakları ile beraber müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.
Keyplus'ın İş Ortağı olan firmalar kapsamlı bir program ile yazılım, danışmanlık ve satış gibi konularda iş birlikleri yapmakta olup
müşteri memnuniyeti için ortak fikirde hareket etmektedir.

Tüm Türkiye'de oluşturmak istediğimiz yapı ile hizmet ve çözümlerimizi, uzman ekiplerimiz ve iş ortaklarımızla müşterilerimize sunuyor kazançlı operasyonlara imza atıyoruz.
İş  ortaklarımızla, bünyemizde bulunan ürünlerimizin tanıtılması, ilgili hizmetlerin sunulması için tecrübe ve danışmanlık hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Güçlü iş birliği bağları oluşturarak İş Ortaklarımızın başarılarını destekliyoruz. Bunların yanı sıra İş ortaklarımız ile gelir paylaşımı konusunda da güçlü bir iş birliği içerisindeyiz. 
Bünyemizde bulunan İş Ortaklarımız ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için hizmet vermekteyiz. Bu amaçla ortak bir vizyonda buluşarak, profesyonel bir bağ ile çözüm ve hizmetlerimizi pazarlamakta olup, mevcut projelerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Keyplus Donanım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç