1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Kursoft Yazılım

Kursoft Yazılım

Kursoft Yazılım olarak 10 yıldır üretmiş olduğumuz Ticari Muhasebe, Perakende ve Teknik Servis Programları başta olmak üzere tüm çözümlerimizin son kullanıcıya ulaştırılması konusunda tarafınızla İş Ortaklığı yapmak isteriz.

Elektronik ve Teknoloji

Teknoloji ürünlerini tüketiciye satmak amacıyla kurulmuş ve yazılım bölümünde teknik personele haiz ürünlerimizin satış, servis hizmetlerini vermeye yetkin şirketler Kursoft bayisi olabilir.

Kursoft bayisi olarak hiçbir yatırım yapmaksızın sürekli gelişen teknolojinin en büyük gereksinimlerinden birisi olan yazılım sektörüne merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca Kursoft bayilerine tanınan birçok ayrıcalık ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz ve her gün gelişen yazılımsal ve donanımsal altyapımız ile her sektöre hitap eden yazılım ve çözümlerle 2010 ‘dan beri sizlerleyiz.

Gerek bayilerimize gerekse Kursoft ürünlerini kullanan firmalara sunduğumuz avantajlar ile birçok işletmenin gereksinimlerine profesyonel çözümler üreten Kursoft firması satış öncesi ve satış sonrası desteği, koşulsuz eğitim ve kolay kullanım mantalitesi ile ürünlerini geliştirmektedir.

Bayilerine son 2 yılda toplam 6 araç veren Kursoft firması olarak, bu alanda tek firma olma gururunu yaşıyoruz.

% 100 yerli sermaye ile kurulan firmamız, bayilerini her alanda desteklemektedir, siz de Kursoft bayisi olarak bu farkı bizimle yaşayabilirsiniz.

Hiçbir çözüm ortağına bağlı kalmaksızın tüm ürünlerini kendi bünyesinde üreten firmamız bayilerimize eğitim ve satış evrelerinde koşulsuz destek vermektedir.

  1. Sektörel Yazılımlar

Kursoft Yazılım Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kursoft Yazılım Şartlar & Koşullar

  • iyi bi pazarlama ağı

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör