Domain ve hosting bayilik

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Domain ve hosting bayilik

Bayilik veren domain ve hosting firmaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Domain ve hosting bayilik başvurusu için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Domain ve hosting bayilik” sektöründe 1 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Vodeka Tech

Vodeka Tech

Vodeka Tech bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Vodeka Tech bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

İnternet sitesi olmayan firma, işletme ve hatta kurum kalmadı desek yeridir. Dijital pazarlama faaliyetlerinin başarısı ve yeni nesil tüketicilerin internete bağımlı hale gelmesi web sitesi olmayan firmaların da bir an önce web sitesi yaptırmak istemesine neden oluyor. Dolayısıyla web tasarım ile ilgilenen kişiler ve firmalar kendilerine iletilen taleplerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bir web sitesinin açılabilmesi için bir alan adının alınması ve web sitesinin hosting adı verilen sunucularda saklanması gerekiyor. Web sitesi tasarımı talepleri artınca domain ve hosting ihtiyaçları da yükseliyor.

Domain bayiliği ve hosting bayiliği dijital dünyanın sunduğu girişimcilik fikirleri arasında yer alıyor. Çoğunlukla web sitesi tasarımı yapan firmalar ya da kişiler tarafından alınan domain ve hosting bayilikleri sayesinde tasarlanan web sitesinden daha fazla para kazanılabiliyor. Düzenli olarak alan adı ve hosting hizmeti talep edenlerin düşünebilecekleri domain ve hosting bayilikleri sayesinde web tasarımcılar kendi web sitelerinin üzerinden alan adı satışı yapabiliyor. Domainlerin fiyatları değiştirilebiliyor, siparişler kontrol edilebiliyor, müşteriler için de bayilik hesabı açılarak kazanç elde edilebiliyor.

Domain ve Hosting Bayilikleri Veren Firmalar

Domain ve hosting bayilikleri almak isteyen girişimciler bayilik veren domain ve hosting firmaları ile iletişime geçebilirler. Genellikle yatırım bütçesine gerek duyulmayan ya da çok cüzi bir miktarda sistem girişi bedeli alınan domain ve hosting bayilikleri; bayinin kendi web sitesini ne kadar üst sıralara çıkardığı ile bağlantılı olarak gelir getirebiliyor. Domainleri ve hosting hizmetini daha uygun bir şekilde alan girişimciler satış stratejilerine bağlı olarak müşterilerine daha uygun fiyatlar sunabiliyor, böylece daha fazla proje alıp sürümden de kazanabiliyor.

Siz de teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmak istemiyor ve dijital dünyada yatırımlarınızla var olmak istiyorsanız Bayilik Listesi platformunda yer alan domain ve hosting bayilikleri arasından seçim yapabilir; sizin için en uygun bayilik tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Domain ve hosting bayilikleri alarak kendi müşterilerinize daha uygun fiyatlı hizmetler sunabilir; aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz rakipler arasında farkınızı ortaya koyabilirsiniz.