Sektörel yazılım bayiliği

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Sektörel yazılım bayiliği

Bayilik veren sektörel yazılım firmaları tarafından girilen bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Sektören yazılım bayiliği için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Sektörel yazılım bayiliği” sektöründe 101 adet bayilik ilanı bulunuyor.
BilgiKurumsal

BilgiKurumsal

2012 yılında kurulan BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir.

OXO Creative

OXO Creative

OXO Creative, 2013 yılından bugüne Kayseri'de hizmet veren bir dijital pazarlama ve reklam ajansıdır. Kendi geliştirdiği OXO Site yazılımının satışına ağırlık veren firmamızın şu anda Türkiye genelinde yüzlerce müşterisi bulunmaktadır.

WEBMESKEN DİJİTAL SİSTEM

WEBMESKEN DİJİTAL SİSTEM

İŞLERİ KOLAYLAŞTIRIR.

BirFatura

BirFatura

Hızlı, Kolay, Güvenli Faturalama Sistemi

SATKAPI

SATKAPI

Satmak istersen Sat Kapı' da Kolaylık Var...

LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemi yazılımı

LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemi yazılımı

LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Otomasyonu, gerek yıkama şirketleri gerekse yıkama ekibi bulunduran restaurant, AVM, sinema, cafe, rezidans, iş merkezi gibi hizmet işletmeleri icin yıkama hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlamanın en doğru yoludur.

DriveMining 1.000.000 ₺

DriveMining

Geleceğin Parçası Ol

Kripto Satış Dükkanı Bayiliği (MO Wallet)

Kripto Satış Dükkanı Bayiliği (MO Wallet)

Mevcut İşletmenize Ek Gelir Fırsatı, Kolayca Kripto AL - SAT

PARK ENTEGRASYON

PARK ENTEGRASYON

E-ŞİRKET

Asay Finans Yazılım Kozmetik Ayten SOYTAN 10.000 ₺

Asay Finans Yazılım Kozmetik Ayten SOYTAN

Firmamız 2015 yılından bu yana yazılım sektöründe distribütörü olduğu ürünlerin bayi çalışmasını yürütmektedir. 2021 Şubat ayından bu yana ise Greenwind marka kolonyaların bayi çalışmasını yürütmektedir.

Göç Dünyası

Göç Dünyası

2021 yılında faaliyete geçirdiğimiz sitemiz ülkemize gelen yerleşmek isteyen ve Türk vatandaşı olmak isteyen yabancı uyruklu kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Şimdilerde Türkiye'nin dört bir tarafına ofislerimiz açmak istiyoruz

Keyplus Donanım

Keyplus Donanım

Keyplus olarak bizler sektör farketmeksizin, üretim ya da satış yapan firmalara, sürdürülebilirlik sağlayabilmeleri adına birçok yardımcı yazılım modülleri geliştirmekte ve hizmet desteği sağlamaktayız.

Son Eklenen Firmalar

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON OLARAK GÜNÜMÜZDEKİ MALİYETLER DÜŞÜNÜLEREK AZ PERSONEL VE DÜŞÜK BÜTÇELİ DEKORLA HAREKETLİ NOKTALARDA KÜÇÜK METREKARELERDE HİZMET VERECEK TAKE AWAY KONSEPTİYLE GENÇ DİNAMİK YATIRIMCILAR ARIYORUZ

Ersin Online

Ersin Online

Televizyondan internete, telefondan su arıtmaya her türlü abonelik burada. Bayilik online verilecektir.

Maya Araştırma ve Anket

Maya Araştırma ve Anket

ANKET UZUNLUKLARINA GORE ORTALAMA 8-15 TL ARASINDA ÖDEME YAPILMAKTADIR. (ORTALAMA ANKET SÜRESİ 3-4 DK)

Teknolojinin gelişmesi ve yazılımların sağladığı organizasyonel kolaylıklar fark edildikten sonra birçok teknoloji firması ortaya çıktı ve yazılım bayilikleri giderek çoğalmaya başladı. Yazılım sektöründe yer alan birçok firma bayilik veren firmalar arasında yer alarak bilinirliklerini arttırmaya çalıştıkça, yeni nesil bayilik fikirleri arasına sektörel yazılım bayilikleri girmeyi başardı.

Yazılım sektörü her geçen gün evrilen, gelişen, bireylere ve şirketlere önemli kolaylıklar sağlayan sektörlerin başında yer alıyor. Her ne kadar niş bir sektör olarak addedilse de yazılım sektörü kendine has bir rekabet barındırıyor. Yazılım bayiliği veren firmalar kendi ürünlerini sunacak ve ürünlerinin pazarlamasını yapacak girişimcilerle işbirliğine giderek hizmet portföylerini geliştirmeye çalışıyor.

Sektörel Yazılım Bayiliği Veren Firmalar

Yazılım firmaları uzun uğraşlar ve dikkat çekici bir fikir etrafında harcanan aylar sonrasında kendi imzalarını taşıyan yazılımlar üretiyor. Ancak ortaya çıkan yazılımlar ne kadar kaliteli olsa, ne kadar sorunsuz çalışsa ve ne kadar hayat kolaylaştırsa dahi satılabilmek için aracılara ihtiyaç duyuyor. Yazılım şirketlerinde çalışanlar ve hatta yazılım şirketlerinin sahibi analitik düşünce odaklı oldukları için ya kendi bünyelerinde pazarlama elemanlarına yer veriyor ya da kendi yazılımlarının satış hakkını farklı bir girişimciye vererek emeklerinin karşılığını almaya çalışıyor. Tam da bu noktada yazılım bayilikleri almak isteyen girişimciler ile gerçekleştirilen görüşmeler önem kazanıyor.

Sektörel Yazılımlardaki Çeşitlilik Kar Ettiriyor

Bayilik veren sektörel yazılım firmaları aynı anda birden fazla yazılım seçeneğini sunarak bayilik alan girişimcilere çoklu satış yapma fırsatı sunuyor. Online ön muhasebe yazılımı, stok ve depo takibi yazılımı, cari takip yazılımı, kasa takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı, e-ticaret yazılımları, araç takip yazılımları vb. yazılım çeşitleri bayilik alan girişimcilerin rakipleri ile mücadele gücünü de arttırmaktadır. Yazılım sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin yapması gereken şey hangi firmalara ve hangi sektörlere hitap etmek istediklerini bulmaktır. Bunun için piyasa araştırmasının ve müşteri analizlerinin tamamlanması gerekir. Akabinde belirlenen sektöre hitap eden bayilik veren yazılım firmaları ile iletişime geçilebilir ve şartları en uygun olan bayilik veren firmalar ile yola çıkılabilir.