Vodeka Tech

Vodeka Tech Bayilik Açıklaması

Vodeka Tech Bayilik

Vodeka Tech Bayilik Hakkında : Şirketimiz kablosuz App üzerinden erişim sağlanabilen Akıllı Bina Sistemleri Türkiye Distribütörüdür. Viyana merkezli bir Türk şirketiyiz. Türkiye geneli bayilikler verilecektir Vodeka birlikte çalışacağı partnerler aramaktadır. 

 Vodeka Tech Akıllı Bina Sistemleri Bayilik ve Şartları Teknolojinin ve tüketici ihtiyacının sürekli arttığı 21. yüzyılda dünya ve Türkiye genelinde insan yaşamını rahatlatan,kolaylaştıran,zamandan ve kullanılan enerjiden tasarruf sağlamak her ev ve bireyleri için maddi açıdan mümkün olmamaktadır. En azından şimdiye kadar böyleydi! Teknolojinin sunmuş olduğu bu fırsatlardan yararlanmak belirli bir kesime mahsusken; Biz VODEKA Smart Technology şirketi olarak, her ev ve işyerlerinde kiracıların dahi kullanabileceği Kablosuz Akıllı Bina Sistemlerini Türkiyede her kesimin faydalanabilmesi için kararlılıkla bu yola çıktık ve azimle çalışıyoruz.

 FİRMA İSMİ: VODEKA-TECH GmbH. 

BAYİLİK KATEGORİSİ:ELEKTRONİK 

KURULUŞ YILI: 2009 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Vodeka Tech Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Halihazırda firma olmanız gerekmektedir. Satış sonrası teknik destek verebilmeniz gerekmektedir. Anlaşma sağlamamız durumunda ürün alımı yapmanız yeterli olacaktır. İsim hakkı gibi ekstra ücretler istenmeyecektir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Vodeka Tech Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR